(1)
Słonecznie 1.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Ruszyły zapisy do 42 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego

Ruszyły zapisy do 42 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego

Autor: Redakcja e-kolo.pl 18 Lipiec 2022
Ruszyły zapisy do 42 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego
© archiwum e-kolo.pl
Komentarzy: 1 Czytano:
4,451 razy |

Właśnie ruszają zapisy na 42 Międzynarodowy Bieg Warciański w Kole. Tegoroczna edycja odbędzie się 23 października 2022 roku na niezmienionej bardzo szybkiej trasie, posiadającej atest PZLA.

R E K L A M A
1
Czytano:
4,451 razy
Udostępnij

Zgodnie z decyzją Zarządu PZLA podczas 43 edycji Międzynarodowego Biegu Warciańskiego przeprowadzone zostaną 12 Mistrzostwa Polski Kobiet w biegu na dystansie 10 km.

Mamy przyjemność poinformować, że Zarząd Polskiego Związku Lekkiej Atletyki pozytywnie zaopiniował wniosek Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole i wybrał miasto Koło na gospodarza 12. PZLA Mistrzostw Polski Kobiet w Biegu na 10 km. Impreza ta zostanie przeprowadzona podczas 43 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego, który odbędzie się na jesieni 2023 roku.

Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że Polski Zawiązek Lekkiej Atletyki zaufał i powierzył nam organizację tak ważnego wydarzenia biegowego jakim są Mistrzostwa Polski. Jest to wspaniała możliwość promocji Koła i Powiatu. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które mobilizuje do jeszcze cięższej pracy. Wierzymy, że przy odpowiednim wsparciu lokalnych władz jesteśmy w stanie zorganizować zawody na najwyższym poziomie. 

– powiedział Jarosław Kawka - Dyrektor MOSiR w Kole.

43 Międzynarodowym Bieg Warciański odbędzie się 22 października 2023 roku. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami World Athletics oraz w zgodzie z regulaminami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Zapisywać można się tutaj 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Kolanin · 22 Lipiec 2022
Jak zawsze Nordic Walking opłaty za start mają takie same a nagrody tylko pierszych 3 zawodników biegacze mają nawet w kategorie wiekowej może byście zrobili wyjątek i zróbcie chociaż 2 kategorie wiekowe do 50 i po albo zróbcie nisze wpisowe
R E K L A M A