Częściowe zachmurzenie 3
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Personalizacja gadżetów reklamowych, czyli jak zdobyć lojalność klientów

Autor: Partner 15 Luty 2024 przeczytasz w ok. 3 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Personalizacja gadżetów reklamowych, czyli jak zdobyć lojalność klientów
© partner
(0) | Czytano:
632 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

Budowanie relacji z klientem to działanie wieloetapowe i jako takie powinno być starannie przemyślane. Skuteczna reklama działalności, firmy czy towarów to podstawa, jeśli zamierzamy się wciąż rozwijać.

R E K L A M A
0
Czytano:
632 razy
Udostępnij
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nocna akcja gaśnicza w centrum Koła

Te dwa bardzo ważne czynniki, jakimi są relacje z klientem i dobra reklama można znakomicie połączyć, stawiając na gadżety reklamowe.

Czy personalizacja gadżetów reklamowych ma szansę pozytywnie wpłynąć na relacje z klientem i dłuższą współpracę? Jakie gadżety firmowe wybierać?

Gadżety z logo – jak personalizacja wpływa na odbiór marki?

Dobre gadżety z logo są jednym z najskuteczniejszych sposobów na promocję marki. Takie gadżety z nadrukiem jak długopisy, notesy, pendrivey, torby z materiału, koszulki, a nawet koce czy parasole mają szansę dotrzeć do dużego grona potencjalnych odbiorców. Na różnego rodzaju szkoleniach, targach, eventach biznesowych, obecność gadżetów z logo to podstawa. Drobne upominki są często wstępem do owocnej współpracy, która może trwać latami.

Dlatego nie należy żałować środków na gadżety reklamowe. Tym bardziej, jeśli mamy już stałych, sprawdzonych klientów i chcemy, żeby pozostali z nami na dłużej. Podarowanie klientowi zestawu gadżetów reklamowych to miły gest, który jest nie tylko upominkiem, ale także podziękowaniem za współpracę. Gadżety firmowe, które otrzymuje klient pokazują mu, że jest dla nas ważny i chcemy kontynuować z nim współpracę. Dobrej jakości gadżety z nadrukiem to podstawa.

Jakie powinny być personalizowane gadżety z logo?

  • praktyczne – codzienne używanie przedmiotów z logo będzie przypominać klientowi o Twoich usługach i budzić przyjemne skojarzenia, jakie zawsze niesie ze sobą otrzymanie podarunku;

  • dobrej jakości – materiały, wykonanie, efektowny, nowoczesny wygląd zawsze dobrze się kojarzą i przekonują do tego, że Twoje usługi również są na tak wysokim poziomie;

  • spójne – logo, hasła reklamowe, atrakcyjna grafika – powtarzalność zostaje w pamięci, utrwalając wiadomości na temat konkretnej firmy i jej działalności.

W ofercie Videodruk znajduje się wiele oryginalnych produktów, które świetnie nadają się na gadżety firmowe.

Jakie gadżety firmowe lubią klienci?

Personalizowane gadżety z nadrukiem to na pewno dobry pomysł, żeby zdobyć lojalność klienta, trzeba też wiedzieć, jakie gadżety są szczególnie mile widziane. Zawsze przydatne są drobne artykuły biurowe, które ułatwiają pracę, ale sprawdzają się także w domu. Również elektroniczne gadżety z logo na pewno przydają się na co dzień.

Twoi klienci i kontrahenci biorą pod uwagę dobro środowiska? Eko-gadżety z nadrukiem na pewno im się spodobają. Dużą popularnością cieszą się koce, ręczniki, plecaki, a nawet walizki z dyskretnym logo. Stawiając na torby reklamowe z materiału, nie tylko podarowujesz klientom praktyczną rzecz, ale sprawiasz, że Twoja reklama staje się widoczna w wielu miejscach. Torby z nadrukiem nie są może bardzo oryginalnymi gadżetami, ale na pewno jednymi z najbardziej lubianych ze względu na swoją przydatność. To samo dotyczy odzieży reklamowej, a szczególnie koszulek i bluz z nadrukiem, które sprawdzają się na co dzień w domu, na spacerze, wycieczce, a czasami także w pracy.

Videodruk posiada duży wybór ciekawych fasonów damskich i męskich, możesz zobaczyć je tutaj - https://videodruk.pl/tekstylia/odziez-reklamowa/bluzy.

Sprawdź też torby reklamowe - https://videodruk.pl/tekstylia/torby-reklamowe/torby-bawelniane.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Inne
Policjanci odwiedzili Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole
9 godziny temu 880

Policjanci odwiedzili Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole

Inne
Zapobieganie oszustwom: Policja spotyka się z seniorami w Osieku Małym
9 godziny temu 1,098

Zapobieganie oszustwom: Policja spotyka się z seniorami w Osieku Małym

Powiat Kolski
Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim
11 godziny temu 8,604

Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim

Miasto Koło
Odszedł od nas wieloletni Radny Rady Miejskiej - Andrzej Cesarz
12 godziny temu 6,966 8

Odszedł od nas wieloletni Radny Rady Miejskiej - Andrzej Cesarz

Gmina Kościelec
Zebranie Zarządu Gminnego ZOSP RP w Kościelcu
13 godziny temu 705

Zebranie Zarządu Gminnego ZOSP RP w Kościelcu

Gmina Babiak
Podcast: Podsumowanie kadencji Wójta Wojciecha Chojnowskiego
13 godziny temu 987 2

Podcast: Podsumowanie kadencji Wójta Wojciecha Chojnowskiego

R E K L A M A