× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Mgła 6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Prognoza pogody dla miasta Koła: Tydzień pełen zmian

Autor: Redakcja e-kolo.pl 07 Luty 2024 przeczytasz w ok. 2 min.
Prognoza pogody dla miasta Koła: Tydzień pełen zmian
© Paweł Pluciński
(0) | Czytano:
4,952 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Mieszkańcy Koła mogą spodziewać się kolejnego tygodnia z zimową aurą, choć nie bez pewnych zmian. Prognoza pogody przewiduje, że temperatury w najbliższych dniach będą oscylować w okolicach 2°C do 7°C, z różnymi opadami, od lekkiego śniegu po deszcz. Oto, co możemy spodziewać się w nadchodzących dniach.

R E K L A M A
0
Czytano:
4,952 razy
Udostępnij

Czwartek, 8 lutego

Dzień rozpocznie się od umiarkowanego zachmurzenia z lekkimi opadami śniegu. Temperatura osiągnie maksymalnie 2°C, a minimalna spadnie nieco poniżej zera, do -1°C. Przy opadach wynoszących 1 mm i ciśnieniu na poziomie 1002 hPa, wiatr osiągnie prędkość 11 km/h, a wilgotność wzrośnie do 90%.

Piątek, 9 lutego

Duże zachmurzenie nie odpuszcza, a lekki śnieg nadal będzie towarzyszyć mieszkańcom, z temperaturą utrzymującą się na poziomie 2°C. Minimalna temperatura wyniesie 0°C, z opadami 1.4 mm. Ciśnienie spadnie do 997 hPa, wiatr utrzyma się na poziomie 10 km/h, a wilgotność powietrza zbliży się do 95%.

Sobota, 10 lutego

Weekend przyniesie nieco wyższe temperatury, sięgające 6°C, z minimalną temperaturą na poziomie 1°C. Duże zachmurzenie i lekki deszcz (2.7 mm opadów) zapewnią zmianę po kilku dniach śniegu. Ciśnienie atmosferyczne obniży się do 995 hPa, a wilgotność pozostanie na wysokim poziomie 96%.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Niedziela, 11 lutego

Całkowite zachmurzenie i lekkie opady deszczu przy maksymalnej temperaturze 7°C. Noc przyniesie minimalną temperaturę 5°C, z opadami na poziomie 0.9 mm. Ciśnienie atmosferyczne ustabilizuje się na poziomie 996 hPa, z wilgotnością utrzymującą się na wysokiej wartości 95%.

Poniedziałek, 12 lutego

Nowy tydzień zacznie się od dużego zachmurzenia i lekkich opadów deszczu, z temperaturą 6°C. Przy opadach 1.7 mm, ciśnienie wzrośnie do 1004 hPa, a wilgotność osiągnie niemal nasycenie, wynosząc 97%.

Wtorek, 13 lutego

Zmienna pogoda nadal będzie obecna, z umiarkowanym zachmurzeniem i minimalnymi opadami (0.3 mm). Temperatura nieco spadnie, osiągając 3°C, przy minimalnej temperaturze 2°C. Ciśnienie atmosferyczne wzrośnie do 1018 hPa, a wiatr wzmocni się, osiągając 16 km/h przy wilgotności 91%.

 

Mieszkańcy Koła mogą spodziewać się tygodnia pełnego zmian pogodowych, od śniegu po deszcz, z umiarkowanym do dużego zachmurzeniem. Temperatury będą wahać się od lekko ujemnych po umiarkowanie dodatnie, co jest typowe dla tego okresu roku. Warto ubierać się warstwowo i być przygotowanym na zmienne warunki, szczególnie w weekend, kiedy to temperatura nieco wzrośnie, przynosząc lekkie odwilże.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
15 godziny temu 408

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
1 dzień temu 11,250 11

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,582 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
3 dni temu 107,768

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 22,242

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

15 godziny temu 408
R E K L A M A