sim
naturhouse
Wiadomości Miasto Koło Kolejny nowoczesny projekt w ZST

Kolejny nowoczesny projekt w ZST

09-02-2010 15:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,923 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Kolejny nowoczesny projekt w ZST
Foto:
Projekt "Emiter uczniowski" to nowy projekt, który został wprowadzony w Zespole Szkół Technicznych.
Szczegółowych informacji o projekcie udzieliła nam Pani Agnieszka Bentkowska, która jest opiekunem "Emitera uczniowskiego"


Pomysłodawcami przedsięwzięcia są uczniowie zaangażowani w działalność Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Projekt spotkał się z dużym poparciem dyrektora Pana Janusza Kowarskiego, który przystąpił do jego szybkiej realizacji. Z założenia emiter służyć ma społeczności uczniowskiej ZST. Będzie to serwis , który informować ma o wszystkich wydarzeniach z życia naszej szkoły (konkursy, apele, goście, akcje, zbiórki) i nie tylko. Przekazywać będziemy m. in. informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych z naszego powiatu, poruszać
będziemy problematykę uzależnień i wagarów jako zjawisk negatywnych, prezentować treści związane z tradycją różnego rodzaju świąt, uczyć istnienia w nowoczesnej rzeczywistości globalnej itp.... Jednak jednym z ważniejszych zadań emitera jest integracja uczniów i kształtowanie wśród nich postawy poczucia przynależności do wspólnoty szkolnej. Emiter to nowoczesne narzędzie, które uczyć będzie współpracy i pracy w grupie przy tworzeniu dokumentów w sieci z jednoczesnym wykorzystaniem technologii informacyjno komunikacyjnych, tak ważnych we współczesnym świecie.Nasza redakcja przeprowadzi już w najbliższym czasie relację z otwarcia projektu.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!