R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Promowane

Kawa Davidoff - czy sprawdzi się w biurze?

25-05-2022 08:55 | Źródło: Partner | Wyświetleń artykułu: 2,640 | Komentarzy: 0

Kawa Davidoff jest znana na całym świecie. Jej smak i aromat doceniają nawet najwięksi smakosze. Jeśli więc zastanawiasz się, jaką kawę wybrać do swojego biura, by spełnić oczekiwania pracowników, warto, byś zwrócił na nią uwagę.

Foto:partner
R E K L A M A

Podsumowanie:

  • Twórcą marki jest Zino Davidoff, który poprzez kawę chciał podarować ludziom kolejną szansę na radosne, pełne przyjemności życie.
  • Kawa Davidoff jest świetną propozycją na kawę biurową. Przemawia za tym jej doskonała jakość oraz wiele innych cech, które poznasz, czytając ten artykuł.
  • Kawa Davidoff znajdziesz zarówno w wersji mielonej, jak i ziarnistej. Pochodzi ona z najlepszych upraw Ameryki Południowej i ma intensywny smak oraz delikatnie czekoladowy aromat.

Pijemy coraz więcej kawy, również w trakcie pracy. Wskazują na to badania statystyczne. Te przeprowadzone przez Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat® informują, że Polacy średnio wypijają w ciągu roku około 550 porcji tego napoju. Ponadto chętniej niż kiedyś wybieramy kawę ziarnistą, która kusi lepszym smakiem i aromatem. Pracodawca powinien być na to przygotowany i wyposażać firmową kuchnię w kawę, który spełni zmieniające się oczekiwania pracowników. Przykładem takiego produktu jest właśnie kawa Davidoff.

4 powody, dla których kawa Davidoff jest dobra dla biura

Doskonały smak i aromat

Kawa Davidoff (www.tchibo-coffeeservice.pl) pochodzi z ojczyzny kawy – Brazylii. To szlachetna, stuprocentowa Arabika. Jej starannie pozyskane i wysokiej jakości ziarna są gwarancją świetnego aromatu oraz smaku, zdolnego spełnić oczekiwania największych koneserów. Dzięki mocnemu paleniu jest intensywna i wyrazista, a w aromacie wyczuć można delikatną, czekoladową nutę. Z pewnością przypadnie do gustu Twojemu zespołowi!

Uniwersalne zastosowanie

W biurze potrzebna jest kawa, która spełni oczekiwania każdego pracownika. Kawa Davidoff taka właśnie jest, bo umożliwia przygotowanie esencjonalnego espresso, z którego później można przyrządzić wiele rodzajów innych kaw, w tym mlecznych czy deserowych. Ponadto kawy Davidoff są odpowiednie do każdego ekspresu, a nawet tradycyjnej kawiarki.

Duży wybór

Kawa Davidoff jest dostępna zarówno jako mielona, jak i ziarnista. Badania, które przytoczyliśmy na początku wskazują jednak, że to właśnie kawa w ziarnach cieszy się coraz większym uznaniem konsumentów. Pamiętaj, że świeżo zmielona zawsze oferuje intensywniejszy aromat i wyraźniejszy smak. W biurze warto więc postawić właśnie na taką. Zwłaszcza, jeśli dysponujesz ekspresem z automatycznym młynkiem, który bez problemu zmieli ziarna.

Kawa przyjazna środowisku i ludziom

Kawa Davidoff posiada certyfikat Rainforest Alliance™. Charakterystyczna „zielona żaba” widniejąca na opakowaniu produktu jest dowodem na to, że powstał on z poszanowaniem zarówno środowiska naturalnego, jak i praw człowieka. To kawa stworzona w sposób odpowiedzialny i zrównoważony – i cechy te z pewnością docenią również Twoi pracownicy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze