(12)
Częściowe zachmurzenie -1.1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Cyfryzacja KPRM: rządowa porównywarka cen węgla już działa

Cyfryzacja KPRM: rządowa porównywarka cen węgla już działa

Autor: PAP - Polska Agencja Prasowa 27 Wrzesień 2022
Cyfryzacja KPRM: rządowa porównywarka cen węgla już działa
© PAP
Komentarzy: 12 Czytano:
2,671 razy |

Rządowa porównywarka cen węgla jest już dostępna. Portal przeznaczony dla konsumentów i sprzedawców ma ułatwić zakup opału - poinformowała we wtorek Cyfryzacja KPRM. Jak dodano, nowe rozwiązanie pozwoli uniknąć nadużyć.

R E K L A M A
12
Czytano:
2,671 razy
Udostępnij

"Od 26 września dostępna jest bezpłatna rządowa porównywarka cen cieplo.gov.pl" - poinformowała we wtorek Cyfryzacja KPRM.

"Portal służy prezentowaniu odbiorcom i klientom indywidualnym cen węgla oferowanego przez przedsiębiorców wpisanych na listę Pośredniczących Podmiotów Węglowych. Serwis zbiera informacje o punktach sprzedaży węgla, jego sortymencie, cenie oraz pochodzeniu" - wyjaśniono.

Jak dodano, na portalu będzie można znaleźć dostawcę węgla w najbliższej lokalizacji oraz informacje o kosztach zakupu opału. Podkreślono, że porównywarka pozwoli klientom na weryfikację sprzedawcy i zaoszczędzenie czasu. Ma także pomóc w uniknięciu nadużyć oraz niesprawdzonych informacji.

"Porównywarka cen węgla jest też narzędziem promocyjnym dla sprzedawców. Daje możliwość dotarcia do dużej liczby klientów. Wpłynie na rozpoznawalność przedsiębiorcy w regionie oraz wzbudzi zaufanie do sprzedawcy, który w jasny sposób komunikuje swoje konkurencyjne ceny" - wskazała Cyfryzacja KPRM.

Rejestracja w rządowej porównywarce cen węgla cieplo.gov.pl jest dla przedsiębiorców obowiązkowa, co wynika z przepisów ustawy z dn. 15 września 2022 o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. z 2022 r. poz. 1967). (PAP)

autorka: Ewa Nehring

neh/ mk/

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (12)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Normalny · 30 Wrzesień 2022
He he he, jak widzę skończyłeś pisać głupoty, że wszystko co złe to "wina Tuska", zacząłeś pisać głupoty o "winie Sikorskiego". Ale każdy rozsądny człowiek wie, że Sikorski jest od 2015 w opozycji, Polską rządzi zupełnie inna partia. To nie Sikorski mówił "węgla mamy na 200 lat" albo "gotówki mamy nieprzebrane zasoby". I dziękuję bardzo, znów udowodniłem, że się mylisz i piszesz głupoty.
kolanin · 29 Wrzesień 2022
Ja nie wiem ,po co są wybory, jak wszyscy udający rządzenie tylko remontują i końca nie widać. Szpital obskurny, miasto z dziurami w drogach itd. Ale mam pytanie; ile wysiłku włożyli udający, żeby w całym powiecie i mieście Kole nie zabrakło węgla dla ludzi i żeby nikt nie zamarzł zimą? Maja spółki miejskie, maja place powiatowe, dlaczego nie przyjechał do powiatu, żaden pociąg z eko lub grubym węglem z PGG po rozsądnej cenie. Dlaczego nic ci ludzie nie robią w tym kierunku.?
He he he · 29 Wrzesień 2022
Sprzedawcy opału tak jak i Normalny mają swoje wydatki. Też muszą z czego żyć. Wykorzystują głupotę polityków PO szczególnie Sikorskiego i podnoszą ceny.
Normalny · 28 Wrzesień 2022
He he he, napisz nam, ile kosztował węgiel za Tuska, a ile teraz? Czy za Tuska były kilkudniowe kolejki po węgiel? I dziękuję bardzo, zostałeś zaorany.
Wegiel pellet ile chcecie · 28 Wrzesień 2022
polski-wegiel.info/10-wegiel-kamienny
zok · 28 Wrzesień 2022
pisowskie zera doprowadzily polske do ruiny
anty... · 28 Wrzesień 2022
podaj przykład w jaki sposób doprowadziły
he he he · 28 Wrzesień 2022
Cukru miało nie być !!! Oleju miało nie być!!! Benzyny miało nie być!!! Opozycjo zejdż na ziemię. Ha ha ha
NIK · 27 Wrzesień 2022
Ludzie trzeba wyjść na ulicę zablokować miasta pokazać władzy kto tu tak naprawdę ma rację ceny nas dobijają a oni się świetnie bawią za nasze ciężko zarobione pieniądze
Kolak · 28 Wrzesień 2022
Lempart już ryjem wydzierała się i co ? Nic nie dało po za zakłócaniem spokoju miezkańców. O sorki może powstaną rodzinne sale aborcyjne - taki program ma PO.
Rob · 27 Wrzesień 2022
Nie wystarczy tej tępej propagandy ? Co mam porównywać : jeden pusty skład węgla z drugim, trzecim i dziesiątym ? ***** ***
pisior · 28 Wrzesień 2022
Byłem wczoraj w biurze PO spojrzałem na termometr i wiesz jaka była temperatura? 24 C. Zaryzykuje jesteś inteligentny więc wiesz jaką głupotę napisałeś o rzekomej propagandzie
Miasto Koło
Długie kolejki przed salonem operatora Energa w Kole
9 godziny temu 51,201 17
7 godziny temu 526
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
7 godziny temu 526