R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Posiadasz psa? Pamiętaj o opłacie za czworonoga

27 dni temu | Źródło: UM Koło | Wyświetleń artykułu: 9,016 | Komentarzy: 2

Przypominamy wszystkim właścicielom psów zamieszkującym na terenie miasta Koła o obowiązku uiszczenia opłaty za posiadanie psów. Zgodnie z uchwałą nr XLII/453/2021 Rady Miejskiej Koła z dnia 24 listopada 2021 r., wysokość rocznej opłaty od posiadania jednego psa wynosi 42 zł rocznie.

Foto:pixabay
R E K L A M A

Opłata ta płatna jest jednorazowo, bez wezwania, w terminie do 30 kwietnia roku podatkowego. Jeżeli obowiązek uiszczenia opłaty powstał lub wygasł w ciągu roku podatkowego, opłatę ustala się proporcjonalnie do liczby miesięcy, w których istniał obowiązek jej uiszczenia i płatna jest w terminie 14 dni od daty powstania tego obowiązku.

Płatności można dokonywać w kasie Urzędu Miejskiego w Kole lub na rachunek bankowy:
Santander Bank Polska SA 1 Oddział w Kole
13 1090 1203 0000 0000 2000 5871   

Wszystkie zmiany dotyczące stanu posiadania psa należy zgłaszać pisemnie w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa, w pokoju nr 114. Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu (63) 2 627 550.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze