R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Dwie Kasie na scenie Dni Koła 2022. Jak Wam się podobało?

23 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 17,432 | Komentarzy: 10

Tegoroczne Dni Koła przechodzą już do historii. Dziś koncert Kasi Wilk i Kasi Kowalskiej z pewnością zapamiętają wszyscy, którzy wybrali kolską targowicę na spędzenie sobotniego wieczoru.

R E K L A M A

Od godzinie 15:00 scena Dni Koła 2022 zaczęła muzycznie żyć. Pierwsza część należała do lokalnych artystów. Na scenie mogliśmy zobaczyć: Orkiestrę Dętą OSP Koło, Zespół wokalny MDK Koło, Zespół taneczny Muza MDK Koło oraz Zespół Muzyczny Stricto.

Pierwszą gwiazdą tegorocznego święta miasta była Kasia Wilk, doskonale znana słuchaczom z takich utworów jak: Po Prostu, Do kiedy jestem, Pierwszy raz, itd. To właśnie Kasia rozruszała kolską publiczność, która śpiewała z nią, jej największe przeboje. Warto wspomnieć, że wokalistka jest również uczestniczką obecnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w telewizji Polsat. Wczorajszy, pierwszy odcinek muzycznego show należał do Kasi.

Tuż po niej pojawiła się Kasia Kowalska. Jej największe przeboje mieszkańcy Koła mogli usłyszeć na żywo. 

Warto wspomnieć, że sponsorem strategicznym tegorocznego koncertu była firma Geberit.

A Wam jak się podobało? Czekamy na wyniki ankiety.


SONDA
Jak oceniasz Dni Koła 2022?
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze