(15)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Mgła 6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Robert Gajda rozpoczyna pracę w Warszawie. Od dziś jako Zastępca Prezesa NFOŚiGW

Autor: Redakcja e-kolo.pl 05 Luty 2024 przeczytasz w ok. 2 min.
Robert Gajda rozpoczyna pracę w Warszawie. Od dziś jako Zastępca Prezesa NFOŚiGW
© NFOŚiGW
(15) | Czytano:
25,429 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Po zakończonej procedurze konkursowej wyłoniono Prezesa i Zastępców Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w którym startował Prezes Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Kole Robert Gajda.

R E K L A M A
15
Czytano:
25,429 razy
Udostępnij

Spis treści

Miło mi Państwa poinformować iż w wyniku przeprowadzonego konkursu zostałem powołany na stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu Narodowego Funduszy Ochrony Środowiska I Gospodarki Wodnej

- informuje Robert Gajda

Prezes MZWiKu przenosi się zatem do Warszawy, gdzie będzie zajmował się ważnymi dla środowiska projektami. Niebawem poinformujemy o szczegółach nowego stanowiska Roberta Gajdy.

Jak widać na zdjęciu - nominację odebrał dziś z rąk Minister Klimatu i Środowiska Pauliny Hennig-Kloskiej. 

Fundusz informuje

Po zapoznaniu się z wynikami postępowania, minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska zadecydowała o powołaniu trzech nowych wiceprezesów NFOŚiGW. Natomiast, na stanowisko prezesa zostanie rozpisany i ogłoszony kolejny nabór.

Postępowanie kwalifikacyjne składało się z trzech etapów: formalnej oceny dokumentów złożonych przez kandydatów, merytorycznej oceny aplikacji oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Spośród wszystkich zgłoszeń, Rada Nadzorcza NFOŚiGW wyłoniła w sumie osiem najlepszych kandydatur: dwie na stanowisko prezesa oraz sześć na stanowisko wiceprezesa. Następnie rekomendacje te przedłożyła do minister klimatu i środowiska.

Po zapoznaniu się z rekomendowanymi kandydaturami, szefowa resortu zadecydowała o powołaniu na stanowiska wiceprezesów NFOŚiGW: Roberta Gajdę, Pawła Augustyna oraz Józefa Matysiaka.

Robert Gajda, MBA, od stycznia 2019 r. prezes zarządu w Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Paweł Augustyn, menedżer z blisko 20-letnim doświadczeniem, od września 2023 r. prezes zarządu w H2 Energy sp. z o.o. Kraków kierujący jednym z największych projektów produkcji zielonego wodoru zlokalizowanym w gminie Górzyca.

Józef Matysiak, samorządowiec, wielokrotnie odznaczany za działalność na rzecz RP (m.in. Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Wincentego Witosa, Medalem Ignacego Solarza), były prezes Banku Spółdzielczego w Regonowie (1988-1998), od 1998 r. starosta rawski.

Źródło: NFOŚiGW

Kto zostanie nowym prezesem kolskich wodociągów? Z pewnością niebawem rada radzorcza będzie musiała podjać tą decyzję.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

R E K L A M A
Podobne tematy
R E K L A M A
Komentarze (15)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Kolejne kłamstwo PO · 05 Luty 2024
A miało nie być kolesiostwo, he he he
Andy · 08 Luty 2024
Kolesiostwo, a miały być konkursy
Ktoś · 12 Luty 2024
Podobno specjalnie obniżono wymagania tak , by nie trzeba było okazać się dyplomem wyższej uczelni . Wystarczy powiedzieć , że się trochę studiowało :)
SERIO · 08 Luty 2024
TO CHYBA FORMA WSPARCIA ZA TAK KIEPSKI WYNIK WYBORCZY . MIESZKAŃCY NIE DALI SIĘ NABRAĆ . O JEDNEGO FACHOWCA MNIEJ , CO MOŻE BYĆ DOBRE DLA LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI . NIE BĘDZIE DŁUGÓW GENEROWAŁ . CZEKAMY NA WYNIKI SPÓŁKI ZA UBIEGŁY ROK , TO JEST 2023 .
B. · 07 Luty 2024
Ludzie dlaczego tyle zawiści. Należy się cieszyć że mieszkańcowi Koła się udało.
SERIO · 07 Luty 2024
CZY TO TEN BYŁY PREZES OD WODOCIĄGÓW ?, KTÓRY TAK BARDZO ZADŁUŻYŁ FIRMĘ , KTÓRĄ ZARZĄDZAŁ ? KWALIFIKACJE DO ZADŁUŻANIA MA , TO CHYBA TAM SIĘ NADAJE . TYLKO , ŻE PIENIĘDZY NA DOTACJE MOŻE ZABRAKNĄĆ.
zygam · 06 Luty 2024
Bolszewizm w najgorszym stopniu Odwołuje się wszystkich z poprzedniej ekipy, powołuje kolesiów.Przecież R Gajda koleżka pani Kloski z byłej partii Nowoczesna
Mieszkaniec 2 · 06 Luty 2024
PO = Polska 2050 mieszkańcy nie dajcie się nabrać !
Yogi · 05 Luty 2024
Czytelnicy zakopali ten komentarz
Najpierw audyt · 05 Luty 2024
Chyba nowy prezes zacznie od audytu firmy. Mieszkańcy czekają .
Leszek · 06 Luty 2024
Tam pracują sami fachowcy. Od kilku dni jadąc ulicą Wojciechowskiego widzę jak naprawiają JEDNĄ studzienkę. Ciekawe czy żeby by to zrobić nie taniej by było wynająć firmę zewnętrzną.
Za poprzednika było na plusie · 05 Luty 2024
A teraz wodociągi zadłużone na Maxa. Czy tak duże i drogie inwestycje były potrzebne? Czy tam naprawdę pracują fachowcy ?
Yogi · 05 Luty 2024
Czytelnicy zakopali ten komentarz
Kolejne kłamstwo PO · 05 Luty 2024
A miało nie być kolesiostwo, he he he
Kolejne kłamstwo PO · 06 Luty 2024
Ma 100% wspólnego. Czy to 2050 czy PO czy Lewica to wszystko jedno i to samo, inny szyld nie czyni inności politycznej. Miało nie być kolesiostwo a jest coraz większe
Czytelnik · 05 Luty 2024
@~Kolejne kłamstwo PO Jak się coś pisze, powinno się wiedzieć co się pisze!!! Paulina Hennig -Kloska jest Wiceministrą Środowiska. Temu resortowi podlega Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, gdzie jednym z wiceprezesów będzie R. Gajda. Pani Minister politycznie jest z ugrupowania Polska 2050. W wyborach w 2023 po raz trzeci uzyskała mandat poselski, kandydując z ramienia koalicji Trzecia Droga i zdobywając 30 334 głosy. NIE MA TU NIC WSPÓLNEGO Z PO!
Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
16 godziny temu 418

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
1 dzień temu 11,307 11

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,614 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
3 dni temu 107,779

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 22,248

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

16 godziny temu 418
R E K L A M A