R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Grzegorzew

100 urodziny Czcigodnej Jubilatki Kazimiery Junkiert! Dwieście lat!

15 dni temu | Źródło: Gmina Grzegorzew | Wyświetleń artykułu: 14,960 | Komentarzy: 0

Takie okazje do świętowania nie zdarzają się codziennie. W minioną sobotę w naszej Gminie wyjątkowe 100 urodziny obchodziła mieszkanka Borysławic Kościelnych Pani Kazimiera Junkiert. Z uznaniem, podziwem i podziękowaniem patrzymy na te 100 pięknych lat życia naszej Mieszkanki.

Foto:Gmina Grzegorzew
R E K L A M A

Ten piękny Jubileusz to przede wszystkim święto Pani Kazimiery, ale również wielki zaszczyt dla naszego Samorządu. Jesteśmy dumni, że w naszej Gminie urodziła się i mieszka osoba, która obchodzi tak wyjątkowe urodziny.

- mówi Bożena Dominiak, Wójt Gminy Grzegorzew

Pani Kazimiera przez całe swoje długie życie otoczona jest szacunkiem i miłością kochającej rodziny, która postanowiła uczcić ten jubileusz organizując na cześć Jubilatki wspaniałe przyjęcie w przeddzień jej setnych urodzin.

Na zaproszenie rodziny, Panią Kazimierę odwiedziła Wójt Bożena Dominiak wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Sosnowskim, Panią kierownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektoratu w Kole Agatą Kawalec-Świątek oraz Panią kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Grzegorzewie Anną Wawrzyniak. Złożyli oni Pani Kazimierze serdeczne życzenia dalszych wielu lat w zdrowiu i pomyślności wręczając bukiety kwiatów, list gratulacyjny oraz oryginalny akt urodzenia jubilatki.

Pani Kazimiera otrzymała również listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Premiera Pana Mateusza Morawieckiego a także od I Wicewojewody Wielkopolskiego Pani Anety Niestrawskiej.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze