Ciężkie opady śniegu 1.3
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Poeta odwiedził bibliotekę w Babiaku

Poeta odwiedził bibliotekę w Babiaku

Autor: Gmina Babiak 08 Czerwiec 2022
Poeta odwiedził bibliotekę w Babiaku
© Gmina Babiak
Komentarzy: 0 Czytano:
2,062 razy |

W dniu 07 czerwca 2022 r. w babiackiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z poetą i pisarzem Leopoldem Trafnym.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,062 razy
Udostępnij

Pisarz odpowiedział na zaproszenie pracowników biblioteki (ostatni raz był kilka lat temu) i korzystając z okazji zaprezentował swoją nową opowieść pt. „Droga”. Autora wielu wierszy, felietonów i artykułów wspierali przyjaciele z Klubu Literatów „Wieczne Pióro”.

W spotkaniu autorskim uczestniczyli pracownicy biblioteki, przedstawicielki klubu „Senior+”, miłośnicy poezji oraz przyjaciele pisarza z rodzinnych Bogusławic. Autobiografia  „Droga” to wielowątkowa i realistyczna opowieść autora o jego życiu w trudnych czasach wojny, komuny, kapitalizmu naszpikowana obserwacją ludzkich postaw i zawierająca szereg spostrzeżeń, ocen i odważnych komentarzy.

Poeta recytował także swoje wiersze i bawił zebranych anegdotami. Zdradził także, że pracuje nad kolejną książką, żartując, że zobaczy ona światło dzienne za dwa pokolenia.

Organizatorzy spotkania dziękują wszystkim za udział i miłą atmosferę, a Panu Leopoldowi Trafnemu życzą zdrowia, energii i niekończących się pokładów weny do tworzenia swoich dzieł!

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A