R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Fundacja firmy Wood-Mizer rozpoczyna swoją historię

09-08-2022 16:37 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,153 | Komentarzy: 1

Fundacja Wood-Mizer "Podzielmy Się Sercem" to oficjalnie zarejestrowana organizacja charytatywna działająca pod patronatem fundatora, tj. firmy Wood-Mizer Industries sp. z o.o. z siedzibą w Kole, która powołana została w celu bezinteresownej pomocy mieszkańcom Koła i okolic.

Foto:Wood-Mizer
R E K L A M A

Logo fundacji przedstawia serce Wood-Mizera na dłoniach wyciągniętych w stronę tych, którzy potrzebują wsparcia.

Jesteśmy zdecydowani i gotowi do pomagania bardziej niż dotychczas. Jako firma Wood-Mizer pomagaliśmy niejednokrotnie, teraz, już jako Fundacja Wood-Mizer, chcemy kontynuować dobroczynną działalność.

- zapewnia firma

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez założycieli firmy, od samego początku istnienia Wood-Mizera na świecie dzieli się dobrem z lokalną społecznością. To dzięki wspólnej pracy i poświęceniu Wood-Mizer może dzisiaj cieszyć się dobrą opinią i odnosić kolejne sukcesy.

Chcemy, aby owoce naszej pracy i starań służyły miastu i okolicy, a mieszkańcom dawały poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa przez wiele długich lat.

- podkreślają

O tworzeniu fundacji opowiedział w naszym studiu podcastowym sam Prezes Wood-Mizer, Robert Bagiński. Posłuchajcie sami

[news]18850[/news[

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze