(12)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Częściowe zachmurzenie 5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Piotr Michalak ponownie powalczy o Kłodawę

Autor: Redakcja e-kolo.pl 07 Luty 2024 przeczytasz w ok. 3 min.
Piotr Michalak ponownie powalczy o Kłodawę
© Gmina Kłodawa
(12) | Czytano:
10,037 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Michalaka - Nasza Gmina to nazwa komitetu wyborczego, pod szyldem którego wystartuje w najbliższych wyborach Piotr Michalak, obecny Burmistrz Kłodawy. W mediach społecznościowych skierował już kilka zdań do mieszkańców gminy.

R E K L A M A
12
Czytano:
10,037 razy
Udostępnij

Piotr Michalak w tej kadencji pierwszy raz był włodarzem gminy Kłodawa. Dziś postanowił oficjalnie potwierdzić swój udział w zbliżających się wyborach samorządowych 7 kwietnia. Co napisał mieszkańcom?

Drogie Mieszkanki i Mieszkańcy Gminy Kłodawa

Ponad pięć lat temu Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Michalaka powstał jako wspólna inicjatywa grupy mieszkańców, którym nie było i do dziś nie jest obojętne gdzie żyją, pracują, wychowują swoje dzieci i spędzają wolny czas. Zgodnie z Państwa wolą służyliśmy wspólnocie Gminy Kłodawa w kadencji 2018-2024. Kadencji pełnej wyzwań, nieprzewidzianych problemów, ale też kadencji przełomowych inwestycji. Pracowaliśmy, aby zarówno poprawić wizerunek naszej gminy, ale też uczynić ją bardziej przyjazną dla Mieszkańców.

Każda zakończona budowa, modernizacja czy remont daje mi wiele satysfakcji, ale też uświadamia, ile jeszcze jest do zrobienia w Naszej Gminie - Naszym Wspólnym Domu. Mając to za cel nadrzędny, wciąż poszukuję środków finansowych, energii do działania wśród pracowników, by jak najlepiej wykorzystać czas i zrealizować kolejne projekty na rzecz Nas - Mieszkańców. Będąc świadomym odpowiedzialności jaką każdego dnia ponoszę, zdecydowałem się ubiegać o reelekcję.

Chcę doprowadzić zaczęte sprawy do końca, ale też podjąć nowe wyzwania, które są przed nami. Niebawem przedstawię Państwu program i 13 kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Kłodawie. Zapewniam, że nie są to ludzie przypadkowi: są wśród nich społecznicy, górnicy, sportowcy czy strażacy.

Każdy z nas jest inny, ale łączy nas miłość do naszej Małej Ojczyzny. Wielokrotnie udowodniliśmy, że warto zaangażować się w sprawy naszej gminy w sposób bezwarunkowy. Wybory dokonywane przez Mieszkańców nie mogą i nie powinny być tematem tabu. Zachęcam konkurencyjne komitety do udziału w debatach, sam taką gotowość w imieniu mojego komitetu deklarując.

Wybory muszą być twardym przyczynkiem do dyskusji o tym, jak nasza gmina ma być zorganizowana za kolejne pięć lat. Merytoryczna rozmowa potrzebna jest nam wszystkim: tym, którzy ubiegają się o reelekcję oraz tym, którzy pretendują do objęcia stanowisk w administracji samorządowej.

W poczuciu odpowiedzialności za miejsce, w którym się urodziłem, wychowałem oraz za kandydatów z mojego komitetu, przestrzegam przed skierowaniem ostrza kampanii na tory populizmu. Obietnica "wszystko wszystkim" nigdy nie była uczciwa i nie jest fair wobec Mieszkańców.

Wartość aktualnie trwających inwestycji to ponad 40 mln złotych, a w najbliższym czasie po wprowadzeniu strategicznie ważnego zadania wzrośnie do ponad 50 mln zł, co powoduje, że przed nami czas ogromnej odpowiedzialności nie tylko w składaniu obietnic przez kandydatów, ale i odpowiedzialnych wyborów spośród tych, którzy te obietnice składają.

Być Mieszkańcem Gminy Kłodawa, to być także jej przyjacielem, a więc przede wszystkim uczestniczyć w wyborach, nie tylko poprzez udział w głosowaniu 7 kwietnia 2024 roku, ale też uczestnicząc w przedwyborczych spotkaniach, na które już dziś Państwa serdecznie zapraszam. 

Źródło: Wspólna Inicjatywa

Co na to mieszkańcy?

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (12)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Mieszkaniec · 08 Luty 2024
Temu Panu już serdecznie dziękujemy.
Daria · 1 tydzień temu
Piszecie bzdury. Wykazujecie się ignorancją i głupotą. Żeby coś pisać trzeba mieć elementarną wiedzę. Sączenie jadu nie przekona myślących ludzi.
Do Daria · 1 tydzień temu
A teraz nie ma kolesiostwa, oszustwa i złodziejstwa? Burmistrz nie jest dostępny dla zwykłych obywateli bo nigdy nie ma czasu na rozmowę o problemach. Najlepiej obstawić wszystkie stanowiska gdzie można swoimi ludźmi i tyle. Drogi w gminie są masakryczne. Na nic nie ma pieniędzy. Epoka kamienia to jest teraz. Najlepiej jeszcze kontrolować obywateli i wlepiać im mandaty za byle co. Ciekawe na co idą te pieniądze?
Ktoś · 1 tydzień temu
Może zwróci w nadchodzącej kadencji za niepotrzebne nikomu skrzynki do gazu .
KTOŚ · 1 tydzień temu
Chwilowy blichtr , gra pozorów i uzurpacja . Wszystko chwilowe , a później pozostają tylko obiecanki i skrzynki od gazu oraz znikający wykonawcy .
Daria · 1 tydzień temu
Brawo panie Burmistrzu. Czasami odwiedzam Kłodawę i jestem mile zaskoczona. Nigdy nie było tylu pozytywnych zmian. "Barany beczą a wilk niech idzie dalej". Kłodawa od dawna nie miała tak dobrego gospodarza.
KTOŚ · 1 tydzień temu
TRZEBA PRZYJECHAĆ NA DŁUŻEJ . MIAŁ BYĆ GAZ , A ZOSTAŁY TYLKO SKRZYNKI GAZOWE I NIE WIADOMO PO CO . DROGI , CHODNIKI W OPŁAKANYM STANIE . PUDROWANIE RZECZYWISTOŚCI . DŁUGO MOŻNA WYMIENIAĆ .
Xxyyzz · 1 tydzień temu
5 lat 5 zim . A w solnym mieście lodowisko . Wstyd !! Żadnych inwestycji a tych kilka dróg... Słabiutko Panie Michalak . Może jakieś korepetycje u Pana Siwińskiego z Przedcza ? Tam pracy też nie ma ale chociaż chodniki nowe i drogi w super stanie
SERIO · 1 tydzień temu
KOLESIOSTWO PLUS .
NOWA · 1 tydzień temu
WICE BURMISTRZYNI
SERIO · 1 tydzień temu
PLUS NOWA WICE BURMISTRZ .
Mieszkaniec · 08 Luty 2024
Temu Panu już serdecznie dziękujemy.
Daria · 1 tydzień temu
Co, marzy się powrót do dawnych czasów? Do kolesiostwa, baronów i caryc? Błogiego lenistwa, oszustwa i złodziejstwa? Epoka kamienia w Kłodawie już była. Musicie poskromić swoją wściekłość.
Miasto Koło
Z OSTATNIEJ CHWILI: Czesław Cieślak odwołany z funkcji Prezesa OSM Koło!
4 godziny temu 22,663 4

Z OSTATNIEJ CHWILI: Czesław Cieślak odwołany z funkcji Prezesa OSM Koło!

Zatrzymania
Trzeźwa reakcja na nietrzeźwego kierującego. Poszukiwany z blisko 3 promilami
15 godziny temu 11,455 1

Trzeźwa reakcja na nietrzeźwego kierującego. Poszukiwany z blisko 3 promilami

Powiat Kolski
Przedecz stoi przed szansą zmiany burmistrza? Radny powalczy o urząd
1 dzień temu 7,394 1

Przedecz stoi przed szansą zmiany burmistrza? Radny powalczy o urząd

Gmina Babiak
Gmina Babiak: wykaz nieruchomości do wynajęcia w miejscowości Lubotyń
1 dzień temu 3,312

Gmina Babiak: wykaz nieruchomości do wynajęcia w miejscowości Lubotyń

Gmina Babiak
Aktywne ferie brdowskich wioślarzy
1 dzień temu 1,598

Aktywne ferie brdowskich wioślarzy

Polityka
Kolejne pytania radnych o spółki: jaka będzie cena za wodę? czy woda termalna niszczy urządzenia? i wiele innych
1 dzień temu 8,596 32

Kolejne pytania radnych o spółki: jaka będzie cena za wodę? czy woda termalna niszczy urządzenia? i wiele innych

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz