(6)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Bezchmurnie 16.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

32-latek dokonał rozboju i wymuszenia. Teraz spędzi czas w areszcie

Autor: KPP Koło 16 Sierpień 2022 przeczytasz w minutę
32-latek dokonał rozboju i wymuszenia. Teraz spędzi czas w areszcie
© redakcja e-kolo.pl
(6) | Czytano:
24,250 razy | przeczytasz w minutę

Kolscy policjanci zatrzymali 32-lata, który dokonał rozboju oraz wymuszenia rozbójniczego na mieszkańcu gminy Osiek Mały. Zatrzymany mieszkaniec gminy Grzegorzew najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie oczekując na sądowe rozstrzygnięcia innych przestępstw, których się dopuścił w ubiegłym roku m.in. kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz posiadania narkotyków. Przed wymiarem sprawiedliwości stanie także jego 36-letni kolega, który pomagał w zaborze pieniędzy pokrzywdzonemu.

R E K L A M A
6
Czytano:
24,250 razy
Udostępnij

9 sierpnia 2022 roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali 32-letniego mieszkańca gminy Grzegorzew oraz 36-letniego mieszkańca gminy Koło, którzy grożąc pozbawieniem życia oraz pobiciem mieszkańcowi gminy Osiek Mały zabrali pieniądze w kwocie 600 złotych.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Agresywny 32-latek odpowie także za rozbój, którego dokonał na 55-letnim mężczyźnie w celu kradzieży telefonu oraz znieważenie interweniujących funkcjonariuszy Policji. W trakcie wykonywanych czynności przez kolskich stróżów prawa okazało się, że 32-latek poszukiwany jest prokuratorskim zarządzeniem ustalenia miejsca pobytu w związku z licznymi przestępstwami, którymi dopuścił się pod koniec 2021 roku dotyczącymi m.in. kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, posiadania narkotyków oraz naruszenie nietykalności interweniujących funkcjonariuszy Policji.

Na sądowe rozstrzygnięcia 32-latek poczeka w więziennej celi, ponieważ Sąd Rejonowy w Kole przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury Rejonowej w Kole o tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Zatrzymanemu mężczyźnie za liczne przestępstwa grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności, natomiast jego 36-letni kompan za dokonanie wymuszenia rozbójniczego może trafić za więzienne kraty na 10 długich lat.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
R E K L A M A
Komentarze (6)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
LUKASZEWSKA RYSZARDA · 18 Sierpień 2022
GANGSTERZY W MUNDURACH ODLACZCIE MNIE OD PODSLUCHU I ODBLOKUJCIE KOMENTARZE BO NARUSZE WASZA NIETYKALNOSC CIEKESNA
LUKASZEWSKA RYSZARDA · 18 Sierpień 2022
KOLSCY MUNDUROWI W AKCJI JAK BY POZDEJMOWAC MUNDURY TO I ZARZUTY BY SIE ZNALAZLY I TO NIE JEDEN JACY CI PANOWIE BIEDNI / BABKI DZIADKI ICH DOTYKAJA CIELESNIE A ONI STOJA CIEKAWE PO CO WIECZORAMI PRZYJEZDZAJA DO KOMENDY ZESPOLY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO? KTO KOGO NARUSZA ? ALE JAJA
Gość · 18 Sierpień 2022
Kur... Co wy macie z tymi kamieniołami. To już nie 19 wiek i obrazki jak że starych filmów z więźniami i kilofami. Dzisiaj wszystko wykonują maszyny żeby było szybciej i taniej. A kopalnie? Tam trzeba mieć znajomości żeby się dostać, szczególnie te odkrywkowe. W Polsce praca we więzieniu to przywilej, pracują tylko ci którzy chcą i są spokojni. Np przy wyrabianiu tablic rejestracyjnych. Ci agresywni siedzą na kilkunastu m2 z podobnymi do siebie. W Chinach chyba jest obowiązek pracy dla każdego więźnia.
czytelnik · 16 Sierpień 2022
Takich powinno się izolować od społeczeństwa na długie lata!
Waldzik · 16 Sierpień 2022
Powinno się od razu utylizować takie śmieci a nie utrzymywać jeszcze na na nasz koszt.
ewa · 16 Sierpień 2022
Tak. To prawda co pisze przedmówca.Tylko nie na karę ,,siedzenia w więzieniu,,. Dla osób których rozsadza energia z różnych powodów, powinna to być kara pozbawienia wolności, ale z obowiązkiem pracy. Przecież za każdego skazanego wszyscy obywatele płacą . Czy zdrowy,chory, czy koślawy. Dlaczego utrzymywać nierobów, leserów? Wszystkich którzy mają wszystko w d..... Powinien być obowiązek pracy za utrzymanie i należności do zapłacenia czy to względem państwa, czy alimenty dla dzieci i to w takich pracach jak kopalnie , kamieniołomy itp. (Tam wszyscy ? może tak) .Nauczą się pokory do życia, pracy i może innych ludzi. Innymi sposobami nie da rady. Jestem kobietą mam też syna po odbyciu kar więzienia. Nic to nie dało i nie daje.Więc na co liczyć?
Powiat Kolski
Przedecz będzie miał nowego proboszcza. Biskup wręczył dekret
4 godziny temu 3,251

Przedecz będzie miał nowego proboszcza. Biskup wręczył dekret

Miasto Koło
Obchody Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną w Kole
4 godziny temu 956

Obchody Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną w Kole

Biblioteka
Jak nie czytam, jak czytam
10 godziny temu 388

Jak nie czytam, jak czytam

Gmina Kościelec
Kościelec zaprasza do siebie na koncert plenerowy. Powitanie Wakacji!
12 godziny temu 2,638 2

Kościelec zaprasza do siebie na koncert plenerowy. Powitanie Wakacji!

Kultura i rozrywka
Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej lekturą 12. odsłony Narodowego Czytania
12 godziny temu 652

Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej lekturą 12. odsłony Narodowego Czytania

Kultura i rozrywka
Olga Bejm nagrodzona na 63. Krakowskim Festiwalu Filmowym
13 godziny temu 3,253 2

Olga Bejm nagrodzona na 63. Krakowskim Festiwalu Filmowym

10 godziny temu 388
R E K L A M A