(12)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Bezchmurnie 18.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Bo w każdym z nas jest trochę dziecka

Autor: Redakcja e-kolo.pl 01 Czerwiec 2023 przeczytasz w ok. 2 min.
Bo w każdym z nas jest trochę dziecka
© pexels.com
(12) | Czytano:
2,645 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

1 czerwca 2023 - Dziś obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu, Dzień Dziecka. To wyjątkowa okazja, kiedy cały świat skupia się na prawach i potrzebach najmłodszych. W powiecie kolskim to niezwykłe święto obchodzone jest z radością, uśmiechem i wielką nadzieją.

R E K L A M A
12
Czytano:
2,645 razy
Udostępnij

Dzieci to przyszłość naszego społeczeństwa, a ich szczęście i rozwój są sprawami nadrzędnymi dla nas wszystkich. Dlatego w tym wyjątkowym dniu chcielibyśmy przekazać najserdeczniejsze życzenia wszystkim dzieciom z powiatu kolskiego. Niech Wasze dni będą pełne beztroski, radości i ciekawych przygód. Niech każdy krok, który podejmujecie, prowadzi Was do sukcesów i spełnienia marzeń.

Życzymy Wam, drogie dzieci, abyście zawsze mieli wokół siebie troskliwych i kochających opiekunów, którzy będą Was wspierać i otaczać ciepłem. Niech Wasze szkolne lata będą pełne wiedzy, odkrywania nowych pasji i rozwijania talentów. Niech marzenia, które kiełkują w Waszych sercach, stają się rzeczywistością.

Wierzymy w Wasze potencjały i wiemy, że możecie zmieniać świat na lepsze. Macie w sobie siłę, odwagę i kreatywność, której nie zna granic. Niech każdy dzień Waszego dzieciństwa będzie pełen radości, spontaniczności i niezapomnianych chwil. Pamiętajcie, że jesteście wyjątkowi i wasz wkład w nasze społeczeństwo jest niezastąpiony.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Z tej okazji pragniemy podziękować także wszystkim nauczycielom, rodzicom, opiekunom i innym osobom, które codziennie wkładają ogromne wysiłki w opiekę i rozwój naszych dzieci. Wasza praca jest bezcenna i wpływa na przyszłość kolejnych pokoleń.

Niech tegoroczne obchody Dnia Dziecka w powiecie kolskim przynoszą wiele uśmiechów, zabawy i wspaniałych wspomnień. Niech ta radość towarzyszy Wam przez cały rok, a Wasze dzieciństwo pozostanie dla Was piękną i niezapomnianą podróżą.,

Życzymy Wam wszystkim, drogie dzieci z powiatu kolskiego, spełnienia marzeń, sukcesów w nauce i przede wszystkim miłości i szacunku od wszystkich, którzy Was otaczają. Bądźcie zawsawsze sobą, śmiało podążajcie za swoimi pasjami i marzeniami. Pamiętajcie, że jesteście niezwykłe i macie wiele do zaoferowania światu.

Dzień Dziecka to również doskonała okazja, aby pamiętać o dzieciach, które nie mają takich samych możliwości i warunków życia jak my. Pomyślcie o nich i spróbujcie pomóc, choćby drobnym gestem. Czasem mała pomoc może sprawić ogromną różnicę w czyimś życiu.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
R E K L A M A
Komentarze (12)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Hmm... · 01 Czerwiec 2023
Skoro tata to takie piękne słowo, to dlaczego Marta Kaczyńska, córka Lecha Kaczyńskiego, cofnęła prawa ojcowskie tacie swoich dzieci? Od 2017r muszą mówić "tata" do innego pana:)
Oleo · 01 Czerwiec 2023
Bo ona złą kobietą jest.
Gość · 01 Czerwiec 2023
Druga sprawa... Rodziny patchworkowe pokroju tych od Kamilka to raczej elektorat PiSu a nie opozycji. Radzę włączyć sobie sprawę dla reportera na TVP, tam jest pełno takich spraw. Najczęściej kręci się wszystko wokół dzieci, rozwodów, konkubentów, byłych mężów alko holikow, mieszkań socjalnych albo spadków, gdzie mieszka kilka rodzin powiązanych niczym moda na su kces, bo nikt na złość nie chce się wyprowadzić i to wszystko z domieszką alkoholu, braku pracy i perspektyw.
Ciekawy jestem.. · 01 Czerwiec 2023
Dla PiS rodzina jest taka ważna , że Marta Kaczyńska, siostrzenica Jarosława zakładała aż trzy razy rodzinę:) Ciekaw jestem jak sprawa rozwodów wyglądała skoro tacy pobożni..
Kobra · 01 Czerwiec 2023
Dorośli stajemy się wtedy kiedy nie mamy do kogo powiedzieć,, mamo,tato "
Do niestety · 01 Czerwiec 2023
Mamo tato.. powiedział Kamilek...
Gość · 01 Czerwiec 2023
Ale wiesz że takich Kamilków jest pełno w Polsce...ale spróbuj tylko interweniować to zaraz polecą do sprawy dla reportera czy innych podobnych, ze jakim prawem im dziecko zabierają, że sąsiedzi kłamią, to źle ludzie, ona kocha na swój sposób swoje dzieci, konkubent też , i to wszystko spisek sąsiadów, opozycji, prawników i lekarzy wystawiających "lewe" obdukcje.
Nowoczesny · 01 Czerwiec 2023
Swoją drogą mógłby się Sekielski wziąć za tych konkubentów, macochy i innych pseudoopiekunów nie swoich dzieci i nakręcić film o tym jak traktują dzieci, przykład Kamilka. Myślę że nie będzie miał odwagi bo musiałby się przeciwstawić ideologii PO
Niestety · 01 Czerwiec 2023
Spytaj kogoś z opozycji czy znają te najpiękniejsze słowa : mama tata? Pewnie nie znają. Znają tylko osiem gwiazdek, tak im nakazuje niejaki Donald T. przyjaciel Putina i Merkel
Do nowoczesny · 01 Czerwiec 2023
Chyba przestarzały jesteś bo zapomniałeś o rodzinach patchwork owych... Rodzicu nr 356.. kolejnym konkubencie matki...
Gość · 01 Czerwiec 2023
Czyli mamy za prezydenta dziecko?;) I dlaczego dzieci mają dzieci?;)
Nowoczesny · 01 Czerwiec 2023
Albo rodzicu nr 1, rodzicu nr 2
Wybory 2023
Aleja Milionerów ustawiona na ulicy w centrum Koła
2 godziny temu 2,554

Aleja Milionerów ustawiona na ulicy w centrum Koła

Gmina Kościelec
Różowa Skrzyneczka w kolejnej ze szkół
8 godziny temu 2,957

Różowa Skrzyneczka w kolejnej ze szkół

Gmina Kościelec
Mieszkańcy sołectwa Tury po raz kolejny spotkali się na wspólnym ognisku
8 godziny temu 3,645

Mieszkańcy sołectwa Tury po raz kolejny spotkali się na wspólnym ognisku

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [24-09 - 01-10-2023]
1 dzień temu 17,850

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [24-09 - 01-10-2023]

Wybory 2023
Lider listy Koalicji Obywatelskiej rozmawiał dziś z mieszkańcami Koła [WIDEO]
2 dni temu 29,791 12

Lider listy Koalicji Obywatelskiej rozmawiał dziś z mieszkańcami Koła [WIDEO]

Gmina Koło
Gmina Koło z dotacją na żłobek z programu Maluch+
3 dni temu 9,564 1

Gmina Koło z dotacją na żłobek z programu Maluch+

R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Wrześniowa korekta rozkładu jazdy pociągów
01 Wrzesień 2023 1,915
Lifestyle i życie społeczne
Czy wiesz, jakie są obowiązkowe lektury szkolne? Sprawdź koniecznie!
01 Wrzesień 2023 5,309
Lifestyle i życie społeczne
W nocy z 30 na 31 sierpnia kumulacja Niebieskiego Księżyca i superpełni
27 Sierpień 2023 4,297
Lifestyle i życie społeczne
Czy wiesz, jakie są niezbędne elementy wyprawki szkolnej?
25 Sierpień 2023 3,349
Lifestyle i życie społeczne
CKE: wiosną 2024 r. egzamin ósmoklasisty odbędzie się 14-16 maja
22 Sierpień 2023 2,357
Lifestyle i życie społeczne
Sprawdzanie historii pojazdu po numerze rejestracji - to możliwe
01 Sierpień 2023 2,426