R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

32-latek dokonał rozboju i wymuszenia. Teraz spędzi czas w areszcie

16-08-2022 11:44 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 22,413 | Komentarzy: 6

Kolscy policjanci zatrzymali 32-lata, który dokonał rozboju oraz wymuszenia rozbójniczego na mieszkańcu gminy Osiek Mały. Zatrzymany mieszkaniec gminy Grzegorzew najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie oczekując na sądowe rozstrzygnięcia innych przestępstw, których się dopuścił w ubiegłym roku m.in. kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz posiadania narkotyków. Przed wymiarem sprawiedliwości stanie także jego 36-letni kolega, który pomagał w zaborze pieniędzy pokrzywdzonemu.

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

9 sierpnia 2022 roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali 32-letniego mieszkańca gminy Grzegorzew oraz 36-letniego mieszkańca gminy Koło, którzy grożąc pozbawieniem życia oraz pobiciem mieszkańcowi gminy Osiek Mały zabrali pieniądze w kwocie 600 złotych.

Agresywny 32-latek odpowie także za rozbój, którego dokonał na 55-letnim mężczyźnie w celu kradzieży telefonu oraz znieważenie interweniujących funkcjonariuszy Policji. W trakcie wykonywanych czynności przez kolskich stróżów prawa okazało się, że 32-latek poszukiwany jest prokuratorskim zarządzeniem ustalenia miejsca pobytu w związku z licznymi przestępstwami, którymi dopuścił się pod koniec 2021 roku dotyczącymi m.in. kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, posiadania narkotyków oraz naruszenie nietykalności interweniujących funkcjonariuszy Policji.

Na sądowe rozstrzygnięcia 32-latek poczeka w więziennej celi, ponieważ Sąd Rejonowy w Kole przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury Rejonowej w Kole o tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Zatrzymanemu mężczyźnie za liczne przestępstwa grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności, natomiast jego 36-letni kompan za dokonanie wymuszenia rozbójniczego może trafić za więzienne kraty na 10 długich lat.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze