R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biznes

Nowy najemca strefy food court w Ferio Konin

23-05-2022 09:45 | Źródło: CH Ferio | Wyświetleń artykułu: 3,459 | Komentarzy: 1

11 maja 2022 roku do grona najemców Centrum Handlowego Ferio Konin dołączył Arianos Kebab, marka należąca do sieci restauracji orientalnych dostępnych w siedmiu miastach Polski. Zarządca centrum, firma Multi Poland podpisała umowę na najem lokalu o powierzchni 57 mkw., wzbogacając ofertę restauracyjną Ferio Konin. Multi Corporation wraz z polskim od-działem Multi Poland zarządza łącznie ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji.

Foto:CH Ferio
R E K L A M A

- Zgodnie z przyjętą i realizowaną w Ferio Konin strategią leasingową, otwarcie Ariano Kebab to kolejny etap planu leasingowego sukcesywnie wdrażanego przez Multi Poland – mówi Anna Fabianowska, Senior Asset Manager.  – Poprawa oferty gastronomicznej i modernizacja strefy foodcourt zwiększy atrakcyjność Centrum, które już dzisiaj dzięki różnorodnej i komplementarnej ofercie sprawia, że jest to miejsce zakupów pierwszego wyboru dla mieszkańców Konina i okolicznych miejscowości. Tenant mix jest dopasowaniem do trendów i potrzeb nieruchomości – dodaje. Ferio Konin to największe centrum handlowe w regionie, mogące szczycić się nie tylko szerokim catchmentem (niemal 400 tysięcy osób), ale także doskonałą lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady Warszawa-Berlin. Ferio Konin to centrum zaspokajające potrzeby rodzin z dziećmi, posiadające wygodny, dostosowany do potrzeb klientów, parking na ponad 1000 miejsc, a harmonijne połączenie wolnostojących budynków z częścią galerii handlowej dodatkowo wpływa na komfort zakupów. Ferio Konin to nie tylko centrum handlowe, ale również idealne miejsce spotkań czy spędzania czasu wolnego dla lokalnej społeczności, które regularnie angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Konina i okolic, a także uczestniczy w wielu inicjatywach prospołecznych.

Restauracje Arianos Kebab to sieć lokali działających w siedmiu miastach Polski. Specjalizuje się w daniach kuchni orientalnej, o wyrazistym smaku. Serwuje kuchnię odpowiednią zarówno dla amatorów mięsa, jak i wegetarian. Dania przygotowywane są przez kucharzy, na bieżąco ze świeżych składników. W centrum handlowym Ferio Konin Arianos Kebab zajął lokal o powierzchni 57 m2 dołączając do pozostałych restauracji: McDonald’s, Olimp, Cukierni Sowa oraz lodziarni Grycan.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze