R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai

16-05-2022 16:50 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,617 | Komentarzy: 0

W Filii dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole odbyły się (13.05.) fenomenalne warsztaty Anny Wiśniewskiej-Kocik - "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai".

Foto:PiMBP w Kole | Uczestnicy warsztatów z ana Wisniewską-Kocik
R E K L A M A

Najmłodsi czytelnicy - pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole, podopieczni pani Edyty Zabłockiej, oraz drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Kole, podopieczni pań: Wiolety Ziółkowskiej i Anny Walczak - gościli w Velleby, gdzie doszło do kradzieży diamentów. Prowadąca scenariusz zajęć oparła na "Tajemnicy diamentów" - pierwszej części popularnej serii książek "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" Martina Widmarka.

To oczywiście nie wszytko, zanim nasi młodzi goście trafili do uroczego, szwedzkiego miasteczka, w którym rozgrywa się akcja powieści, dowiedzieli się jak powstają książki, kto je tworzy. Kim jest detektywi, jak go odróżnić od policjanta. Zajrzeli do tajemniczej czerwonej walizki, w której jak się okazało, swoje miejsce znalazł ekwipunek prawdziwego detektywa.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze