sim
Artbud
Wiadomości Na sygnale Wpadł podczas kontroli...

Wpadł podczas kontroli...

16-02-2010 13:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,181 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Wpadł podczas kontroli...
Foto:
Posiadał przy sobie marihuanę, może nawet kierował samochodem pod jej działaniem, nie miał przy sobie aktualnego ubezpieczenia auta, przekroczył dozwoloną prędkość a dodatkowo był poszukiwany europejskim nakazem do ustalenia miejsca pobytu. To wszystko ujawnili policjanci ruchu drogowego z Koła, podczas jednej kontroli drogowej.
15 lutego po południu na drodze w miejscowości Powiercie w powiecie kolskim policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli osobowego forda. Jego kierowca 27 letni mieszkaniec gm. Kłodawa w terenie zabudowanym wyraźnie przekroczył prędkość. W trakcie szczegółowej kontroli przyznał, że nie ma przy sobie aktualnego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie pojazdu. Kiedy policjanci sprawdzili jego dane osobowe w bazach teleinformatycznych okazało się, że jest poszukiwany przez belgijską policję europejskim nakazem do ustalenia miejsca pobytu. Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do komendy, tutaj podczas przeszukania policjanci ujawnili w jego odzieży dilerkę z blisko 3 gramami zielonego suszu, tester potwierdził związki marihuany.


Policjanci podejrzewając, że mógł kierować samochodem pod jej wpływem zawieźli go na badanie krwi. Dla potrzeb belgijskich organów ścigania napisał specjalne oświadczenie o miejscu swojego pobytu. Za wykroczenie drogowe został ukarany mandatem karnym i punktami, za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem jeżeli wyniki ekspertyzy krwi potwierdzą zawartość narkotyku to będzie jego kolejny zarzut.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!