R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Motocyklista zderzył się z autobusem. Trafił do szpitala

23 dni temu | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 15,416 | Komentarzy: 1

W dniu 07 czerwca 2022r. o godzinie 13.59 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Barłogi, gm. Grzegorzew.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował jeden zastęp z JRG w Kole, jeden zastęp z OSP Barłogi oraz jeden zastęp z OSP Grzegorzew.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia, okazało się, że doszło do zderzenia z udziałem autobusu oraz motocykla. Motocyklem podróżował tylko kierowca, natomiast autobusem kierowca, opiekunka oraz 3 dzieci.

Zabezpieczono teren prowadzonych działań. Udzielono pierwszej pomocy kierującemu motocyklem. Poszkodowanego przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Odłączono dopływ prądu z akumulatorów w motocyklu oraz w autobusie.

Po przebadaniu poszkodowanego ZRM zabrał poszkodowanego do Szpitala w Kole celem dalszej hospitalizacji. Kierujący autobusem, opiekunka oraz 3 dzieci odmówiły udzielenia im pomocy.

Działania JOP zakończono. W momencie odjazdu zastępów na miejscu zdarzenia pozostał patrol Policji zabezpieczający teren i prowadzący czynności dochodzeniowe.

W akcji uczestniczyło 13 strażaków przez 59 minut. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze