REKLAMA
Bezchmurnie 9
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

Autor: 21 tygodnie temu
Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]
© pixelbay.com
Komentarzy: 0 Czytano:
5,044 razy |
Sprawdź co kino w Kole przygotowało dla swoich widzów na najbliższy czas. Poniżej prezentujemy tytułu, które znalazły się w repertuarze kina.
R E K L A M A
0
Czytano:
5,044 razy
Udostępnij
Francja/ komedia, akcja / 116 min./ od 15 lat. Niepoprawna politycznie, nieuznająca świętości i jadąca po bandzie satyra na kino szpiegowskie spod znaku Jamesa Bonda. Francja posyła swojego największego asa do Afryki, aby wsparł lokalnego prezydenta Bambę, którego reelekcji zagrażają rebelianci potajemnie dowodzeni przez jego piękną żonę. 
USA/ fantasy, przygodowy,familijnył/ 143 min./ od 10 lat. 2D dubbing Scenariusz : I.K.Rowling, Steve Kloves Grindelwald wraz ze swoją armią dąży do przejęcia władzy na świecie. Dumbledore i Newt z pomocą przyjaciół chcą temu zapobiec.
Polska/ komedia, dramat / 99 min./ od 15 lat Wyst: Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr Grupa przyjaciół wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędza na duńskiej wyspie Bornholm. Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami?
 Hiszpania / animowany, przygodowy/ 88 min./ b.o. Przezabawna komedia familijna o sportowych igrzyskach. Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”.Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety.
Hiszpania/ komedia, dramat/ 116 min./ od 15 lat.   Penélope Cruz i Antonio Banderas, ponownie razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu.   

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Inne
Znaleziono ciało mężczyzny w stawie
16 godziny temu 22,476
R E K L A M A