(71)
Częściowe zachmurzenie 23.3
REKLAMA

Radni przeciwko udzieleniu poręczenia kredytu dla MZEC-u. Prezes złoży rezygnację?

Autor: Redakcja e-kolo.pl 29 Marzec 2023 przeczytasz w minutę
Radni przeciwko udzieleniu poręczenia kredytu dla MZEC-u. Prezes złoży rezygnację?
© Redakcja e-kolo.pl
(71) | Czytano:
40,217 razy | przeczytasz w minutę

Informacja z ostatniej chwili - Radni Rady Miejskiej w Kole odrzucili uchwałę, w której mieli udzielić zgodę na poręczenie kredytu na rzecz Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej w Kole!

R E K L A M A
71
Czytano:
40,217 razy
Udostępnij

10 radnych przeciwnych i 9 za - to bilans głosowania kolskich radnych. Dyskusja co do punktu sesji jak można było się spodziewać była długa i emocjonalna. Finalnie zakończyła się głosowaniem, którego wynik już przedstawiliśmy. 

Tuż po głosowaniu Prezes MZEC Przemysław Stasiak zapowiedział swoją rezygnację uznając, że nie widzi możliwości dalej kierowania spółką miejską.

Bliżej sesji i jej wynikowi oraz dyskusji jaka miała miejsce w punkcje w/w uchwały przyjrzymy się w kolejnym artykule. 

SPRAWDŹ TO
Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu
Wyświetleń: 25,465

R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (71)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
tylko sobie · 30 Marzec 2023
Szczytem egoizmu jest jeden radny który będąc w szpitalu dyrektorem i korzystając z takiego poręczenia udzielonego przez Starostwo Powiatowe sam zagłosował PRZECIWKO udzielenia go miejskiej spółce. Dla przypomnienia ten radny zaczynał w klubie radnych wraz z tymi którzy zagłosowali za udzieleniem takiego poręczenia. Tak obecnie radni dbają o dobro mieszkańców - masakra. Poseł już czeka, żeby spółkę kupić jak inne nieruchomości w Kole.
kolnik · 03 Kwiecień 2023
Co się stało nagle? Nagle to pan Prezes dostał olśnienia, że trzeba zapłacić za dokument potwierdzający emisję CO2, jakby robił to pierwszy raz a nie od czasu kiedy został prezesem. Nawet będąc pracownikiem MZWiK miał tego świadomość. Dlaczego radni nie wiedzieli, że spółce brakuje na ten zakup pieniędzy? Nie wiedzieli, bo Prezes zapomniał o tym powiedzieć np. w sierpniowym sprawozdaniu. Później dziura w pamięci się też powiększała Jest proste rozwiązanie: złożyć nagrody przyznane przez włodarza miasta prezesom kolskich spółek a przez nich przyjętych mimo trudności finansowych zakładów, złożyć obniżyć wynagrodzenia radom nadzorczym i są pieniądze bez potrzeby zaciągania kredytu . Gospodarz musi oszczędzać, a nie zaspokajać zachcianki bez pomysłu na przyszłość. Dlaczego ludzie robią zakupy na zapas, bo wiedzą że wszystko drożeje, więc co można przechować, to się kupuje za każdy przysłowiowy grosz, żeby mieć wtedy gdy nawet tego grosza zabraknie. Czy któraś z gospodyń domowych poszła do Burmistrza,żeby zabezpieczył zaciągany przez nią kredyt, bo zapomniała zapłacić faktur za ogrzewanie wiedząc, że otrzymuje takowe od wielu lat? Zarówno Burmistrz jak i Prezes nie są gospodarzami z wiedzą , umiejętnościami, i przyszłościowym myśleniem. Teraz jak zawsze zwykli śmiertelnicy mają za wszystko płacić. Prezenty wciąż w modzie i nie tylko na Boże Narodzenie ale i na Wielkanoc. Co do rodzaju prezentu wielkanocnego dla mieszkańców, jest jeszcze czas na opamiętanie!!!!
Russell · 31 Marzec 2023
To smutne że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy, tak pełni wątpliwości.
Gość · 31 Marzec 2023
To nie smutne a normalne w każdej dziedzinie życia.. nawet opisano już dawno temu.. a i nie ma czegoś takiego jak głupcy i mądrzy, bo nie ma ludzi, którzy zawsze się mylą i zawsze mają rację, większość, a raczej wszyscy na pewnych rzeczach znają się lepiej a na innych nie znają się, a na tych znowu znają się jeszcze inni..
kok · 30 Marzec 2023
pisuary sa jak wrzody na tylnej czesci ciala
Kolo · 30 Marzec 2023
Ja proponuję by burmistrz przyjął rezygnację i na to stanowisko obsadził jakiegoś bezdomnego z dworca z Warszawy za mieszkanie i jedzenie. Dwa w jednym będzie dobry uczynek i poprawa finansowa spółki. Za 11 000 000 zł dotacji da sobie radę.:)
olek · 30 Marzec 2023
Magister od wypisywania się odezwal
rok · 30 Marzec 2023
pisuary chca doprowadzic kolo do ruiny tak jak cala polske
Zojka · 30 Marzec 2023
Ja mam M-4. Przez całą zimę mam odkrecone tylko 2 grzejniki, a place za 4.Ale inni wlasnie 4 I otwarte okna.
Gość · 31 Marzec 2023
Nie płaci się za ilość odkręconych grzejników a za ilość zużytego energii cieplnej do ogrzewania!!!
MIESZKANIEC · 30 Marzec 2023
Jestem ciekaw kondycji pozostałych spółek a szczególnie wodociągów nie mówiąc już o finansach miasta.
Haker · 30 Marzec 2023
Do wyborów a po wyborach kto inny będzie roszady robił. Po co dwa odwierty za tyle pieniędzy, drugi uniejow powstanie na Chojnach, grunty zabezpieczone i kupione. A mieszkańcy nadal składają się na funkcjonowanie tej okropnej władzy która jest w kole.
KWTS · 30 Marzec 2023
Czytelnicy zakopali ten komentarz
LUKASZEWSKA RYSZARDASZA · 30 Marzec 2023
SZANOWNI MIESZKANCY ZLE SIE STALO Z MIEJSKA SPOLKA NIE POWINNO TAK BYC W ZAISTNIALEJ SYTUACJI KONIECZNY JEST AUDYT FACHOWCOW W TRYBIE PILNYM PO JEGO USTALENIACH MOZNA BEDZIE MOWIC O KONKRETACH PRZESTANMY SIE NAWZAJEM OBRAZAC PEWNYCH RZECZY W ZARZADZANIU SPOLKA NIE ROZUMIEM SKORO POBORY PANA STASIAKA OSCYLUJA W GRANICACH 18000/OSIEMNASCITYSIECYZLOTYCH/TO MUSI BYC FACHOWCEM W SPOLCE ZLE SIE DZIALO JUZ OD SIERPNIA 2022 DLACZEGO FAKT TEN BYL PRZEMILCZANY ? SPOLKA TRACILA PLYNNOSC BEZ WIEDZY I ZGODY RADNYCH ZGROMADZENIE WSPOLNIKOW PROBUJE WZIAC KREDYT POD ZASTAW BASENU DLA SPOLKI PANIE WITKOWSKI CZY Z PANA ZDROWIEM JEST WSZYSTKO W PORZADKU? BUDZET GMINY TO NIE PANA KONTO BANKOWE JAK TEN NUMER SIE NIE UDAJE DWA TYGODNIE PRZED SESJA WYSTEPUJE SIE DO RADY O PORECZENIE KREDYTU JA TEZ BYLABYM ZA NIE CHCIALABYM WIEDZIEC SKAD CALA SYTUACJA SKAD PROBA OSZUSTWA CZYLI POBRANIA KREDYTU POD BASEN BEZ WIEDZY I ZGODY RADNYCH PILNY AUDYT FACHOWCOW
Czytelnik · 30 Marzec 2023
Jeśli to prawda z tymi poborami, to rozumiem o co chodzi. Od sierpnia 1922 do chwili obecnej jest 8 miesięcy. Osiem miesięcy razy pobory, to byłoby 144000 złotych. (8x 18000= 144000). Przypuszczam, że jeśli ktoś wie, że może zostać odwołany to utrata takiej kwoty będzie dość bolesna. W takim przypadku najlepiej udawać, że nic się nie dzieje. Czy tylko 8 miesięcy? Podobno Spółka była na taryfie sprzed 2 lat. I co, nie przynosiła żadnych strat? Czy przynosiła a nikt o tym nie wiedział i nikogo nie informował? Jeśli zaś strat nie przynosiła, to o co tu chodzi??? Uzasadnieniu Spółki we wniosku o poręczenie podobno jest takiej treści ( z art. e-kolo) "Zaciągnięte przez Spółkę zobowiązanie przeznaczone zostanie na finansowanie i refinansowanie wydatków poniesionych na zakup praw do emisji CO2 oraz zakup miału węglowego i biomasy w roku 2023.". To wszystko brzmi nie tylko niepokojąco, ale wręcz tragicznie. To tylko na 2023 rok potrzebne jest 11.000.000,00 zł. aby spółka mogła funkcjonować??? A co dalej??? Niech się inni martwią? Co w tym Przedsiębiorstwie się działo i czemu nikt o tym nie wiedział??? Gdzie w tym wszystkim Rada Nadzorcza (?) MZEC???
Jerzyk · 30 Marzec 2023
Ilu radnych pracuje w spółkach i urzędach? Nigdy nie powinno się takich ludzi dopuszczać do startu w wyborach samorządowych.
Yogi · 30 Marzec 2023
Najpierw powinien być audyt i ujęte ile premii przyznawano poszczególnym pracownikom pomimo wiedzy o słabej kondycji finansowej spółki itp.
Polak · 30 Marzec 2023
Sprawa jest prosta. Radni postąpili słusznie. Cieplik ogrzewa przeważnie blokowiska, to teraz wszyscy klienci zostają obciążeni brakująca kwotą tj 4.000 zł na rodzinę i sprawa jest załatwiona. Jasno wynika, że bloki były dotowane przez ciepłownie i teraz brakuje jej pieniędzy. Płacić!!!!
Polak · 30 Marzec 2023
Ci co mieszkali w blokowiskach nigdy nie mieli podwyżki większej jak 40 proc, bo ciepłownie miały dopłaty. Natomiast dla domów cena tony węgla podskoczyła o 200 proc do sumy ponad 3000. I nikt sie nie przejmował nawet udający burmistrzowanie miał to gdzieś. Płacić i pomagać ciepłowni!!!!
Judex · 30 Marzec 2023
Ci co nie mieszkają w blokowiskach dostali po 3000zł Gdyby ci w blokowiskach dostali po 3000zł a mieszkań jest 5000 to sima jest jasna 15000000 zł Czemu tak się nie stało
kis · 30 Marzec 2023
A tych 9 radnych co byli za obciążaniem wyższymi podatkami dla mieszkańców niekorzystających z miejskiej ciepłowni, zrobić listę i powiesić ją na każdym drzewie do wiadomość na przyszłe wybory
Obserwator · 30 Marzec 2023
opomiarować mieszkania w blokach i znajdzie się brakująca kasa. przestaną ogrzewać zimą mieszkania przy otwartych oknach i drzwiach.
Janusz Kupczak · 30 Marzec 2023
Proponuję aby lista imienna głosujących za i przeciw była opublikowana w mediach społecznościowych. Nie z dziwie się jak po sprywatyzowaniu ogrzewanie będzie droższe o 300% ,to może pisiory zrozumieją co zrobili. 90% odbiorców ciepła to mieszkańcy osiedli i ich nie należy krzywdzić . Panie Prezesie najgorszą opcją jest Pana rezygnacja ,nie należy się poddawać tylko działać dalej Tym pisiorom którym marzy się koryto nie dawać żadnej satysfakcji. Ich miejsce jest poza radą nic nie zrobili dal tego miasta ale pluć i się faflunić to potrafią .
tylko sobie · 30 Marzec 2023
Szczytem egoizmu jest jeden radny który będąc w szpitalu dyrektorem i korzystając z takiego poręczenia udzielonego przez Starostwo Powiatowe sam zagłosował PRZECIWKO udzielenia go miejskiej spółce. Dla przypomnienia ten radny zaczynał w klubie radnych wraz z tymi którzy zagłosowali za udzieleniem takiego poręczenia. Tak obecnie radni dbają o dobro mieszkańców - masakra. Poseł już czeka, żeby spółkę kupić jak inne nieruchomości w Kole.
Audyt · 30 Marzec 2023
Audyty we wszystkich spółkach ale nie przez pseudo radnych tylko inne służby. Jak to pan przewodniczący się sprzeciwił wodzowi i oddał glos przeciwko przecież wystarczyłby jego głos na tak i po uchwale do przodu. Oj knurek knurek im bliżej wyborów tym gacie się palą.
Gość · 30 Marzec 2023
Żeby coś kontrolować trzeba najpierw się znać na tym, a o ile wiem mandat radnego nie daje wiedzy na temat zarządzania większym przedsiebiorstwem
........... · 29 Marzec 2023
Ciebie zlikwidować nie będziesz wypisywal ty jesteś chory
Gość · 30 Marzec 2023
Idź spać lepiej
Gość · 29 Marzec 2023
Cieplik zlikwidować a do mieszkań wstawić piece kaflowe i po problemie!!! Fakturę za doradztwo prześlę pozniej
Optymatyk · 31 Marzec 2023
A kominy gdzie?, że już o tzw. śladzie węglowym nie wspomnę.
Gość · 29 Marzec 2023
Co zrobić żeby jakiś prezes czy inny odszedł z prywatnej firmy (oczywiście z kwalifikacjami) i przyszedł do koła pracować za 1200zl mies?
Ludwiczek · 29 Marzec 2023
Pisiory jak zwykle w formie do rujnowania.
Gość · 29 Marzec 2023
Jak rujnowania? Przecież prywatne to zawsze bardziej wydajne, takie motto ma właśnie PiS...
Czerwony knur · 29 Marzec 2023
Stasiak out !!!!!!!!! Rada out!!!!!
Lechu · 29 Marzec 2023
To nie od dziś wiadomo że tu nic się nie dzieje w tym Kole. Młodzież wyjeżdża do większych miast. Poznań i Września sprzedaje działki inwestorom za symboliczną złotówkę a tu chodzi o to żeby nikt nie przyszedł z inwestycją. Ja na szczęście wyprowadziłem się z tych bloków bo tylko współczuć jakie ludzie będą płacić czynsze i ceny mieszkań ostro pójdą w dół. Wstyd Panowie.
Gość · 29 Marzec 2023
A kto ci przyjdzie do koła? Poznań to miasto wojewódzkie, września jest chyba bliżej autostrady niż koło..a po drugie, najpierw płacz o tereny inwestycyjne a zobaczymy czy jak w kole by zrobili taką strefę jak np w Kutnie czy nie będzie znowu płaczu że wszędzie są Ukraińcy, litwini, Rumuni i inni? Bo nikt z okolicy nie będzie chciał pracować w takich warunkach? Zresztą, ma być strefa przemysłowa ze strony od Włocławka, obok planowanej obwodnicy.
Ciekawa · 29 Marzec 2023
Podobało wam się zachowanie "prezesa "?. Dlaczego nic nie mówił o geotermii
.............. · 29 Marzec 2023
Ty będziesz prezesem od wypisywania
MIESZKANIEC · 29 Marzec 2023
Ciekawe kto będzie nowym prezesem?
Gość · 29 Marzec 2023
Ja mogę być!!! Ale to dopiero za miesiąc bo w tym mam jeszcze kuroniówkę
Gość · 29 Marzec 2023
A ja jestem ciekaw gdzie oni znajdą kogoś kto będzie zarządzał cieplikiem za 1200zl mies. Niech dadzą ogłoszenie w pup
kis · 29 Marzec 2023
Bardziej ciekawe, czy będzie szybko rozbudowywał sieć ciepłowniczą na całe miasto, bo temu potrzebne byłoby 100lat...
Ryszardo · 29 Marzec 2023
No i najwyższa pora. Stasiakowi to już podziękujemy. Zadłużył zakład i teraz spier...la.
Mlody · 29 Marzec 2023
Teraz BSW w sprawie policjantów Boł?w i niejasności/korupcji przy wyborze najprawdopodobniej bez konkursu głównej księgowej w wodociągach za spore pieniądze podatników, zero wstydu i ani grama uczciwości jako policjanci.
Zawiedziony mieszkaniec · 29 Marzec 2023
Mieszkańcy podziękują tym 10 radnym za ten głos, jak sprywatyzują spółkę i będą płacić za ogrzewanie prywatnemu inwestorowi. Państwo RADNI gdzie tu dobro mieszkańców???
........ · 29 Marzec 2023
Leków ci zabrakło ze wypisujesz kozaku
Stv · 29 Marzec 2023
Bardzo dobrze. Spółka niech działa na wolnym runku a nie jak za PRL. Starać się samemu. Poręczenie powoduje zmniejszenie zdolności i problemy z inwestycjami dla miasta.
Jurek · 29 Marzec 2023
Nie rozumiesz ze tej spółki już nie będzie?
Czytelnik · 29 Marzec 2023
Czy wiadomości odnośnie MZEC należy od teraz szukać pod hasłem "Wiadomości" czy już w części "Nekrologi"?
Jasnowidz · 29 Marzec 2023
To teraz będzie pewnie tak: ludzie nie chcą dać pożyczki z kasy miasta, władze słuchając narodu odmawiają pożyczki czy tam poręczenia, cieplik upada, zostaje sprzedany prywatnemu inwestorowi, on podnosi ceny żeby się opłacało jednocześnie obcinając pensje zwykłym pracownikom. A co będzie naród mówił? Ze to był ustawiony spisek za łapówke żeby państwowe sprzedać prywatnemu.. bo o szczegółach za kilka lat nikt nie będzie pamiętał, będzie liczył się tylko efekt końcowy. No chyba, że zarząd z premedytacją doprowadzał spółkę do bankructwa ale wtedy to prokurator i udowodnienie winy
KM · 29 Marzec 2023
Własność państwowa to przeżytek poprzedniego systemu. Daje złudne poczucie niskiej ceny, bo trochę taniej, a potem milionowe dotacje z budżetu, poręczenia, dotacje itp., żeby to utrzymać. Jakby pieniądze miejskie nie pochodziły do mieszkańców. Oczywiście w między czasie okazuje się, że w spółkach siedzą rodziny lokalnych polityków (w naszym przypadku swoistych dinozaurów poprzedniego systemu), a taki jeden naczelnik z nadania bierze premie 100000zł. (pamiętamy o tym!!!) I dziwią się ludzie, że dziury w jezdni, że krzywe chodniki, że na nic nie ma pieniędzy, że nic ciekawego się nie organizuje. No bo jak? Skoro ceny nie są urynkowione? Bo jakby mieszkańcy musieli zapłacić 100 zł więcej za ogrzewanie, to byłby kwik na cały powiat. Choć przy tej inflacji, to śmieszna kwota. Zamiast tego mamy "niskie ceny", a potem wielomilionowe dotacje, kredyty i pusty budżet miasta. Ale ludzie są tak krótkowzroczni...
Czytelnik · 29 Marzec 2023
Z dotychczasowych wystąpień Prezesa nic niepokojącego nie wynikało. Nie słyszeliśmy również o Radzie Nadzorczej MZEC, która jednak jakieś zadania pod względem kontroli ma. Jeszcze całkiem niedawno Prezes tłumaczył, że uruchomienie geotermii to nieporównanie mniejsze zużycie paliwa stałego a co za tym idzie zmniejszenie kosztów emisji CO2. Przez ostatnie dwa lata nikt nic niepokojącego nie zauważał. Ani Rada Nadzorcza MZEC, ani Prezes Spółki, ani Burmistrz Miasta Cóż więc się takiego stało, że nagle "wyskoczyły" tak poważne problemy?
Mlody · 29 Marzec 2023
Należy szukać oszczędności w firmie , mniejsze wynagrodzenie prezesa, wstrzymanie nagród kto aż do poprawy finansów firmy , a jak np.zatrudnianie najprawdopodobniej bez konkursu wymaganego na stanowisko głównego księgowego w wodociągach za Nasze pieniądze.
Gość · 29 Marzec 2023
Wątpię żeby nawet zamrożenie pensji zarządu uratowało spółkę, ktoś musiałby znaleźć ile rocznie wynoszą pensje zarządu to wtedy można by dyskutować w oparciu o jakieś realne liczby
Kontrole · 29 Marzec 2023
Służby odpowiednie powinny w Kole przeprowadzić kontrolę bo to nie bułka z kiełbasa jak za poprzednika.
MIESZKANIEC · 29 Marzec 2023
Poruwnajcie sobie ceny w innych ciepłowniach w Polsce i ceny za GJ są podobne albo niższe i są na plusie a nie jak w Kole.
...... · 29 Marzec 2023
interesuj się sobą nie wtykasz dzioba dzioba pilnuj swojego Tylka
Pożegnanie z prezesem · 29 Marzec 2023
Nareszcie.Brawo. Tylko najpierw audyt . Burmistrz też do wymiany niech sobie remontuje zamki i żyje przeszłością tylko za swoją kasę.
kolanin · 29 Marzec 2023
Czytelnicy zakopali ten komentarz
baśka · 29 Marzec 2023
Idę w odwiedziny do mieszkania w bloku i myślę, czy zabierać ze sobą kostium kąpielowy. Grzejniki zakręcone, a temperatura nie do wytrzymania. Okna stale otwarte lub uchylone. Nie jest to ani zdrowe, ani ekonomiczne ( dla mieszkańców), ani ekologiczne. Każde mieszkanie powinno być opomiarowane i każdy nich grzeje i płaci wg. własnych potrzeb. W prywatnym domu inwestuje się w jego ocieplenie, fotowoltaikę .... i nie trzeba grzać na minimum 25 stopni.
Gość · 29 Marzec 2023
Nie założą licznika w każdym mieszkaniu bo pewnie znowu będą wojny między sąsiadami. Jedni będą zakręcać grzejniki , siedzieć w chlodzie i liczyć że przez ściany albo podłogę przejdzie trochę ciepła, a drugi będzie miał rozkręcone na full i nie będzie mógł nagrzać bo ciepło będzie uciekać do sąsiada. Najgorzej by mieli ci na parterze bo by musieli ogrzac wszystkich wyżej i za to zapłacić. Albo styropian na sufit przykleić
kolanin · 29 Marzec 2023
Tak ,ja mając 120 m spaliłem 4 tony ekogroszku na zimę .Latem ogrzewanie wody 2 tony,nie liczac pieca i robocizny. Wiec 6t.razy 3000=18000. zł Wynika więc,że ogrzewanie 60 m mieszkania trzeba wydać ok 9000 tys. Dopłacać do ciepłowni po 4000 od rodziny i prezes Stasiak będzie dalej grzał....
MIESZKANIEC · 29 Marzec 2023
To niech im odpowiednio podniosą ceny za ogrzewanie I ciepłą wodę. Dlaczego nie założą liczników w każdym mies kaniu wtedy by były oszczędności.
Ewa · 29 Marzec 2023
Blokowiska płacą za ogrzewanie przez cały rok /wiosna i lato/ok.5000 tyś .a mają do dyspozycji powierzchnię mieszkania do 50 m kw a nie 120 i sąsiadów nad głową , dodatku do węgla nie dostają, więc proszę nie siać dezinformacji .
Marek · 29 Marzec 2023
To spółka pójdzie pod młotek. Prywatny zarządca wyciśnie ją jak cytrynę a za wszystko zapłacą mieszkańcy w swoich rachunkach za ogrzewanie. Nikt nie będzie się już wtedy z nikim liczył.
Hmm · 29 Marzec 2023
Sluchalem sesji i radni podkreslali ze oni odpowiadaja za budzet miasta a za spolke prezes. Oni maja robic wszystko by stac na strazy budzetu. Posluchajcie sesji dopiero potem sie wypowiadajcie
IGA · 29 Marzec 2023
Co ty człowieku piszesz?. Ja przepracowałam ponad 40 lat w takiej instytucji. Nic nikt palcem nie kiwnie jeśli ,,ustawa,, a już wójt i burmistrz z prawnikami po swojemu powiedzą. Wzyscy inni będą płakać, kwiczeć i płacić. A Państwo decydenci będą prężyć piersi.(tylko nie wiadomo czy od wyborców medale dostaną).
Eryk · 29 Marzec 2023
Koleś ogarnij się, teraz spółka splajtuje, wykupi prywatny i tak nam diesli za ogrzewanie, że się nie pozbieramy
Rob · 29 Marzec 2023
Jak zwykle pisiory przeciw.
KM · 29 Marzec 2023
Bardzo dobrze. Ktoś musi powiedzieć STOP zadłużania miasta. STOP KŁAMSTWOM o dobrej kondycji spółek.
Zdenerwowana · 29 Marzec 2023
Może to radni powinni zrezygnować a nie prezes spółki?
Weź tabletkę · 29 Marzec 2023
Masz na myśli tych 9 radnych?
EURO 2024
Polska przegrała z Austrią 1:3 w meczu piłkarskich mistrzostw Europy
14 godziny temu 1,111

Polska przegrała z Austrią 1:3 w meczu piłkarskich mistrzostw Europy

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [14.06.2024 - 21.06.2024]
19 godziny temu 1,187

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [14.06.2024 - 21.06.2024]

Powiat Kolski
Wiceminister rolnictwa Michał Kołodziejczak odwiedza szkoły rolnicze w powiecie kolskim
22 godziny temu 9,227 3

Wiceminister rolnictwa Michał Kołodziejczak odwiedza szkoły rolnicze w powiecie kolskim

Miasto Koło
Rozwój parku maszynowego. Zwiększamy potencjał produkcyjny o 300%
23 godziny temu 4,476 1

Rozwój parku maszynowego. Zwiększamy potencjał produkcyjny o 300%

Gmina Koło
Wójt Gminy Koło z poparciem rady wyrażonym w wotum zaufania i absolutorium
23 godziny temu 1,465

Wójt Gminy Koło z poparciem rady wyrażonym w wotum zaufania i absolutorium

Gmina Kościelec
Najmłodsi szachiści z Kościelca na Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów
1 dzień temu 711

Najmłodsi szachiści z Kościelca na Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów

R E K L A M A

Newsletter - bądź na bieżąco

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych