(66)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Wiatr ze śniegiem 2.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Oświadczenie Prezesa MZEC w sprawie podwyżek za ciepło

Autor: Redakcja e-kolo.pl 01 Luty 2023 przeczytasz w ok. 3 min.
Oświadczenie Prezesa MZEC w sprawie podwyżek za ciepło
© archiwum e-kolo.pl
(66) | Czytano:
19,137 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

W związku z publikacją nowej taryfy za ciepło sieciowe w Kole - Prezes Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej postanowił przekazać do wiadomości publicznej swoje oświadczenie, które w całości prezentujemy poniżej.

R E K L A M A
66
Czytano:
19,137 razy
Udostępnij

Szanowni odbiorcy ciepła.

Zatwierdzona przez Urząd Regulacji Energetyki nowa taryfa dla ciepła jest w pewnym sensie odzwierciedleniem kondycji polskich firm ciepłowniczych, które borykają się z ogromnymi kłopotami finansowymi w związku z kilkuset procentowym wzrostem cen węgla i biomasy oraz wzrostem cen zakupu uprawnień do emisji CO2. Koszt zakupu uprawnień w ciągu ostatnich dwóch lat wzrósł z poziomu ok. 2 mln zł rocznie do ok. 10 mln. Sytuacji Spółki nie poprawia również bardzo wysoka inflacja, najwyższa od 25 lat, która również, jak wiele innych branż w Polsce dotyka także ciepłownictwo.

Wymienione przeze mnie przyczyny, oczywiście nie jedyne, wpływają bezpośrednio na cenę ciepła. Urząd Regulacji Energetyki przez ponad 11 miesięcy niezwykle dokładnie i drobiazgowo badał sytuację finansową Spółki i uznał, że tego rodzaju wzrost pozwoli Spółce przetrwać ten trudny okres. Pragnę również zauważyć, że ostatnia zmiana ceny ciepła i usług świadczonych przez MZEC miała miejsce w sierpniu 2021 r. od tego czasu doszło do ogromnych zmian i perturbacji w gospodarce krajowej i światowej w tym do wybuchu wojny w Ukrainie. To zdarzenie ma ogromny wpływ na rynek energii czego doświadcza zarówno polska jak i europejska gospodarka.

Odpowiedzią MZEC na ten kryzys jest budowa ciepłowni geotermalnej, która bezpośrednio wpłynie na stabilizację a następnie obniżkę ceny ciepła dla naszych odbiorców. Ostatnie wydarzenia dobitnie pokazują, że jedynie radykalne odejście od węgla za pomocą geotermii spowoduje obniżenie kosztów funkcjonowania naszej miejskiej Spółki i pozytywnie przełoży się na wysokość opłat za ciepło ponoszonych przez jego odbiorców. MZEC dokłada wszelkich starań aby w tym trudnym czasie jak najszybciej doprowadzić do uruchomienia kolskiej geotermii.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Średni wzrost składników taryfy dla ciepła to ok. 83%. Niniejszym informuję, że ciepło dostarczane przez MZEC objęte jest rekompensatami, które decyzją parlamentu zostały wprowadzone. Ustawa regulująca tę kwestię nakłada obowiązek stosowania przez MZEC opisanego w niej mechanizmu wyliczenia rekompensaty. W związku z powyższym ostateczna cena ciepła będzie niższa, dla odbiorców uprawnionych, niż ta zatwierdzona w nowej taryfie. Indywidualny odbiorca ciepła czy też mieszkaniec budynku wielorodzinnego lub wspólnoty mieszkaniowej nie musi wykonywać żadnych dodatkowych czynności bądź składać jakichkolwiek oświadczeń. Szczegóły dotyczące stosowania rekompensaty zawarte są na stronie internetowej MZEC pod adresem: https://www.mzeckolo.pl/wiadomosc/82/informacja-dodatkowa-dotyczaca-nowo-wprowadzonej-taryfy

Na koniec informuję również, że trwają prace parlamentarne nad nowelizacją ustawy o rekompensatach, które spowodować mają jeszcze większe obniżenie ceny ciepła niż wynika to z obecnie obowiązującej ustawy. Planowane wejście w życie nowelizacji ustawy to 1 marca 2023 r.

Z poważaniem

 Przemysław Stasiak 
Prezes Zarządu MZEC Sp. z o. o.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (66)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
Wyróżniony komentarz
Gość 123 · 01 Luty 2023
Brawa dla Pana Prezesa za takie podwyżki .Trzeba mu medal dać i wysoką premie .On nas wykończy.
Jarek · 05 Luty 2023
MZEC mieszkańców ma głęboko ważne dla nich tylko zysk i żeby było na podwyżki i premie . Zakład nie musi robić maksymalnych podwyżek ale co tam liczą się oni a nie mieszkańcy.
Zima · 09 Luty 2023
Ciekawe jakie stanowisko pełni "przewodniczący " rady miasta w Ciepliku.
fakty · 05 Luty 2023
Dużo tu prywatnej zazdrości i politycznego wytykania ale fakty są takie, że za rządów PIS węgiel cena w GÓRĘ, Uprawnienia do emisji CO2 za które wszyscy płacimy cena w GÓRĘ, Inflacja w GÓRĘ, VAT w GÓRĘ, PALIWO I GAZ cena w GÓRĘ i mnóstwo innych rzeczy cena w GÓRĘ. Chcecie to wierzcie w PROPAGANDĘ PiSu - w TVP. Fakty mówią same za siebie. I do Pana Janusza - mogę Panu wskazać przynajmniej kilkunastu EMERYTÓW którzy w tym roku nie kupili tyle węgla ile chcieli i ogrzewają tylko jedno pomieszczenie bo na więcej ich nie stać, kupują mniej leków a do lekarza nie chodzą bo kolejki zamiast się skracać to coraz dłuższe.
Mieszkaniec 2 · 05 Luty 2023
A premie roczną już sobie dał. ? Może ktoś wie to niech napisze.
Gość · 05 Luty 2023
DLACZEGO ZOSTAŁ USUNIĘTY MÓJ KOMENTARZ DOTYCZĄCY ODEBRANYCH TELEFONICZNIE POPOŁUDNIU PRZEZ PRACOWNIKA MZEC DYSPOZYCJI, ABY PRZERWAĆ WSZELKIE PRACE SERWISOWE BO TRZEBA ODWIEŹĆ KSIĘGOWĄ DO DOMU? ???? ACH, TA SIŁA NACISKU!!! ????????
Ojtam Ojtam · 06 Luty 2023
To poprzednie zarządy kupiły auto serwisowe , by pracownicy nie musieli chodzić pieszo do awarii oraz by nie jeździli rowerami z powodu bezpieczeństwa , a tu proszę ?. bezpłatne taxi dla jakiejś wybitnej księgowej . Ciekawe , czy za kurs po godzinach ta Pani uczciwie zapłaciła ? , czy wystawiła sobie na to fakturę ? , bo jeżeli nie ??. to ?. hmmmm .
Czytelnik · 05 Luty 2023
Daleka mieszka ta księgowa, że sama wrócić nie może?
eik · 04 Luty 2023
Głosujcie dalej na obecnego burmistrza i jego prezesów.
***** *** i czerwonych. · 04 Luty 2023
Mam nadzieję że ich koniec jest bliski tak jak pisu i posła ze wsi.
Czytelnik · 04 Luty 2023
Tak w polityce jak i w zarządzaniu na wszystkich szczeblach są dwa rodzaje ludzi: 1) NIEZDOLNI DO NICZEGO 2) ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO!!!
LUKASZEWSKA RYSZARDA · 03 Luty 2023
MIEDZKANIEC / MOJE WPISY NIE SA ODWAZNE TYLKO ZGODNE Z PRAWDA MATERIAL DOWODOWY JAKI POSIADAM ZAMIATA WIEC NIE MUSZE SIE BAC PRAWDA SIE SAMA OBRONI TEN LOLSKI BETON ZNISZCZY PTZECIETNYCH MIESZKANCOW I MNIE TEZ POSTARAM SIE POINFORMOWAC KOMPETENTNE SLUZBY OMIJAJAC POZNAN SZEROKIM LUKIEM
LUKASZEWSKA RYSZARDA · 03 Luty 2023
WITKOWSKI TY SPOLECZNE ZERO ! TY.SMIECIU Z BIEDASZEWA WLASCICIEL KAMIENICY WYBORY ZFINANSOWALI CI SZMACIARZE TYPU WILK LEMONIADA RESZTE DASZ MACE NA LAPOWKE I POWSTAL 2 PRUSZKOW WILK TO JUZ TAK PRODUKUJE BEZ OGRANICZEN ROZNYMI SRODKAMI CZEMICZNYMI GODZ TEMU OBUDZILAM SIE NA KOLSKIM OJOMIE UDALO SIE GDYBY NIE BYLABYM 3 ZMARLA NA NIEWYDOLNOSC KRAZENIA TY MORUSIE NIEMYTY PILNIE CBA
kolanka · 03 Luty 2023
Tylko opomiarowanie ciepla moze pomoc dlaczego tak dlugo go nie ma chyba zeby zarabiali na tym posrednicy ile zużyje tyle płace proste a tutaj płacimy rowno cały rok lato, zima ,jesien ,wiosna . Oczywiscie duzy wpływ będą miały systematyczne kontrole to są nasze pieniądze i chcemy wiedziec na co są faktycznie wydawane .
nic nie mogą? ale kasę umieją brać!!! · 03 Luty 2023
Takie są efekty rządów ludzi z czerwonymi podniebieniami. Zamiast kupować węgiel, nawet z z innych krajów po 600 zł za tonę i przywieść pociągami, to wolą kupować od mafii za 3000 i zrobić podwyżkę ludziom ,a co ,niech płacą !!!. Udający burmistrzowanie, też nie chciało się załatwić taniego węgla za 1500żl,to pośrednikowi pozwala sprzedawać za 2200.Niech ludzie płacą .Na taczki i dać grabki ,niech koło ruin zamku zagrabiają, a nie do rządzenia. Już dawno Burmistrz Maciaszek poznał się na tych ludziach.
Czytelnik · 04 Luty 2023
Oczywiście, że się poznał. W końcu -jak by nie było-magister! Prawie naukowiec!
rok · 03 Luty 2023
pisiory dziekujcie bardzo za te podwyzki swojemu karakanowi miasto nie ma z tym nic wspolnego ceny w polsce ustanawiaja pisowskie nieroby
Prawda jest taka · 03 Luty 2023
Cieplik miał być droższy o 40-50% a będzie ponad 100% i to nie pis występował o tak wysoką podwyżkę tylko prezes cieplika z radą.Ja mam na pis i karakana wyj.......e ale nie zrzucaj na nich to co się dzieje w spółkach . jesteś pseudo "radnym " czy kimś z rodziny co dostali pracę w spółkach. Mam nadzieję że służby sprawdzą obecną władzę i ich działania w Kole tak jak poprzednią.
LUKASZEWSKA RYSZARDASZA · 03 Luty 2023
LANS PANA WITKOWSKIEGO PRZEKROCZYL RUBIKON TERCET EGZOTYCZNY TO / WITKOWSKI GAJDA STASIAK NIEUSTAJACE NAGRODY DLA PANA GAJDY STASIAKA MIASTO TONIE W KREDYTACH PAN WITKOWSKI ZAJMUJE SIE TYLKO SWOIMI SPRAWAMI PIERWSZY W HISTORII MIASTA BURMISTRZ KTORY W TAK SZYBKI SPOSOB NABYL DOM CIEKAWA PROCEDURA DLA MIESZKANCOW JEDYNE ROZWIAZANIE TO PODWYZKI TAK ZARZADZA MIASTEM CHORY CZLOWIEK / CHOROBA ALKOHOLOWA /
kolak · 03 Luty 2023
A gdzież to gdzie, rzeczony domek stoi?
Mieszkaniec · 03 Luty 2023
Podziwiam pani odważne wpisy na forum. Pozdrawiam
Ktoś · 03 Luty 2023
A skąd taka niewdzięczność socjalizująca ludu pracującego wobec rządzących obecnie w mieście Koło ? Powinniście być raczej wdzięczni , że prezes wystąpił tylko o 83 % podwyżki , bo przecież mógł wystąpić o 166% i co byście mogli zrobić ? Przecież znacznie łatwiej jest wystąpić o podwyżkę , aniżeli poszukać tańszego węgla , chociażby w Antwerpii , a i samo zarządzanie jest prostsze i przyjemniejsze , no i premia się należy , więc nie ma to tamto ? Łubu du bu , niech żyje nam prezes naszego klubu , niech ?. i tak dalej .
Mieszkaniec · 03 Luty 2023
a czy te 86% to jest z podwyżką vatu?
ktoss · 02 Luty 2023
europa mierzy się z niedoborem energii i surowców ,a tu takie baniaki o wzroście kosztów emisji CO2 pisze tu są koszty i co mamy w zamian??? nic
kolanin · 02 Luty 2023
Następny burmistrz i także prezes ciepłowni powinien bardzo przyspieszyć działanie geotermii, a nie ustawiać prace pod czas wyborów .Powinni także rewolucyjnie rozbudować sieć na całe miasto ,a nie tylko ogrzewać blokowiska. Ta siec powinna być wybudowana w ciągu jednego roku i sięgać okolice Kościelca ,Osieka i Dobrowa. Są pieniądze z uni, również rządowe ,ale to towarzystwo wzajemnej adoracji ,nie umie tego wyszarpać.
zlikwidować piece na węgiel!!! · 04 Luty 2023
Ale przyszły prawdziwy burmistrz może podpisać umowy z innymi gminami. Po co mamy wdychać ich spaliny z kominów?
Czytelnik · 04 Luty 2023
Kościelec, Osiek, Dobrów to nie są miejsca, gdzie może w cokolwiek ingerować kolski burmistrz !!!
Xyz · 02 Luty 2023
Nie należy od razu nikogo zwalniać trzeba wyjaśnić przyczynę tak drastycznej podwyżki i czy była on ekonomicznie uzasadniona dla potrzeb funkcjonowania zakładu ja nie mówię tu o premiach i podwyżkach tylko dla dobra mzuk.
Mieszkaniec · 02 Luty 2023
To za niedlugo będzie wybór nowego szefa MZEC. Podajcie prozycje i dlaczego właśnie to nazwisko. Smiało nie bać się.
Czytelnik · 04 Luty 2023
LUKASZEWSKA RYSZARDA!!! Ta osoba będzie potrafiła wszędzie zrobić porządek!!!
rok · 02 Luty 2023
pisuary macie kochanego posla i emeryta staroste niech udadza sie o pomoc do swego idola w warszawie glosujcie dalej na pisowskich nieudacznikow a bedziecie zyc jak w bangladeszu
Ciekawy · 02 Luty 2023
A na kogo mamy głosować? Przecież nie na putinowsko-merkelową organizację Tuska
Xyz · 02 Luty 2023
Burmistrz powinien zadać wyjaśnień od mzuk co do wysokości i zasadności podwyżki. Jeżeli są uzasadnione ekonomicznie to ok ale jeżeli mają tylko zaspokoić finansowo w podwyżki pracowników kosztem najbiedniejszym mieszkańców to powinny byc wyciągnięte odpowiednie konsekwencje co do tak wysokiej podwyżki.
Janusz Kupczak · 02 Luty 2023
Za czasów pisu niema biednych emerytów
Judex · 02 Luty 2023
Cierp ciało co ci się chciało.Zagłosujcie na PIS to następnym kursem będziecie mieli podwyżki 1000% Popierajcie pisiorów czynem umierajcie przed terminem . BRAWA PISIORY
oj oj · 02 Luty 2023
oj Judex coś Ci się pomieszało, wiedzę czerpiesz widocznie z niewłaściwych żródeł
***** *** · 02 Luty 2023
TO PREZESI I BURMISTRZ SĄ Z pisu?
Rysio · 02 Luty 2023
Stasiak to już dawno powinien być wywieziony na taczkach.
Halina · 03 Luty 2023
Nie ma takich taczek hi hi.
Rysio · 02 Luty 2023
Bo bredzi i ciągle sypie podwyżkami.
Niestety · 02 Luty 2023
PO to Putina Ochrona
He he he · 02 Luty 2023
O czerwone łapki są zwolennicy Rosji i Putina. Ludzie zapoznajcie się z programem PO
Wlkp · 02 Luty 2023
Szkoda, że My Polacy nie mamy choć odrobinę południowego temperamentu. Tam ludzie nie boją się wyjść na ulice. Ostatnie wydarzenia z Piotrkowa Trybunalskiego to pestka w porównaniu z tym co dzieje się np. we Francji. Dlaczego tak tchórzyMy ?! Bo co? Nie stać Nas zawsze w cztery litery kopanych?! Pokażmy, że możemy domagać się prawdy i walczmy o godziwą stawkę czy za ciepło czy za wszystko. Do boju Koło! Do boju Polska! Czy z bronią czy bez.
Fakty · 02 Luty 2023
Wybacz ale dobrobytu przez protesty w gospodarce wolnorynkowej się nie zbuduje. I nie oglądaj się na Włochy czy Grecję. Grecja ze swoim temperamentem ropieprza.la dopłaty z uni bo sama nie potrafiła stworzyć wydajnej gospodarki. Zresztą Włochy nie lepsze. Temperament mają, to i mają biedę i mafię itp. na południu. I jakoś protestami nie są w stanie lepiej zarabiac. Bogactwo jest właśnie na północy Włoch, i też nie dzięki protestom ale prywatnym firmom eksportującym towary na cały świat np wina i auta takie jak ferrari, fiat, Maserati, Lamborghini. A u nas, jak rząd nie potrafi planować długoterminowo to tak później wychodzi. Inne państwa przed embargiem na węgiel zaopatrzyły się w niego na całą obecna zimę z zapasem. A nasz rząd zamiast robić zapasy to zajmował się sobą i własnymi interesami a reszta jakoś to będzie, coś się wymyśli. Tak jak było z pandemią, raz jest, raz nie ma, raz zamykamy lasy, później je otwieramy a coś innego zamykamy i tak w kółko, jak dziecko we mgle.
tom · 02 Luty 2023
1.A może w końcu wrazicie zgodę o założenie liczników na ogrzewanie, czy nadal będziecie przeciwni temu, bo najłatwiej oszukiwać mieszkańców 2. A gdzie jest zapowiedź naszego burmistrza za geoterma , zmniejszy koszty ogrzewania, bo chyba my mieszkańcy będziemy, musieli za nią zapłacić. 3. I możne tak nam prezes pokaże publicznie swoje zarobki, jakie otrzymał premie, trzynastkę i jaka otrzymał podwyżkę w tym roku.
Papaj · 02 Luty 2023
Ogrzanie domu 120m? z ciepłą wodą jest tańsze niż samo ogrzewanie mieszkania 50 m? w bloku.
Gość · 02 Luty 2023
Co? Ogrzanie domu 120m2 jest tańsze niż mieszkania 50m2? Ciekawe jak... Chyba że z metrowej grubości styropianu
kok · 01 Luty 2023
pisuary to wasz rzad prowadzi taka polityke do kogo macie pretensje macie kochanego posla wybitnego staroste emeryta tam idzcie po rady
kolak · 01 Luty 2023
Akurat ich takie podwyżki w ogóle nie dotkną, oni tylko milcząco wykonują polecenia, ale gdyby zabrać im te procenty podwyżek od wysokości ich apanaży, które są niemałe, zobaczylibyśmy, jaki podnieśliby krzyk.
Darek496 · 01 Luty 2023
Ostatnie wydarzenia dobitnie pokazują, że jedynie radykalne odejście od węgla za pomocą geotermii spowoduje obniżenie kosztów funkcjonowania naszej miejskiej Spółki i pozytywnie przełoży się na wysokość opłat za ciepło ponoszonych przez jego odbiorców. Trzymam za słowo. Fajna obietnica..
Stiwen · 02 Luty 2023
Oczywiście spółka będzie wówczas zarabiać bo mieszkańcy cena Ogrzewania się niezmieni niestety zobaczycie niema takiej możliwości że zwykły Kowalski będzie mniej płacił zobaczcie Toruniu co się dzieje . A głupi naród byle farmazon kupi i myśli że tak będzie
Gość 123 · 01 Luty 2023
Brawa dla Pana Prezesa za takie podwyżki .Trzeba mu medal dać i wysoką premie .On nas wykończy.
Gość · 01 Luty 2023
Prezes pisze ładne oświadczenia , występuje w TV Kablowej , nagrody , dyplomy i premie . Czas powiedzieć - sprawdzam przez NIK - radni miasta , czy bezradni wobec takich faktów .
kolak · 01 Luty 2023
Panie, to skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? Podnosicie ceny tylko po to, by wziąć rekompensatę od państwa, czyli od nas samych, na podwyżki dla was, gdy ceny opału diametralnie poszły w dół. Gdzie tu jest jakaś logika, bo sens jest, by wziąć kasę z rekompensat. Faktycznie największa jest inflacja rozumów, przeradzająca się w spekulację i cwaniactwo. A jeżeli od 1 marca ma nastąpić jeszcze obniżka, to po kiego ta cała hucpa z podwyżkami, no bo co, "ciemny lud to kupi"?
Maria · 01 Luty 2023
To jest po prostu skandal!!! Czy pensję pan prezes też sobie obniżył, czy wręcz przeciwnie? Z czego biedni emeryci mają opłacić to ogrzewanie?!? Przestać jeść całkowicie? Jak wykończycie ludzi, to nie będzie kto miał się składać na Wasze pensje.
Stiwen · 01 Luty 2023
Czemu Pan na Sesji Rady Miejskiej niemówił o jaką podwyżkę Pan wystąpił . A teraz słowo do Rady Miejskiej która siedzi jak zakneblowana .
Optymatyk · 01 Luty 2023
Widzę, że Misieiwcze się replikują to i afer pewnie nie braknie, że o niekompetencji już nie wspomnę. Na podwyżki premii też trzeba kasę ściągnąć, nie?
Pierun · 01 Luty 2023
Gościu jak daje rade rządzić tylko robiąc podwyżki to nie powinien być dalej prezesem. Ciekawe co na to" radni" zatrudnieni w spółkach.
IBR · 01 Luty 2023
A czy w Kole mamy radę? Dlaczego nic nie robią.?
Aaa · 01 Luty 2023
A może konkretnie jaka będzie podwyżka? A nie owijanie w bawełnę ????????
Ja · 01 Luty 2023
Dobrze, że zdążył wziąć konkretną premię prezesunio
Gość · 01 Luty 2023
Ile tej premii było i za co?
Wlkp · 01 Luty 2023
Być "wkurzonym" czy nie być "wkurzonym". Oto jest pytanie (...)?
ola · 01 Luty 2023
co za brednie węgiel w Antwerpi na giełdzie od kilku tygodni kosztuje 137 dolarów za tonę!!!tj ok 670 zl więc gdzie tu wzrost o kilkaset procent skoro MPEC płacili 400 zl za tonę!!!
Gość · 02 Luty 2023
Ok. Ale czy miasto może kupić węgiel na wolnym rynku ( i zależy jaką cena) czy przez rząd, np od państwa? Bo wątpię że pojadą do Holandii po tani węgiel. Chociaż jakby wg przepisów by mogli i jakby się opłacało to czemu nie...
Wow · 01 Luty 2023
Kto tak czyści komentarze. Wstyd
hmm · 01 Luty 2023
nikt? na pewno dodajesz tam gdzie potem tego szukasz?
Polityka
Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu
3 godziny temu 5,506 17

Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu

Inne
Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy
18 godziny temu 2,112

Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy

Gmina Koło
Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim
18 godziny temu 1,512

Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim

Sport
Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym
21 godziny temu 5,149 1

Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym

Miasto Koło
Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK
1 dzień temu 4,642 3

Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK

Inne
GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie
1 dzień temu 4,341

GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz