R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Powstaje nowy market Dino w Kole, gdzie?

7 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 49,937 | Komentarzy: 24

Będzie to trzeci market Dino w naszym mieście. Pierwszy znajduje się przy ulicy Bogumiła drugi otworzony został na ulicy Składowej, tuż przy wieży ciśnień. Trwa budowa kolejnego.

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Dziś Dino Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Posiadamy ponad 1900 placówek zlokalizowanych w całej Polsce.

- czytamy na stronie internetowej sieci Dino

W samej okolicy Koła powstało kilka marketów a kolejne są w planach. W ostatnim czasie zaczęły funkcjonować sklepy we Wrzącej Wielkiej, Osieku Małym, Brdowie, Grzegorzewie. Sieć nadal poszukuje  gruntów pod swoje budynki.

Nowa inwestycja realizowana jest przy ulicy Poniatowskiego w Kole, tuż za stacją benzynową. Jak pokazuje mapa - to odległość w linni prostej 1300 metrów od Dino przy ulicy Bogumiła. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (24) Pokaż komentarze