Częściowe zachmurzenie -1.1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Zofia i Izabela z naszego powiatu w finale Miss Nastolatek i Miss Woj. Wielkopolskiego 2022

Zofia i Izabela z naszego powiatu w finale Miss Nastolatek i Miss Woj. Wielkopolskiego 2022

Autor: Redakcja e-kolo.pl 28 Wrzesień 2022
Zofia i Izabela z naszego powiatu w finale Miss Nastolatek i Miss Woj. Wielkopolskiego 2022
© Miss Wielkopolska
Komentarzy: 0 Czytano:
18,809 razy |

Już 02. października odbędzie się Gala Finałowa najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w woj. Wielkopolskim - Miss Nastolatek i Miss Woj. Wielkopolskiego 2022. Podczas Gali Finałowej zostaną wyłonione bezapelacyjnie najpiękniejsze mieszkanki Wielkopolski! Wśród finalistek znajdziemy dwa nazwiska z naszego powiatu.

R E K L A M A
0
Czytano:
18,809 razy
Udostępnij

Wyłonione laureatki konkursu będą reprezentować województwo w Narodowym Konkursie Piękna Polska Miss już na koniec października! Wydarzenie odbędzie się gościnnie w Hotel 500 w Tarnowie Podgórnym /k. Poznania.

O koronę najpiękniejsze nastolatki roku 2022 pretenduje 28 finalistek, natomiast o tytuł Miss Województwa Wielkopolskiego w tym roku w finale pretendują 40. kandydatek. Zostanie również przyznany tytuł Miss Studentek Woj. Wielkopolskiego i tradycyjnie Miss Poznania. Podczas gali nie zabraknie akcentów muzycznych. Wystąpi Agnieszka KOVA Kowalczyk oraz Gabriel Fleszar, którego utwory "Kroplą deszczu", "Bilet do nieba" czy "Kto Panem kto sługą" zna cała Polska.

Przed galą finałową można poznać wszystkie uczestniczki na oficjalnych zdjęciach przygotowanych przed finałem. W kanałach social media i stronie www konkursu trwa również głosowanie na Miss Internautów, a zdobywczyni tego tytułu otrzyma przepust do TOP10 oraz awans do ćwierćfinału ogólnopolskiego. Zdjęcia zostały wykonane przez Kamila Hadyńskiego w Picbox studio w Poznaniu. Za makijaże uczestniczek odpowiadały uczennice Beauty Art - szkoły wizażu Beaty Małachowskiej, natomiast kreacje zagwarantowały firmy Mari Mari Poland oraz Sidro Store.

Bilety na wydarzenie można nabyć przez portal evenea lub przez stronę konkursu misspomorskiego.pl, natomiast dla osób które nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu przewidziano transmisje LIVE, która będzie dostępna na stronie konkursmiss.pl

R E K L A M A

Finalistki z powiatu kolskiego

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Miasto Koło
Długie kolejki przed salonem operatora Energa w Kole
9 godziny temu 51,357 17
7 godziny temu 526
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
7 godziny temu 526