Słonecznie 13

Ewa Nowak w PiMBP w Kole

Autor: PiMBP w Kole 25 Październik 2024 przeczytasz w minutę
Ewa Nowak w PiMBP w Kole
© PiMBP w Kole
Ewa Nowak
(0) | Czytano:
2,215 razy | przeczytasz w minutę

W Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kole odbyło się kolejne spotkanie autorskie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, na realizację zadania „Pociąg relacji „Pisarz-Czytelnik”. Gościnią książnicy była pisarka, publicystka, autorka felietonów oraz powieści dla dzieci i młodzieży - Ewa Nowak.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,215 razy
Udostępnij

Spotkanie z pisarką, znaną wśród młodych czytelników  z lektury „Pajączek na rowerze”, ale też bardziej oczytanym z takich tytułów jak „Wszystko tylko nie mięta”, skierowane było do 12-14-latków.

Na spotkaniu młodzi ludzie poznali energiczną, życzliwą autorkę, która w bardzo otwarty sposób oraz z ogromnym poczuciem humoru opowiadała o źródłach inspiracji, z których czerpała przy tworzeniu swoich powieści. Dużo uwagi poświęciła omówieniu problemów, z którymi borykają się nastoletni bohaterowie jej książek, dając młodym ludziom przykłady do osobistych przemyśleń. Podkreślała znaczenie podstawowych wartości takich jak uczciwość, szczerość wobec siebie i innych, przyjaźń, miłość i szacunek do drugiego człowieka.

Po spotkaniu gościni podpisywała swoje książki, składała autografy i pozowała do zdjęć z młodymi czytelnikami.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP