(3)
Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Kawiarnia Literacka PiMBP w Kole

Kawiarnia Literacka PiMBP w Kole

Autor: PiMBP w Kole 23 Listopad 2022
Kawiarnia Literacka PiMBP w Kole
© PiMBP w Kole
Komentarzy: 3 Czytano:
1,357 razy |
Widownia Kawirni Literackiej PiMBP w Kole

W piątkowy wieczór, 18 listopada, w Kawiarni Literackiej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, miało miejsce spotkanie z poezją niemiecką.

R E K L A M A
3
Czytano:
1,357 razy
Udostępnij

Uczestnicy mogli wysłuchać wierszy niemieckich romantyków: J.W Goethego, F. Schillera, H. Heinego i J. von Eichendorffa.

Wiersze w języku niemieckim czytała Katarzyna Prądzyńska, tłumaczenia Sławomira Królak.

Oprawę muzyczną stanowiły utwory F. Chopina i L. von Beethovena.

Imprezie towarzyszyła wystawa „Miasta partnerskie Koło - Reinbek".

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (3)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
AGATA · 23 Listopad 2022
NIE MIAŁAM OKAZJI WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT DZIAŁALNOŚCI PORTALU E KOŁO. MOŻE TE WIERSZE I INNE SPR. ZWIĄZANE Z NIEMCAMI SĄ KOMUŚ BLISKIE I POTRZEBNIE? NIE WIEM I NIE NEGUJĘ, ALE WIĘKSZOŚCI TO NIE ZACHWYCA. ALE TAK NAPRAWDĘ PORTAL E - KOŁO STAŁ SIĘ ,, ŻADNYM PORTALEM...........,, GDZIE NAPRAWDĘ OGROM SPRAW, KTÓRE DZIEJĄ SIĘ W POWIECIE.? NIC O TYM NIE MA (PRAKTYCZNIE NIC). TAM, GDZIE P. PROWADZĄCY MA Z TEGO PROFITY, TO I OWSZEM O TAKICH GMINACH PISZE. W INNYCH GDYBY WYMORDOWALI CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ DOWIEDZIELI BYŚMY SIĘ GDYBY BIŁY DZWONY W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE ? KRAJU?. TAK JUŻ JEST OD DŁUŻSZEGO OKRESU CZASU. DLACZEGO?
hmm · 23 Listopad 2022
nie wiem jakich informacji oczekujesz, ale ten portal jako pierwszy w wiekszosci spraw pisze. Co ci przeszkadzaja inne, informacje krajowe? poradniki itd? mieszkaniec kola, powiatu tak jak warszawy chce wiedziec np. kiedy i gdzie jakis wniosek zlozyc. Masz tutaj kilka/kilkanaście wiadomosci dziennie - kazdy znajdzxie cos dla siebie
nik · 23 Listopad 2022
A co pani czytała z niemieckiej poezji i nie zachwyciło pani? Co do braku informacji z powiatu, może nie są one interesujące z perspektywy mieszkańca Koła. Ale nic to, wystarczy stworzyć swój portal, a może i profity będą, i większość zachwycona.
R E K L A M A