R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Promowane

Internetowa hurtownia fryzjerska z wieloletnimi tradycjami!

02-06-2022 11:30 | Źródło: Partner | Wyświetleń artykułu: 1,543 | Komentarzy: 0

Salon fryzjerski to najczęściej odwiedzane miejsce w branży beauty. Miejsca te szybko się rozwijają, a zapotrzebowania na tego typu usługi stale rośnie. Jednakże do właściwego funkcjonowania salonu nie wystarczy go otworzyć i zatrudnić dobrych fryzjerów.

Foto:partner
R E K L A M A

Salon fryzjerski to najczęściej odwiedzane miejsce w branży beauty. Miejsca te szybko się rozwijają, a zapotrzebowania na tego typu usługi stale rośnie. Jednakże do właściwego funkcjonowania salonu nie wystarczy go otworzyć i zatrudnić dobrych fryzjerów. Z pustego dzbana nawet i Salomon nie naleje. Podobnie jest z salonami fryzjerskimi. Za ich sukcesem stoją nie tylko umiejętności stylistów, ale przede wszystkim dobre wyposażenie. Na szczęście bardzo łatwo znajdziemy je w Internecie, nie tracąc czasu na dojazdy, wędrówki po sklepach czy stanie w kolejce. W jednym miejscu i w kilka chwil możemy zamówić wszystko, czego potrzeba do dobrego działania naszego salonu fryzjerskiego.

Tego nie może zabraknąć!

Są takie produkty, których nie może zabraknąć w żadnym zakładzie fryzjerskim, a już na pewno nie w nowoczesnym salonie, który chce pozyskiwać maksymalnie dużą liczbę klientów. Brak jednego z produktów, który tworzy całość kuracji czy zabiegu wraz z innymi elementami to najgorsze, co może się zdarzyć. Nie można bowiem często takiego produktu niczym zastąpić, a to powoduje uniemożliwienie przeprowadzenia zabiegu fryzjerskiego. Strach pomyśleć o stopniu irytacji i niezadowolenia klienta odesłanego z kwitkiem. Dlatego sprawdź, czego nie może u Ciebie zabraknąć.

Szampony, odżywki, maski

Wszystkie podstawowe kosmetyki do pielęgnacji włosów takie jak szampon, odżywka czy maska do włosów to absolutna podstawa. Oczywiście ważne jest, by w salonie znajdowały się wyłącznie profesjonalne szampony czy odżywki. Zwykłe klient sam może sobie kupić, nie musi iść po to do fryzjera. Warto mieć również po kilka rodzajów kosmetyków do pielęgnacji, ponieważ przychodzą do nas różni klienci o różnej strukturze, fakturze i długości włosów, a także z różnymi problemami.

Produkty do koloryzacji

Jak pokazują statystyki, najczęściej wykonywanym zabiegiem fryzjerskim jest nadal zabieg koloryzacji, czyli farbowanie włosów. Może się ono odbywać na kilka sposobów: z wcześniejszym rozjaśnianiem lub bez. W zależności od tego używamy potem różnego rodzaju farb. Rzecz jasna, klientki mają również wiele do powiedzenia w kwestii życzeń co do tego jaki kolor chcą mieć na głowie. Dlatego każdy salon fryzjerski powinien mieć kilkadziesiąt kolorów farb do wyboru, a także różne ich rodzaje. Również dla włosów uwrażliwionych lub dla alergików. Do każdej farby potrzebujemy oksydant. Oxydanty z kolei występują również w kilku stężeniach i żadnego nie powinno u nas zabraknąć, aby możliwe było wykonania każdego rodzaju koloryzacji.

Produkty do stylizacji i kuracje

Często klienci przychodzą do salonu z myślą o konkretnym efekcie na swoich włosach. Czy to wygładzeniu, czy to wyprostowaniu, nakręceniu lub też – bardzo często – dodaniu objętości. Warto mieć profesjonalne kosmetyki, ampułki, kuracje i zabiegi, które pozwolą nam dany efekt osiągnąć. Oczywiście nie może tu zabraknąć produktów do profesjonalnej rekonstrukcji włosów. Nie zapominamy także o modelowaniu włosów. Klienci czasem przychodzą po rodzaj uczesania na specjalną okazję. Tutaj wykażmy się nie tylko wyobraźnią i umiejętnościami, ale również świetnej jakości produktami ułatwiającymi układanie włosów oraz utrwalanie efektu końcowego.

Zamów wygodnie z dostawą

Gdy już sporządzimy listę potrzebnych artykułów, możemy zabrać się za składanie zamówienia. W hurtowni fryzjerskiej Pro-sprzet.pl przechodzi to bardzo sprawnie. Są również dodatkowe udogodnienia dla zalogowanych użytkowników.

Ogromną zaletą składania zamówień online jest to, że możemy zrobić zakupu w dowolnym momencie i miejscu. Nie musimy przerywać swoich zajęć, pędzić szybko po pracy do sklepu. Równie prosta jest płatność online, która trwa dosłownie kilka sekund. Możemy usiąść wygodnie z kawą czy herbatą w dłoni i zamówić potrzebne produkty, a kurier dostarczy nam je pod same drzwi. Wygodne, prawda?

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze