R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Wandale nie oszczędzili amfiteatru we Wrzącej Wielkiej. Kamery nagrały sprawców

4 dni temu | Źródło: Gmina Koło | Wyświetleń artykułu: 19,828 | Komentarzy: 2

Dyrektor szkoły wraz z organem prowadzącym, którym jest Wójt Gminy Koło, dokłada wszelkich starań, by Szkoła Podstawowa im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej i przylegający do niej Orlik jak najlepiej służyły dzieciom, młodzieży i wszystkim mieszkańcom.

Foto:Gmina Koło
R E K L A M A

Niestety są osoby, które nie potrafią uszanować tego, co jest zrobione. W ostatnich dniach miały miejsce akty wandalizmu na terenie amfiteatru. Monitoring szkolny i gminny na Orliku zarejestrował ostatnie zdarzenia. Sprawa została przekazana na policję. Wszczęto postępowanie.

Jako szkoła chcemy dać szansę sprawcom. Jeżeli sami się zgłoszą, mogą liczyć na łagodniejsze potraktowanie.

- informuje szkoła

Przypominamy, że szkoła i przylegające do niej tereny są naszym dobrem wspólnym i dbałość o nie jest obowiązkiem każdego z nas. Zapewniamy, że każdy kolejny przejaw  wandalizmu będzie zgłaszany policji wraz z nagraniem z monitoringu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze