Bezchmurnie -1.2
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Zginęła w wypadku samochodowym - osierociła czwórkę dzieci. Trwa zbiórka

Zginęła w wypadku samochodowym - osierociła czwórkę dzieci. Trwa zbiórka

Autor: KM PSP Konin, Redakcja e-kolo.pl 27 Wrzesień 2022
Zginęła w wypadku samochodowym - osierociła czwórkę dzieci. Trwa zbiórka
© OSP Mąkolno
Komentarzy: 0 Czytano:
60,203 razy |

Przyjaciele i najbliżsi rodziny, która 24 września br. straciła matkę , postanowili pomóc i otworzyć internetową zbiórkę.

R E K L A M A
0
Czytano:
60,203 razy
Udostępnij

Trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło 24 września 2022 r. po godz. 17.00 w miejscowości Nowa Wieś, gmina Sompolno. 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowały łącznie 4 osoby. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu przy pomocy urządzeń hydraulicznych do kierującej samochodem Renault oraz ewakuacji jej z pojazdu. Pasażerka Renault opuściła pojazd o własnych siłach. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy kobietom podróżującym pojazdem Renault, które następnie zostały przekazane przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictw Medycznego.

R E K L A M A

Ratownicy wykonali również dostęp przy pomocy urządzeń hydraulicznych do kierującego samochodem Audi, ewakuowali go z pojazdu oraz przekazali kolejnemu Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Pasażer Audi nie wymagał udzielenia pomocy.  

Na miejsce wezwano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało kierującą Renault do szpitala, natomiast pasażerka Renault oraz kierujący Audi zostali przetransportowani do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.  

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Sompolno i OSP Mąkolno.   

Późniejsze informacje potwierdziły śmierć jednej z poszkodowanych osób. Była nią mieszkanka naszego miasta, która osierociła czwórkę dzieci. 

Organizujemy zbiórkę pieniędzy dla osieroconych czwórki dzieci, naszej ukochanej przyjaciółki Ani która zginęła w wypadku samochodowym.Wychowywala je sama.Ona sama , zawsze starała się pomóc każdemu kto tego potrzebował.Wiemy i wierzymy że wszyscy połączymy siły i pomożemy dzieciaczkom.Dziekujemy za każdą pomoc w imieniu dzieci.

- czytamy w zbiórce

Link do zbiórki : https://pomagam.pl/bww9ht

 

Oceń artykuł

średnia ocena: 3.67 liczba głosów: 3
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Miasto Koło
Długie kolejki przed salonem operatora Energa w Kole
9 godziny temu 50,116 17
7 godziny temu 512
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
7 godziny temu 512