Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Spotkanie z uczniami. Tematem uzależnienia od narkotyków i dopalczy

Spotkanie z uczniami. Tematem uzależnienia od narkotyków i dopalczy

Autor: PSSE Koło 25 Listopad 2022
Spotkanie z uczniami. Tematem uzależnienia od narkotyków i dopalczy
© PSSE Koło
Komentarzy: 0 Czytano:
950 razy |

W ramach zapobiegania tego rodzaju uzależnieniom, pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kole wraz z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Kole poprowadzili zajęcia z 3 grupami uczniów Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu.

R E K L A M A
0
Czytano:
950 razy
Udostępnij

Spotkania miały na celu uświadomienie młodych o zagrożeniach jakie niesie spożycie dopalaczy i/lub narkotyków, wpływie na ich zdrowie i życie  a także konsekwencjach prawnych posiadania i spożywania substancji psychoaktywnych. 

Dopalacze stały się nowym zagrożeniem prowadzącym do uzależnienia. Są szczególnie niebezpieczne, ponieważ często zawierają nie tylko substancje psychoaktywne, które zostały już dokładnie poznane i opisane, ale i szereg nieznanych związków mogących w różnych sposób wpływać na organizm ludzki. 

Miejmy nadzieję, że po spotkaniu ze służbami, młodzi ludzie wyciągną wnioski i nie staną się nigdy ofiarami uzależnień...

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A