(1)
R E K L A M A
Bezchmurnie 7.5

Jedna osoba w szpitalu. Bilans zderzenia pojazdów osobowych

Autor: Redakcja e-kolo.pl 02 Maj 2025 przeczytasz w minutę
Jedna osoba w szpitalu. Bilans zderzenia pojazdów osobowych
© OSP Wrząca Wielka
(1) | Czytano:
26,925 razy | przeczytasz w minutę

2 maja 2025 roku, około godziny 10:30, w miejscowości Czołowo Kolonia w powiecie kolskim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

R E K L A M A
1
Czytano:
26,925 razy
Udostępnij

Jak poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przez kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym Fordem Focusem.

R E K L A M A

Pojazd dachował po uderzeniu

Po zderzeniu Ford Focus wypadł z jezdni, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. W wyniku wypadku ucierpiała pasażerka Forda, która została przewieziona do szpitala. Na szczęście zarówno kierowcy, jak i pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Działania służb ratunkowych

Na miejscu pracowały wszystkie niezbędne służby – Zespół Ratownictwa Medycznego, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole, Ochotnicza Straż Pożarna z Wrzącej Wielkiej oraz funkcjonariusze policji.

Trwa postępowanie wyjaśniające

Jak potwierdziła policja, obaj kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze prowadzą czynności w kierunku wypadku drogowego, mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Oceń artykuł

43%
0%
9%
22%
13%
13%
Oddanych głosów: 23

Jeżeli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Dominik_gość · 03 Maj 2025
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990