R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Komendant Powiatowy PSP z wysokim awansem zawodowym

14-05-2022 19:21 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,405 | Komentarzy: 6

Krzysztof Żurawik od 4 maja może pochwalić się nowym awansem zawodowym, oraz wyższym stopniem oficerskim. Gratulujemy!

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Od 4 maja br. Krzysztof Żurawik, czyli Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kole pracuje w służbie z wyższym stopniem oficerskim. Od teraz jest Starszym Brygadierem.

Starszy brygadier (st. bryg.) – stopień oficerski w Państwowej Straży Pożarnej. Niższym stopniem jest brygadier, a wyższym nadbrygadier. Odpowiednik stopnia pułkownika w SZ RP, Straży Granicznej, Służbie Więziennej, Służbie Ochrony Państwa, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Wywiadu Wojskowego i Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Odpowiednikiem tego stopnia w Policji jest inspektor Policji.

- wikipedia

Informację o awansie zawodowym przekazał poprzednik Krzysztofa Żurawika, były komendant PSP Robert Kropidłowski, w trakcje Powiatowych Obchodów Święta Strażaków. Wspomniał również, że do tej pory kolską jednostką nie kierował jeszcze nikt, z tak wysokim stopniem.

Gratulujemy Komendantowi! Życząc samych sukcesów i dalszego rozwoju osobistego i jednostki, z którą współpracujemy od 13 lat.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze