Zachmurzenie -2.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Dobra Energia na czterech łapach. Psi Patrol wkracza do Akcji w CH Ferio Konin!

Dobra Energia na czterech łapach. Psi Patrol wkracza do Akcji w CH Ferio Konin!

Autor: CH Ferio 09 Czerwiec 2022
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Dobra Energia na czterech łapach. Psi Patrol wkracza do Akcji w CH Ferio Konin!
© CH Ferio
Komentarzy: 0 Czytano:
3,977 razy |

Psi Patrol to jeden z najbardziej ulubionych seriali animowanych dla najmłodszych i z pewnością hit dziecięcego świata! Chłopcy i dziewczynki marzą by spotkać bohaterskie pieski, a te zapewnią im w Ferio Konin mnóstwo dobrej zabawy połączonej z edukacją w kwestiach bezpieczeństwa.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,977 razy
Udostępnij

Już w sobotę, 11 czerwca, w godzinach 11.00- 19.00, w Ferio Konin: Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma i Skye będą czekać na dzieci chcące spełnić swoje marzenia i poznać świat swoich ulubionych bohaterów. Dla najmłodszych klientów przygotowano stanowiska animacyjne z mnóstwem atrakcji, które pozwolą im poczuć się częścią niesamowitej ekipy gotowej na wszystko! Bohaterowie Psiego Patrolu będą bawić i edukować - nie zabraknie tematów związanych z bezpieczeństwem, podstawowych informacji dotyczących ratowania życia i zdrowia oraz zasad postępowania podczas wypadku.

W programie akcji przewidziano mnóstwo dobrej zabawy i super atrakcje z nagrodami!

Który z fanów nie marzy o zdjęciu z bohaterami swojej ulubionej bajki? Pamiątkowa fotografia to największa frajda dla wszystkich dzieci! W ramach zorganizowanej w Ferio strefy foto, każdy będzie miał okazję zrobić selfie z bohaterami wydarzenia, ale to nie wszystko! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem imprezy:

  • Witajcie w Adventure Bay - placu animacyjnym, na którym poznasz całą ekipę Psiego Patrolu. Jesteście gotowi na wyzwania? Znacie imiona wszystkich bohaterów Psiego Patrolu? Sprawdzicie swoją wiedzę w czasie gier i zabaw, quizów czy zajęć sprawnościowych.

  • Czy są tu mali policjanci? Na stanowisku policyjnym będziecie mogli pomóc Chase’owi pobrać odciski palców i dokładnie je zbada!

  • Rubble przygotował dla najmłodszych gości Ferio Strefę Budowy - czy Rubble pobije rekord wysokości budowli z klocków? Sprawdzicie to za pomocą specjalnej miary!

  • Tańcz ze Skye! Naucz się nowych kroków tanecznych wraz z pozostałymi bohaterami serialu. Zaskocz wszystkich swoimi umiejętnościami.

  • Na pomoc! Oceń sytuacje, wezwij pomoc i zostań bohaterem. Członkowie Psiego Patrolu nauczą naszych gości najważniejszych numerów ratunkowych.

  • W EkoStrefie Rocky nauczy Was jak być EkoBohaterem! Od dziś będziesz miał w sobie eko-nawyki!

  • Moja ulubiona przygoda z Psim Patrolem! Chcecie podarować obrazek swojemu ulubionemu bohaterowi? A może chcecie zabrać go na pamiątkę do domu? Na stanowisku plastycznym podzielicie się z nami swoim talentem! Możecie malować, rysować, wyklejać - ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Uwaga, dla małych miłośników przygód w Adventure Bay przygotowaliśmy łącznie 400* nagród do zdobycia!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Atrakcje ulokowane będą na terenie centrum handlowego, w wyznaczonych miejscach. Animacje na stanowiskach trwają nieprzerwanie przez 8h, w godz. 11.00 – 19.00

*do wyczerpania zapasów

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 832 1