× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Lekkie opady mroźnego deszczu -2.4
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Jak zarejestrować się w Fortuna?

Autor: Materiał nadesłany 30 Czerwiec 2023 przeczytasz w ok. 4 min.
Jak zarejestrować się w Fortuna?
© fortuna
(0) | Czytano:
688 razy | przeczytasz w ok. 4 min.

Rejestracja darmowe konta do obstawiania zakładów sportowych to pierwszy krok do rozpoczęcia swojej przygody z typowaniem sportów u buka Fortuna. Podpowiadamy, jak przejść przez proces aktywacji profilu typerskiego, by móc bez przeszkód postawić swój pierwszy internetowy kupon u tego buka.

R E K L A M A
0
Czytano:
688 razy
Udostępnij

Każdy bukmacher online dla o to, by gracz mógł jak najprościej i jak najszybciej założyć konto do zakładów. Takie konto jest też w pełni darmowe, a co więcej - za rejestracje z kodem otrzymamy od bukmachera dodatkowe benefity finansowe! Sprawdziliśmy, jak założyć konto (https://www.legalsport.pl/bukmacherzy/fortuna/jak-zalozyc-konto-gracza-w-fortunie/ ) do zakładów u jednego z największych polskich bukmacherów internetowych, czyli w Fortunie.

Jak założyć konto w Fortuna?

Proces rejestracji konta typerskiego w Fortunie jest bardzo przejrzysty i intuicyjny, więc nawet zupełnie początkujący gracze poradzą sobie z nim be trudu. Aby rozpocząć, należy odwiedzić oficjalną stronę tego cieszyńskiego buka (www.efortuna.pl) i w prawym górnym roku kliknąć w napis „REJESTRACJA”. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym podać trzeba imię, nazwisko, adres mailowy, telefon komórkowy oraz PESEL.

W tym kroku musicie także wpisać swój pseudonim, PIN (numer potrzebny do identyfikacji w punktach stacjonarnych Fortuny), określić źródło dochodów (np. wynagrodzenia za pracę, oszczędności), zaakceptować regulamin oraz wybrać preferencję związane z akcjami promocyjnymi. Teraz pozostaje Wam już tylko sprawdzić poprawność danych, kliknąć w pole „Kontynuuj” oraz potwierdzić rejestrację poprzez specjalny link aktywacyjny, który znajdziecie na swojej poczcie elektronicznej. I to tak naprawdę już wszystko, aby założyć konto tymczasowe w Fortunie, które nie uwzględnia weryfikacji.

Jak dokonać pełnej rejestracji konta stałego w Fortunie?

Jak wspomnieliśmy, przejście przez powyższe kroki pozwoli Wam aktywować w Fortunie tzw. profil tymczasowym. Takie konto ma pewne ograniczenia, przez co nie możecie korzystać ze wszystkich jego funkcjonalności. Co prawda możecie już teraz wpłacać pieniądze i grać, ale nie możecie chociażby zlecić wypłaty wygranej.

Aby to zmienić, musicie przekształcić swoje konto tymczasowe w konto stałe, czyli podać jeszcze kilka informacji, niezbędnych bukmacherowi do weryfikacji Waszego profilu. W tym celu należy zalogować na swoje konto, przejść do zakładki „Status mojego konta” oraz wypełnić pola oznaczone żółtym trójkątem.

Pierwszym z nich jest „Potwierdzenie tożsamości”, którą możecie zweryfikować używając usługi mojeID lub załadować skany swojego  dokumentu tożsamości (np. dowód osobisty, paszport). Następnie przechodzicie do „Danych osobowych”, gdzie wpisać powinniście numer rachunku bankowego, wybrać rodzaj dokumentu tożsamości oraz uzupełnić swoje dane adresowe. Ostatnim krokiem jest określenie limitów gracza i to zarówno czasowych i kwotowych (w zakładce „Limity gracza).

I to już koniec, co oznacza, że Wasza rejestracja zakończyła się prawidłowo. O tym fakcie poinformuje Was plik w formacie pdf potwierdzający rejestrację, który otrzymacie na swój adres mailowy. W nim znajdziecie wszystkie dane podane podczas rejestracji oraz numer Klienta, numer umowy, dokładny czas rejestracji oraz adres IP, z którego dokona została rejestracja. Dokument ten powinniście wydrukować i zachować.

Co ważne, wszystkie te kroki przechodzić musicie po rejestracji konta poprzez formularz rejestracyjny. Aby znacznie skrócić czas rejestracji, możecie także założyć całkowicie darmowe konto gracza poprzez logowanie się do banku (wyboru ścieżki dokonujecie zaraz po kliknięciu banneru „Rejestracja”, który znajduje się w prawym górnym rogu oficjalnej strony tego renomowanego buka).

Pakiet w Fortunie na nowe konto

Pozytywne przejście procesu rejestracyjnego w Fortunie to nie tylko szansa na rozpoczęcie przygody z zakładami sportowymi. To również idealna okazja do zgarnięcia opłacalnego bonusu na start, który najlepiej prezentuje się z kodem promocyjnym.

Jeśli w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego (pole „Kod promocyjny” znajduje się zaraz pod polem z numerem PESEL) wpiszecie ten ciąg liter, to wówczas zgarniecie aż 630 zł na dowolne zakłady sportowe z oferty Fortuna Zakłady Bukmacherskie (zakład bez ryzyka 600 zł oraz całkowicie darmowy zakład o wartości 30 zł).

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Gmina Kościelec
Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia
1 godzinę temu 106

Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia

Miasto Koło
Pamiętaj! Nie wchodź na niesprawdzony lód, to może skończyć się tragicznie
2 godziny temu 94

Pamiętaj! Nie wchodź na niesprawdzony lód, to może skończyć się tragicznie

Miasto Koło
Szanujemy wodę ! Rusza Deszczówka 5.0!
9 godziny temu 1,697

Szanujemy wodę ! Rusza Deszczówka 5.0!

MS
Inne
Oddali hołd poległym na służbie policjantom [WIDEO]
9 godziny temu 3,195

Oddali hołd poległym na służbie policjantom [WIDEO]

Gmina Babiak
Gmina Babiak: ogłoszenie o przetargu ustnym na sprzedaż mienia ruchomego
11 godziny temu 1,634

Gmina Babiak: ogłoszenie o przetargu ustnym na sprzedaż mienia ruchomego

MS
Inne
Nowy radiowóz w codziennej służbie kolskiej policji
1 dzień temu 3,756

Nowy radiowóz w codziennej służbie kolskiej policji

R E K L A M A