R E K L A M A
Wiadomości Inne

Kuba Gajda najlepszy na Mistrzostwach Polski w duathlonie!

21 dni temu | Źródło: MLUKS Triathlon Koło | Wyświetleń artykułu: 3,248 | Komentarzy: 0

Dziś 24 kwietnia siedmioro zawodników MLUKS Triathlon Koło reprezentowało swój klub oraz nasze miasto na Mistrzostwach Polski w duathlonie w Rumii.

To nie pierwszy tak duży sukces sportowca z Koła, gdyż Kuba Gajda kolejny raz z rzędu zdobył tytuł Mistrza Polski juniorów młodszych.

Inni zawodnicy klubu MLUKS Triathlon Koło również bardzo dobrze zaprezentowali się na tej imprezie: Gabriel Szczesiak zdobył brązowy medal w kategorii młodzików. Kolejni zawodnicy klubu startując w tych zawodach zajęli dalsze miejsca. Jakub Olczak 9, Nadia Wielgus 11 w juniorach, Mateusz Pawlak 53 i Norbert Sowiński 54 w juniorach młodszych najliczniej obsadzonym starcie. 16 m-ce Arkadiusz Olczak.