R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Poeta odwiedził bibliotekę w Babiaku

24 dni temu | Źródło: Gmina Babiak | Wyświetleń artykułu: 1,279 | Komentarzy: 0

W dniu 07 czerwca 2022 r. w babiackiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z poetą i pisarzem Leopoldem Trafnym.

Foto:Gmina Babiak
R E K L A M A

Pisarz odpowiedział na zaproszenie pracowników biblioteki (ostatni raz był kilka lat temu) i korzystając z okazji zaprezentował swoją nową opowieść pt. „Droga”. Autora wielu wierszy, felietonów i artykułów wspierali przyjaciele z Klubu Literatów „Wieczne Pióro”.

W spotkaniu autorskim uczestniczyli pracownicy biblioteki, przedstawicielki klubu „Senior+”, miłośnicy poezji oraz przyjaciele pisarza z rodzinnych Bogusławic. Autobiografia  „Droga” to wielowątkowa i realistyczna opowieść autora o jego życiu w trudnych czasach wojny, komuny, kapitalizmu naszpikowana obserwacją ludzkich postaw i zawierająca szereg spostrzeżeń, ocen i odważnych komentarzy.

Poeta recytował także swoje wiersze i bawił zebranych anegdotami. Zdradził także, że pracuje nad kolejną książką, żartując, że zobaczy ona światło dzienne za dwa pokolenia.

Organizatorzy spotkania dziękują wszystkim za udział i miłą atmosferę, a Panu Leopoldowi Trafnemu życzą zdrowia, energii i niekończących się pokładów weny do tworzenia swoich dzieł!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze