sim
kwiaciarnia ewa

Teatr Droga w LO

16-03-2010 18:43 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,701 | Komentarzy: 1
Teatr Droga w LO
Foto:
zacisze
Nie tak dawno w naszym kolskim ogólniaku wystąpił Teatr Droga z Poznania, który przedstawił musical pt.: „ Zraniony Pasterz” na podstawie książki Daniela Ange pod tym samym tytułem. Opowiada on o młodzieńcu, zagubionym jak wielu z nas w otaczającym świecie. W swoim krótkim życiu doświadczył wszystkiego, co najgorsze, po to, ażeby stwierdzić, że nie ma, po co żyć. Wiele pytań wypowiadanych jego ustami jest dziwnie znajomych. Dlaczego? Może w gruncie rzeczy są to pytania stawiane przez nas, takie, na które nie spodziewamy się usłyszeć odpowiedzi. A jednak one gdzieś są!!! Ten, jakże zagubiony młody człowiek, otrzymuje wielką szansę spotkania Jezusa. W kolejnych odsłonach spektaklu dowiadujemy się o wielkich staraniach, jakie podejmuje Bóg, aby NAS odzyskać.
Przedstawienie odbyło się w ramach rekolekcji i połączone było z krótką ewangelizacją prowadzoną przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Św. działająca przy kościele M.B.Cz. Na zakończenie młodzież została zaproszona na cotygodniowe spotkania, pogłębiające formację duchową młodego człowieka.

Może się pojawić pytanie czy opłaca się w dzisiejszych czasach organizować tego typu spotkania dla młodzieży, która i tak pochłonięta jest światowymi rzeczami. W języku świata z pewnością nie. Ale może warto młodemu człowiekowi zaoferować coś innego, wartości, które nie skupiają się na pieniądzach i ślepemu robieniu kariery. Może warto pokazać, że wrażliwość, dobroć serca i otwartość są zaletami, które prowadzą do dobrego i mądrego życia.

Zapraszamy do galerii zdjęć na stronę www.lowkole.pl

Źródło: www.lowkole.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~stefan 18-03-2010 22:29
w tym lo to znowu się bawią zamiast uczyć, to normalnie jak gimnazjum jest ehh szkoda gadać...;/
| Zgłoś do usunięcia