(13)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Wiatr ze śniegiem 3.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

138 223,08 złotych to wynik ze wszystkich puszek. Będzie rekord?! [ZDJĘCIA]

Autor: Redakcja e-kolo.pl 29 Styczeń 2023 przeczytasz w minutę
138 223,08 złotych to wynik ze wszystkich puszek. Będzie rekord?! [ZDJĘCIA]
© Redakcja e-kolo.pl
(13) | Czytano:
12,006 razy | przeczytasz w minutę

A do tej kwoty doliczona jeszcze zostanie pokaźna kwota z licytacji gadżetów. Ta kwota zaskoczyła dziś wszystkich! Mieszkańcy Koła i okolic znów pokazali, że mają wielkie serca.

R E K L A M A
13
Czytano:
12,006 razy
Udostępnij

Można już powoli dokonać podsumowania tegorocznego, 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kole. 175 wolontariuszy z finałowymi puszkami, mimo mrozu kwestowała na ulicach miasta i okolic. Przy rozliczeniach okazywało się, że w niejednej puszcze znalazło się ponad trzy tysiące złotych.

W trakcie koncertu przy ul. Prusa można było zjeść pyszną grochówkę przygotowaną przez Ochotniczą Straż Pożarna Koło nad Wartą oraz grilla. Środki zebrane za dania dołączone zostały do całej puli kolskiego sztabu. 

Od godziny 16:00 rozpoczął się program finałowej sceny. W tym roku organizatorzy zaprosili mieszkańców do udziału w koncercie znanego zespołu Future Folk, którego twórczość to połączenie tradycyjnej muzyki góralskiej z nowoczesnymi brzmieniami.

Sądząc po reakcjach przed sceną - podobało się.

W czasie, gdy na ulicy Prusa trwała zabawa w najlepsze - trwało pieczołowite liczenie każdej puszki przyniesionej przez wolontariuszy. Prowadzeniem wpłat zajmowali się pracownicy banków LBS oraz PKO. Po godzinie 17:00 doświadczonych bankowców zastąpili harcerze Wartaków. I to właśnie oni, pod opieką Jacka Adamczyka trwali na posterunku do końca.

O godzinie 20:00 w niebo wystrzelono pokaz fajerwerków, czyli "światełko do nieba" nagranie prezentujemy poniżej.

 

MATERIAŁ WIDEO
MATERIAŁ WIDEO


GALERIA ZDJĘĆ
GALERIA ZDJĘĆ


zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii zdjecie w galerii
Oceń artykuł
średnia ocena: 5 liczba głosów: 1
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (13)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
Wyróżniony komentarz
ciekawy · 30 Styczeń 2023
wiadomo ile +/- kosztowała pokaz fajerwerków , osobiście uważam ,że lepiej wydane pieniądze by były przekazując je do WOŚP ,a nie w niebo ...
Ja · 01 Luty 2023
Kolejny rekord, brawo. Biedny kraj Jarka bardziej chojny od bogatego Tuska. Dlatego przyszłośc Polski to Jarek
ktoś · 31 Styczeń 2023
teraz zacznijcie zbierać pieniądze dla mieszkańców Koła na ogrzewanie. podwyżki z 50 za GJ na 120 za GJ. , ale to nie jest ważne , e-koło o tym nie napisze
Ja · 01 Luty 2023
miejmy nadzieję że to nie jest prawda chociaż w Kole rządzą ludzie "kompetentni" to wszystko możliwe.
Gość · 31 Styczeń 2023
Węgiel tona z 1000zl do nawet 3000tys i więcej, później trochę spadło poniżej 3 tys. A rządowy węgiel dopiero po świętach był. Ale też za 2tys czyli dwa razy drożej niż w zeszłym roku
Gość · 31 Styczeń 2023
A co? Tylko mieszkancy koła mają podwyżki za ogrzewanie? A reszta? Ile zdrożał węgiel? Gaz, drewno? Mieszkańcy koła zrobią zbiórkę dla wsi albo dla Konina? Drożejące ceny opału dotykają prawie każdego obywatela w Polsce...
Ktoś · 30 Styczeń 2023
Czyli nie ma biedy w Polsce. A są tacy którzy sugerują co innego
Michał · 30 Styczeń 2023
Jest jeszcze coś takiego jak wartość pieniądza, ile za niego można kupić towaru. Ale o tym w Tv pewnie nie mówią, żeby kogoś głowa nie rozbolała. Bo wg tej logiki to za komuny byli najbogatsi bo zarabiali w milionach a nie w tysiącach.
Gość · 30 Styczeń 2023
No nie ma biedy bo kredyty ludzie biorą.. w grudniu Polacy zalegali łącznie bankom, parabankom, gminom i innym 77mld zł. I to są tylko zaległości powyżej 30 dni, nie liczą się do tego kredyty spłacane na bieżąco.
Konsument · 30 Styczeń 2023
Grochówka pierwsza klasa, az wziąłem urlopu bo z kibla wyjść nie mogę
ciekawy · 30 Styczeń 2023
wiadomo ile +/- kosztowała pokaz fajerwerków , osobiście uważam ,że lepiej wydane pieniądze by były przekazując je do WOŚP ,a nie w niebo ...
Anonim · 30 Styczeń 2023
Grill był zorganizowany przez ZHP, bigos też
Iwona · 29 Styczeń 2023
No i co? mówimy, że zwierzęta się boją w Sylwestra. A dziś nie? Wszystkie otrzymały leki uspokajające? Naprawdę nie pojmuję jak to działa. Dla Wielkiej Orkiestry - ,,SZACUN. Ale co na fajerwerki władze Koła ? Starosta, Burmistrz, i Powiatowy lekarz weterynarii ? Może jutro któryś z tych Panów zechce się wypowiedzieć na ten temat na forum np. e-Kolo. Wiem, że wiele imprez kończy się sztucznymi ogniami, ale czy np.miasto Koło nie mogło by się wyróżnić i wspólnie z publicznością zaśpiewać coś ładnego?
Ewa · 30 Styczeń 2023
Odpowiedz jest jedną. Wczoraj farerwerki trwały 10 minut, a z okazji sylwestra trwają z tydzień. Jakoś nie słychać o psach które pouciekały z powodu fajerwerków wośp, a po sylwestrze jest tego mnóstwo. Dodatkowo jest jedno miejsce i godzina gdzie te fajerwerki są odpalane więc można uchronić zwierzaka przed strachem. Sama mam psa, który się potwornie boi i wczorajsze fajerwerki nie zrobiły na nim większego wrażenia, chociaż mieszkamy dość blisko.
Polityka
Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu
2 godziny temu 3,746 14

Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu

Inne
Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy
17 godziny temu 1,855

Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy

Gmina Koło
Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim
17 godziny temu 1,453

Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim

Sport
Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym
20 godziny temu 4,994 1

Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym

Miasto Koło
Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK
1 dzień temu 4,548 3

Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK

Inne
GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie
1 dzień temu 4,293

GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz