(36)
Częściowe zachmurzenie 10.3
R E K L A M A
reklama

Droga powiatowa w Głębokie uroczyście otwarta

Autor: Starostwo Kolskie 21 Luty 2023 przeczytasz w minutę
Droga powiatowa w Głębokie uroczyście otwarta
© Starostwo Kolskie
(36) | Czytano:
20,495 razy | przeczytasz w minutę

W dniu wczorajszym 20 lutego odbyła się uroczystość otwarcia przebudowanej drogi powiatowej nr 3404P w miejscowości Głębokie, biegnącej na terenie gminy Olszówka.

R E K L A M A
36
Czytano:
20,495 razy
Udostępnij

Inwestycja realizowana przez Powiat Kolski pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3404P w miejscowości Głębokie” dofinansowana została ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 997.020,64 zł, a całkowita jej wartość wyniosła ponad 2 mln zł. Udział finansowy oprócz dofinansowania z FDS oraz środków z budżetu powiatu kolskiego miała, również gmina Olszówka.

W uroczystości otwarcia przebudowanego odcinka drogi udział wzięli Minister – Członek Rady Ministrów Zbigniew Hoffman, Poseł na Sejm RP Witold Czarnecki, I Wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska, Starosta Kolski Robert Kropidłowski oraz Radni Powiatu Kolskiego Rafał Ławniczak i Jarosław Sobański. Przecięcia wstęgi dokonali również Prezes KHBC w Straszkowie Grzegorz Fiałkowski jak również wykonawca inwestycji Prezes Przedsiębiorstwa Robót Drogowo – Mostowych S.A. z Koła Paweł Andrzejczak.

Gminę Olszówka reprezentowali Przewodniczący Rady Gminy Olszówka Zbigniew Górecki oraz Wójt Gminy Olszówka Włodzimierz Fraszczyk. PO uroczystym przecięciu wstęgi Proboszcz Parafii pw. Św. Michała Archanioła w Umieniu ks. Mariusz Ponikierski.

Przebudowie poddano odcinek drogi powiatowej od granicy pasa drogowego drogi wojewódzkiej nr 263 w kierunku miejscowości Olszówka na długości 995 m. W ramach inwestycji wykonano układ komunikacyjny w celu poprawy bezpieczeństwa w ruchu samochodowym i pieszym, a szerokość jezdni po przebudowie wynosi 6 m. Po stronie prawej wykonano także ścieżkę pieszo - rowerową o szerokości 2,5 m.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (36)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
X
Xxxxxxx
23 Luty 2023
1 niecały km to jest co otwierać?
R
rok
22 Luty 2023
za komuny tak nie otwierali drogi wstyd i na czele ten kolski emeryt
D
Do polonisty
22 Luty 2023
Widzę że się nudzisz do pracy jdz
B
bóstwo
22 Luty 2023
o wstążka mój bożek, moje bósto nic nie robię tylko dupsko mi wożą i przcinam wstążeczki, nawet wstążeczki i nożyczki nie za moje ino za wasze barany
P
Piotr
22 Luty 2023
Widać że jesteś beż robotny ci się nudzi
P
Piotr
22 Luty 2023
Wes się człowieku za pracę anie za wypisywanie na ludzi kim ty jestes
D
Do polonisty
22 Luty 2023
Ja nie muszę rowerkim jechać mam samochód aty durniu wes się za pracę darmo zjadzie
D
Do polonisty
21 Luty 2023
Uważaj bo zaraz tam pojedziemy do ciebie frajerze
P
Polonista
21 Luty 2023
To ja tu wyrażam troskę o poprawną polszczyznę, a ty mnie straszysz? Ty jesteś chyba ruskiem, że straszysz prawdziwego Polaka.
H
Hahaha
22 Luty 2023
A niby jak? Na jednym rowerku?;)
P
Polska
21 Luty 2023
,,Polonista " ma rację od niby redaktorów powinno się wymagac poprawnej i logicznej pisowni. Błąd może się zdarzyć, niestety tutaj nagminnie
P
Polonista
21 Luty 2023
"... W Głębokie... ? Ja myślałem, że w języku polskim nazwy się odmienia przez przypadki, np. w Głębokiem. Można było też napisać" w miejscowości Głębokie" i byłoby dobrze. Jak widać "polska jezyk trudna jezyk" dla niektórych.
K
Krzysiek
21 Luty 2023
Aty co potrafisz na ludzi pisać pewno po pijaku wypisujesz
M
Mariola
21 Luty 2023
Ładnie się podszywacie pod inne osoby posła pocałuj w ...
D
Do Mariola
21 Luty 2023
Twój stary pod cmentarzem bz a ty nic?
O
oksy
21 Luty 2023
nieudolne starostwo w kole od 8 lat nie potrafi dokonczyc remontu ul. 3 maja w kole ulice na plaszczyznie nalezace do starostwa to dziadostwo dziury w jezdni krzywe zniszczone chodniki najchetniej to staroste i jego swite gonilbym po chodnichach tych ulic podczas deszczu a ja bym jezdzil samochodem to tyle
L
LUKASZEWSKA RYSZARDA
21 Luty 2023
KABARET ZE WSEGAMI SIE NIE KONCZY TERAZ TO JUZ NAWET STALA GRUPA JESTTEGO LANSU / PAN HOFWAN PANI NIESTRAWSKA POSEL GALIMBA ZAKOTWICZCIE SIE W IHOTELU MAZUREK I OTWIERAJCIE CO SIE DA SZKODA ZE PAN HOFFMAN JAKO WOJEWODA WIELKOPOLSKI NIE BYL TAK ZAINTERESOWANY POWIATOWYMI INWESTYCJAMI
H
He he he Anty i Polak
21 Luty 2023
To moje komentarze .Wybaczcie mi ale brakło mi tabletek i nie wiem co piszę.
P
Piotr
21 Luty 2023
Widać że jesteś beż robotny siedzisz na internecie 24godziny i wypisujesz
P
PO zakazuje grillowania
21 Luty 2023
Porąbało już dokładnie PO. Zakazać mięsa to zakaz grillowania. Majówka bez grilla???????
G
Gość
21 Luty 2023
Ta.. i jeszcze wódka do tego... Typowa rozrywka pewnych ludzi... A później "dejta" pieniądze na leczenia marskości wątroby, miażdżycy, nowotworów itp. grille też są dla ludzi, ale jak widzę że niektórzy robią z tego jakieś święto narodowe, byle by się nachlac to już przesada...
H
He he he
22 Luty 2023
Zakazuje i skazuje setki tysięcy Polaków z branży mięsnej na bezrobocie. Tak głupich pomysłów Trzaskowskiego i Tuska to nawet w Korei nie ma.
A
Anty...
21 Luty 2023
ciekawe w jakim języku rozmawia kaczor i pisiory z amerykanami ha ha ha.
R
Realny wyborca.
21 Luty 2023
A gdzie tam są zwykli ludzie za pieniądze których ta droga powstała???? Niedługo to braknie wstążki żeby ja przecinać. To żadna zasługa władz. Oni wydaja nasze pieniądze a obnoszą się jakby wydawali swoje. Nie krytykuje tego, że powstała droga ale przypisywanie sobie zadlug i jej otwieranie pod publike. Najważniejsze to robienie sobie dobrego PR. Zrobiliście drogę to poprostu zabierzcie sprzęt budowlany i sami będziemy widzieli, że można po niej jeździć i powstało coś nowego. Masakra. Kiedy nastanie normalność?? I jeszcze klecha! Czy ta władza kiedyś znormalnieje. A jak już się tak chcecie chwalić to napiszcie ile firm ściągnęliście do naszego powiatu, ile nowych mieszkań wybudowaliście, co zamierzacie zrobić aby młodzi ludzie chcieli wracać do powiatu itd. Tym się chwalcie.
H
He he he
21 Luty 2023
Za Tuska zbudowali co? Stadiony do remontu, autostrady do remontu, orliki dziś rozwalające się. Czas Tuska minął bezpowrotnie ha ha ha
A
Anty...
21 Luty 2023
przepraszam wszystkich że jestem idiotą. ***** ***
A
Anty...
21 Luty 2023
Nie podszywaj się po kogoś. Tusk liczy na takich bałwanów jak Ty
A
Anty...
21 Luty 2023
Ale to Tusk i PO planowała budowę tej drogi tyle że piniędzy nie ma i nie będzie. Ha ha ha Tuska i PO już też nie będzie
O
Oj tam!
21 Luty 2023
To co będzie? Przed PiS-em też ograniczona przyszłość, lubi cholesterol.
P
Pierun
21 Luty 2023
sama "elita" ha ha ale bez posła ze wsi ? hmmm
>