Pochmurno 1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Odkryjmy razem dziecięce pasje! Piknik rodzinny z super atrakcjami na dobry początek roku szkolnego

Odkryjmy razem dziecięce pasje! Piknik rodzinny z super atrakcjami na dobry początek roku szkolnego

Autor: CH Ferio 07 Wrzesień 2022
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Odkryjmy razem dziecięce pasje! Piknik rodzinny z super atrakcjami na dobry początek roku szkolnego
© CH Ferio
Komentarzy: 0 Czytano:
1,971 razy |

Pierwszy dzwonek wybrzmiał już na szkolnych korytarzach, a uczniowie powoli wdrażają się w nowe obowiązki. Z myślą o pozaszkolnych pasjach uczniów z Konina i okolic, Ferio Konin przygotowało wyjątkowe atrakcje na najbliższy weekend. Rodzinny piknik trwać będzie od 9 do 10 września, w godzinach 11.00-19.00.

R E K L A M A
0
Czytano:
1,971 razy
Udostępnij

Ferio Konin od lat wspiera, motywuje i dodaje skrzydeł dziecięcym pasjom. W tym roku postawiło na rozwój kreatywnych pasji podczas twórczych warsztatów oraz dobrą zabawę na rodzinnym pikniku. We współpracy z lokalnymi służbami mundurowymi, dla najmłodszych i tych trochę starszych przygotowano pokazy specjalistycznego sprzętu. Być może wśród gości Ferio znajdą się przyszli strażacy? Na chcących rozwijać pasje plastyczne czekać będzie gigantyczna kolorowanka, a nad wszystkimi aktywnościami czuwać będą niezastąpione animatorki prowadzące weekendowy festiwal kreatywności. Konińska młodzież będzie miała okazję zapoznać się z różnorodnymi propozycjami zajęć lokalnych szkół oraz placówek kulturalnych, sportowych z okolicy.

- Rozwijanie zainteresowań i pasji wymaga od rodzica wiele zaangażowania. Jako Ferio Konin chcemy pomóc zarówno dorosłym, jak i dzieciom spróbować nowych rzeczy i być może odnaleźć swoją pasję. Szeroki wachlarz zajęć, pozwoli na spróbowanie wielu aktywności w jednym miejscu. Realizacja dziecięcych zainteresowań jest przede wszystkim źródłem motywacji do działania, która zapobiega nudzie i rozwija naturalne zdolności dziecka

- mówił Henryk Grabowski z Multi, dyrektor Ferio Konin.

Korzystając z ciepłych jesiennych dni, będzie można szaleć w parku dmuchańców zlokalizowanym na parkingu Ferio Konin, osłodzić sobie koniec wakacji porcją waty cukrowej czy zjeść popcorn. Ferio Konin od lat aktywnie włącza się w lokalne życie, wsłuchując się w potrzeby i głosy mieszkańców Konina i okolic, szczególny nacisk kładąc na potrzeby tych najmłodszych. Niezmiennie współpracuje z lokalnymi organizacjami, służbami mundurowymi i jednostkami oświatowymi.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A