(15)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Zachmurzenie 7.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Wspólne działania policjantów z Koła i Poznania z użyciem drona. Zobaczcie ujawnione wykroczenia

Autor: Redakcja e-kolo.pl 26 Kwiecień 2022 przeczytasz w minutę
Wspólne działania policjantów z Koła i Poznania z użyciem drona. Zobaczcie ujawnione wykroczenia
© KPP Koło
(15) | Czytano:
25,875 razy | przeczytasz w minutę

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Kole wraz z policjantami Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przeprowadzili działania z wykorzystaniem policyjnego drona.

R E K L A M A
15
Czytano:
25,875 razy
Udostępnij

W trakcie czterogodzinnych działań funkcjonariusze ujawnili aż 34 wykroczenia.

Działania prowadzono m.in. w okolicach przejazdu kolejowego na ulicy Włocławskiej, gdzie kierowcy nie stosowali się do znaku stop. W nagraniu widzimy również kierowcę busa, który dwukrotnie wykonywał manewr wyprzedzania w miejscu, gdzie jest to zabronione.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Dron nad polskimi drogami to coraz częstszy widok. Policjanci dzięki tym urządzeniom mogą zobaczyć więcej niż w trakcie stacjonarnych konktroli drogowych. 

R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
R E K L A M A
Komentarze (15)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Poważny Człowiek. · 03 Maj 2022
po co zrobili stop tyle metrów przed przejazdem kolejowym? Bezsensu debilstwo w tym powiecie się szerzy. Rzeczywiście kierowca busa na pustej drodze zrobił spektakularne nudny i bezpieczny manewr wyprzedzania na pustej drodze z naprzeciwka. policjia sie kolska popisała xDD
Gość · 01 Maj 2022
A i teraz jest internet.. towary tirami a większość kontaktów handlowych można załatwić przez internet i nie trzeba gnać po całej Polsce... No chyba że jest się od fotowoltaniki, to się później jeździ po nieistniejących adresach;)
Do gość · 01 Maj 2022
Czas to pieniądz? Haha ty chyba pojęcia o gospodarce nie masz. To mi powiedz cwaniaczku dlaczego ciężarówkom nie zwiększyli prędkości dopuszczalnej z 80km/h do 120km/h skoro czas to pieniądz? O kto zarabia pieniądze dla gospodarki bo na pewno nie ty w swoim autku.. fabryki, huty miedzi i srebra(np Polska wydobywa najwięcej srebra w UE, miedzi zresztą też), rolnictwo itp a nie przedstawiciele handlowi w swoich śmiesznych autkach. Owszem czas to pieniądz, ale nie w twoim rozumieniu, dlatego tiry nie jeżdżą 180km/h tylko kombinuje się jak przewiezdz jak najwięcej towaru jednym kursem, a to i tak to tylko transport. Czas i pieniądze robi się automatyzacją, gdzie jeden robot wykonuje pracę 10ludzi. Dlatego Polska jest biednym krajem, bo jest mało automatyzacji PRODUKCJI a nie transportu. Automatyzacja wiąże się z redukcją etatów, prostych prac itp a tego ludzie nie chcą bo chca wykonywać proste czynności i z tego żyć a nie przekwalifikowywać się na obsługę robotów. Na zachodzie jest 3-4 razy więcej robotów niż w Polsce na jednego pracownika. Automatyzacja, automatyzacja i jeszcze raz Automatyzacja pracy. Tak jak w rolnictwie, jeden kombajn wykonuje teraz pracę całej wsi z lat 50 w kilka godzin. I to jest postęp, dobrobyt a nie jazda ponad dozwoloną prędkość. Tym się zachodu nie dogoni (nawet jak się szefowi w X5 tak wydaje, chociaż i tu też dużo winy właścicieli polskich firm, niechętnych do rozwoju, postępu, bo ryzyko. A tania siła robocza jest pewna, po co ryzykowac jak starcza na x5 i wczasy ) jak to mówią, pracuj mądrze a nie ciężko.
Monico droga... · 01 Maj 2022
Po wsi nie będę tyle jeździł bo nie chcę żebyś mnie z widłami goniła.
LUKASZEWSKA RYSZARDA · 27 Kwiecień 2022
NADZIEJA WE MNIE WSTAPILA PANIE KOMENDANCIE MAKA JAK POLECA DWA DRONY TO JUZ WSZYSTKO W KOLE ZOBACZA
Mario · 27 Kwiecień 2022
ciekawe czy w Kole mają też pegasusa.
Do Gość · 26 Kwiecień 2022
Czas to pieniądz. Jeśli jesteś innego zdania to proszę nie narzekaj że drogo że marne zarobki itd itp
Gość · 26 Kwiecień 2022
Do prędkośc: bo 90 to maksymalna prędkość jaką można jechać a nie prędkość z jaką trzeba jechać. Na 90 jak najbardziej można jechać 70. I nic nikomu do tego. A jak ktoś nie może tego wytrzymać to lepiej niech odda prawo jazdy w nie pogania światłami albo jedzie na zderzaku. Wiele pojazdów na 90 nie wolno nawet tyle jechać. Tiry, autobusy, ciągniki rolnicze, maszyny budowlane itp. na "zwykle" prawo jazdy też powinny być psychotesty, żeby odsiać demonów prędkości i zbyt agresywnych, sfrustrowanych
Monica · 27 Kwiecień 2022
70 to sobie jedź u siebie albo u posła na wsi buraku.
sąsiad · 26 Kwiecień 2022
Fiwus, nie ładują się filmiki. Popraw to
Prędkość · 26 Kwiecień 2022
Dlaczego w miejscu gdziie jest 90 jeździcie 70. Tak niestety wielu kierowców "pędzi"
kierowca · 26 Kwiecień 2022
ten znak stop jest tylko po to aby aparat ucisku utrzymywany przez nas mógł nas uciskać. A prawda jest taka, że ten znak znacznie spowalnia rozładowanie korków tworzących się po przejeździe pociągu. Na przejeździe strzeżonym jest po prostu nadużyciem. Należy zwrócić również uwagę na to, że po przebudowie torowiska garb poprzeczny został znacznie złagodzony, a znak stop ustawili jeszcze przez przebudową.
kierowca · 27 Kwiecień 2022
od tego, żeby nie zostać pomiędzy szlabanami to jest rozum. Jak nie ma miejsca za przejazdem to nie należy na niego wjeżdżać. Znak STOP przed tym nie uchroni. Ponadto jadąc w kierunku Włocławka nie ma w ogóle takiego zagrożenia, a znak STOP też stoi.
Tomek · 26 Kwiecień 2022
a ten znak stop jest po to, żebyś nie został miedzy rogatkami, gdy np. na skrzyżowaniu blizna-włocławska-Jana Pawła, zapali się czerwone światło !
Zax · 26 Kwiecień 2022
Nie wiem po co ten znak stop przy przejeździe kolejowym, chyba tylko po to aby wlepiać mandaty i utrudnić ruch na tym odcinku.
Biblioteka
2 godziny temu 264

"Od Wisławy do Melchiora"

Biblioteka
Zielona Planeta - konkurs recytatorski
2 godziny temu 206

Zielona Planeta - konkurs recytatorski

Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
23 godziny temu 763

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
2 dni temu 12,502 15

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,664 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
4 dni temu 108,031

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

2 godziny temu 264
23 godziny temu 763
R E K L A M A