(1)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Lekkie opady śniegu -2.7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Akcja znicz 2023 - czas na podsumowanie działań policji na kolskich drogach

Autor: Redakcja e-kolo.pl 03 Listopad 2023 przeczytasz w minutę
Akcja znicz 2023 - czas na podsumowanie działań policji na kolskich drogach
© Redakcja e-kolo.pl
(1) | Czytano:
4,691 razy | przeczytasz w minutę

Trwająca na terenie powiatu kolskiego od 31 października do 2 listopada br. akcja „Znicz 2023” dobiegła końca. Większa liczba funkcjonariuszy w służbie, którzy czuwali nad bezpieczeństwem w szczególności, w rejonie cmentarzy, przyniosła wymierne efekty.

R E K L A M A
1
Czytano:
4,691 razy
Udostępnij

Aby zadbać o bezpieczeństwo podróżujących, policjanci byli obecni nie tylko w rejonach cmentarzy, ale również monitorowali sytuację na głównych trasach dojazdowych do kolskich nekropolii. Głównym celem działań było zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, a także utrzymanie płynności ruchu pojazdów na głównych ciągach komunikacyjnych.

Wykonana praca przyniosła oczekiwane efekty. W trakcie 3 dni trwania działań na drogach miasta i powiatu kolskiego odnotowano 8 kolizji drogowych, nikt nie został ranny i nie odnotowano żadnego wypadku drogowego. Należy zaznaczyć, że w rejonie cmentarzy doszło tylko do jednej kolizji drogowej. Policjanci w trakcie prowadzonych działań poddali badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 152 kierujących, z których jeden kierował pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo mundurowi zatrzymali 1 prawo jazdy oraz 15 dowodów rejestracyjnych.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Pomimo zakończenia akcji nadal apelujemy do kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności z uwagi na fakt, że wzmożony ruch, zwłaszcza w rejonach cmentarzy, może utrzymywać się jeszcze do niedzieli.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Czytelnik · 04 Listopad 2023
Takie wyniki akcji policji zaczynają pozytywnie świadczyć o kierujących. Oby taki trend utrzymywał się jak najdłużej.
Gmina Kościelec
Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia
6 godziny temu 193

Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia

Miasto Koło
Pamiętaj! Nie wchodź na niesprawdzony lód, to może skończyć się tragicznie
7 godziny temu 137

Pamiętaj! Nie wchodź na niesprawdzony lód, to może skończyć się tragicznie

Miasto Koło
Szanujemy wodę ! Rusza Deszczówka 5.0!
14 godziny temu 1,820

Szanujemy wodę ! Rusza Deszczówka 5.0!

MS
Inne
Oddali hołd poległym na służbie policjantom [WIDEO]
14 godziny temu 3,307

Oddali hołd poległym na służbie policjantom [WIDEO]

Gmina Babiak
Gmina Babiak: ogłoszenie o przetargu ustnym na sprzedaż mienia ruchomego
16 godziny temu 1,860

Gmina Babiak: ogłoszenie o przetargu ustnym na sprzedaż mienia ruchomego

MS
Inne
Nowy radiowóz w codziennej służbie kolskiej policji
1 dzień temu 3,786

Nowy radiowóz w codziennej służbie kolskiej policji

R E K L A M A