R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Żłobek Miejski oficjalnie i uroczyście otwarty

31 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,795 | Komentarzy: 39

Dziś o godzinie 14:00 oficjalnie przecięto wstęgę, która rozpoczyna nową historię Żłobka Miejskiego w Kole. Na uroczystości pojawiło się wielu gości.

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Wśród zaproszonych gości głos zabierali: Minister Jacek Ozdoba z Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Poseł Leszek Galemba, Poseł Tomasz Piotr Nowak, Wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska, Radny Sejmiku Woj. Wielkopolskiego Robert Popkowski, Burmistrz Miasta Koła i inni.

Na otwarciu pojawili się również Sekretarz Miasta Monika Ciesielska, kolscy radni,przedstawiciele kolskich jednostek i spółek, przedstawiciele firm wspierających przebudowę i funkcjonowanie placówki, kadra żłobka, rodzice z dziećmi. 

W przemówieniach podkreślano, jak ważne są inwestycje w rozwój placówek oświaty a tym bardziej żłobków, które pomagają rodzicom wrócić do życia zawodowego. Przebudowa żłobka zfinansowana została ze środków zewnętrznych oraz środków własnych gminy.

Po uroczystym przecięciu wstęgi Dyrektor Żłobka, Halina Zborowska zaprosiła wszystkich gości do zwiedzania wnętrza budynku a na koniec - na poczęstunek.

 Polecany materiał video

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (39) Pokaż komentarze