R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Ostatnie wolne miejsca do nowo otwartego przedszkola Kraina Mikiego!

10-08-2022 08:03 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,542 | Komentarzy: 1

Lista przedszkolaków, które od września rozpoczną swoją edukację w Krainie Mikiego jest już prawie pełna, zatem nie czekaj na ostatnią chwilę! Zapisz się już dziś!

R E K L A M A

Kraina Mikiego to nowa placówka edukacyjna na terenie Gminy Osiek Mały, jednak zupełnie nie ograniczona co do dzieci z innych gmin. Otwarta również na dzieci z niepełnosprawnoścami.

Nowe Przedszkole w Gminie Osiek Mały! Sprawdź ofertę tego pięknego miejsca

Kraina Mikiego to nowa placówka edukacyjna na terenie Gminy Osiek Mały, jednak zupełnie nie ograniczona co do dzieci z i...

Czytaj więcej

W powyższym artykule opisaliśmy już szczegółową ofertę Krainy Mikiego.

Warto dodać, że w skład kadry pedagogicznej przedszkola są wykwalifikowane osoby z doświadczeniem. Zapewniamy również zajęcia z logopedą, fizjoterapeutą itd.

Zapisy

Zapisy do Przedszkola Kraina Mikiego prowadzone są przez cały rok. Dziecko trzeba zgłosić osobiście, składając w sekretariacie Przedszkola wniosek - kartę zgłoszenia i potrzebne oświadczenia.. Rekrutacja dzieci do Naszego Przedszkola odbywa się w oparciu o zasadę powszechnej dostępności. Rodzic lub opiekun prawny składa wniosek - kartę zapisu dziecka do przedszkola.

Umowa znajduje się tutaj: http://www.krainamikiego.org/images/dokumenty/umowa.pdf

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze