R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Nowa droga w gminie Kościelec

27 dni temu | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 3,442 | Komentarzy: 1

Gmina Kościelec wzbogaciła się o nową drogę. Możliwe to było dzięki inwestycji, pn.: Budowa drogi gminnej Białków Kościelny – Police Średnie.

Foto:

Roboty zostały wykonane przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych, Spółka Akcyjna z Koła. Koszt wykonanych robót to kwota: 1 085 366,33 zł. Inwestycja uzyskała dofinansowanie z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 90 % wymienionej kwoty, pozostałe 10% stanowił wkład własny Gminy Kościelec. W ostatecznym odbiorze drogi i jej uroczystym otwarciu uczestniczył poseł na sejm RP pan Leszek Galemba.

W ramach inwestycji wykonano pełną podbudowę z mieszanki kamiennej i nawierzchnię bitumiczną z betonu asfaltowego wraz z poboczem kamiennym na odcinku drogi gminnej o długości 1 603 mb. Ponadto zamontowano odpowiednie oznakowanie drogowe pionowe i poziome, zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu.

Dostępny jest krótki filmik z uroczystego otwarcia drogi. Link poniżej.

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1675,nowa-droga-w-gminie-koscielec.html

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze