(2)
Mgła 12
Popularne tagi:

Koncert Noworoczny w Kole: Mateusz Ziółko wystąpi z kolską orkiestrą dętą. Sprawdź szczegóły

Autor: Redakcja e-kolo.pl 11 Grudzień 2023 przeczytasz w ok. 2 min.
Koncert Noworoczny w Kole: Mateusz Ziółko wystąpi z kolską orkiestrą dętą. Sprawdź szczegóły
© Mateusz Ziółko
(2) | Czytano:
9,075 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Zbliża się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w Kole - Koncert Noworoczny, który odbędzie się 12 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej. To wyjątkowa okazja, by wraz z rodziną i przyjaciółmi uczcić nadchodzący rok, delektując się niezapomnianą oprawą muzyczną.

R E K L A M A
2
Czytano:
9,075 razy
Udostępnij

Tradycja w nowej odsłonie

Koncert Noworoczny to coroczne święto muzyki, które przyciąga setki mieszkańców miasta Koła. W tym roku wydarzenie nabiera szczególnego blasku dzięki udziałowi wybitnego wokalisty, pianisty i autora tekstów – Mateusza Ziółko.

Mateusz Ziółko – talent z niezliczonymi osiągnięciami

Znany ze swoich wyjątkowych interpretacji, Mateusz Ziółko jest laureatem wielu prestiżowych konkursów muzycznych. Jego zwycięstwo w programie "The Voice of Poland" oraz udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyniosły mu rozpoznawalność i uznanie wśród publiczności. Jego debiutancki album "Na nowo" zdobył status złotej płyty, a przebój "W płomieniach" podbił serca słuchaczy, osiągając ponad 72 miliony odtworzeń na platformie YouTube.

Powrót z nowym albumem

Po kilku latach przerwy Mateusz Ziółko wraca z nowym materiałem. Jego najnowszy krążek "Tak po prostu", wydany w listopadzie 2022 roku, prezentuje najnowsze hity, takie jak "Weź mnie", "Vis a Vis" oraz najnowszy singiel "Lubisz nas", który w krótkim czasie zyskał popularność na playlistach największych polskich rozgłośni radiowych.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Bezpłatny wstęp na niezapomniany wieczór muzyczny

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na uczczenie Nowego Roku w towarzystwie doskonałej muzyki i niepowtarzalnego klimatu Koncertu Noworocznego w Kole. Wstęp na to wydarzenie jest całkowicie darmowy, dlatego przyjdźcie licznie i wspólnie cieszmy się niezapomnianą atmosferą muzycznego święta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na ten niepowtarzalny wieczór muzyczny, który zachwyci zarówno miłośników talentu Mateusza Ziółko, jak i wszystkich poszukujących wyjątkowych emocji w nowym roku.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
dada · 12 Grudzień 2023
w piątek? nie wszyscy mają wolne piątki, zawsze był ten koncert w niedzielę, dlaczego taka zmiana?
dlaczego zdziwienie? · 15 Grudzień 2023
Bo niedziela będzie handlowa, będziemy w pracy. Bardzo dobry pomysł że w piątek. Tydzień pracy czterodniowy czyli piątek wolny.
Biblioteka
Basia w pociągu relacji
1 dzień temu 974

Basia w pociągu relacji "Pisarz-Czytelnik"

Biblioteka
Zofia Stanecka w Kole
1 dzień temu 1,718

Zofia Stanecka w Kole

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [17.05.2024 -24.05.2024]
1 dzień temu 2,069

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [17.05.2024 -24.05.2024]

Gmina Przedecz
Prezydent Andrzej Duda ponownie w naszym powiecie!
1 dzień temu 12,964 11

Prezydent Andrzej Duda ponownie w naszym powiecie!

Miasto Koło
Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy
2 dni temu 3,271 2

Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy

Miasto Koło
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik
2 dni temu 2,523

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik

1 dzień temu 1718
R E K L A M A