R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Kierowca VW Golfa doprowadził do zderzenia. Zakończył jazdę w rowie

04-05-2022 12:41 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 15,533 | Komentarzy: 1

W dniu 30 kwietnia 2022r. o godzinie 17.07 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej 263 w miejscowości Drzewce, gm. Olszówka.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował jeden zastęp  JRG w Kole,  jeden zastęp OSP Drzewce oraz jeden zastęp OSP Olszówka. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań.

Pojazdami podróżowały trzy osoby, kierującej jednym samochodem oraz pasażerce udzielono Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, natomiast kierowca drugiego samochodu odmówił udzielenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy przez strażaków. Poszkodowanych przekazano przybyłemu na miejsce ZRM. Strażacy odłączyli dopływ prądu z akumulatorów w pojazdach. Na miejsce zdarzenia przybył patrol Policji. Działania ratownicze trwały przez 1 godzinę i 11 minut. W akcji uczestniczyło 16 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

Kierowca VW Golfa, który doprowadził do kolizji został ukarany mandatem karnym, który przyjął. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze