Słonecznie 25.3
Popularne tagi:

Gmina Dąbie: Inwestycja 50-lecia dobiegła końca!

Autor: Gmina Dąbie 28 Sierpień 2023 przeczytasz w minutę
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Gmina Dąbie: Inwestycja 50-lecia dobiegła końca!
© Gmina Dąbie
(0) | Czytano:
11,583 razy | przeczytasz w minutę

Dzięki sprawnemu działaniu wykonawcy oraz zespołu Urzędu Miejskiego w Dąbiu na 3 miesiące przed planowanym terminem z końcem czerwca, zakończyliśmy inwestycje przebudowy sieci wodociągowej w mieście Dąbie.

R E K L A M A
0
Czytano:
11,583 razy
Udostępnij

Dofinansowanie w kwocie 5,7 mln zł (całkowita wartość projektu 5 982 076,60 zł) pochodzące z programu Polski Ład pozwoliło wybudować sieć o długości 5 307,6 m oraz 1236 przyłączy wodociągowych. Stanowi to mniej więcej 80% całej sieci wodociągowej w obrębie miasta. Koniec z azbestem, a co najważniejsze mamy wielką nadzieję, że nastał kres tak częstych awarii z którymi borykali się mieszkańcy.

Podziękowania kierujemy do: Ministra Zbigniewa Hoffmanna, Posła Witolda Czarneckiego, Posła Leszka Galemby oraz Starosty Kolskiego Roberta Kropidłowskiego. Dzięki tej inwestycji otwieramy możliwości przebudowy dróg czy chodników które są kolejną bolączką naszego miasta. Trzymajcie za nas kciuki !

Ponad 5 km. sieci i 1200 przyłączy w 6 miesięcy to całkiem niezły wynik. Dziękuję serdecznie tym cierpliwym oraz bardzo serdecznie pozdrawiam tych troszkę cierpliwych mniej;) P.s. Biorę głęboki oddech ulgi, ponieważ plany przed inwestycją zakładały 100% więcej kłopotów, przerw w dostawie wody i innych niespodzianek w sieci, która w 50% nie posiadała właściwej inwentaryzacji (czyli nie było wiadomo co, gdzie i w jakiej technologii było zbudowane). Tym bardziej dziękuję inżynierom projektu i wykonawcom, że spokój kolejny raz nas uratował

-informuje Tomasz Ludwicki, Burmistrz Dąbia

Inwestycja ta została przez wszystkich zainteresowanych nazwana inwestycją 50-lecia ponieważ od momentu jej wybudowania w 1973 roku, była to pierwsza kompleksowa inwestycja w sieć wodociągową.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Zatrzymania
3,4 promila to dla niej za mało - pojechała po więcej
24 minuty temu 1,070

3,4 promila to dla niej za mało - pojechała po więcej

Powiat Kolski
W środę działania Zero Tolerancji
37 minuty temu 218

W środę działania Zero Tolerancji

Inne
Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie
2 godziny temu 8,462 2

Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie:  28-05-2024]
3 godziny temu 454

W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie: 28-05-2024]

Powiat Kolski
Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym
4 godziny temu 1,181

Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym

Gmina Przedecz
Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Przedczu  [WIDEO]
17 godziny temu 9,057

Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Przedczu [WIDEO]

R E K L A M A