sim
geberit
Wiadomości Sport Klasa sportowa w gimnazjum

Klasa sportowa w gimnazjum

25-01-2013 10:53 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,146 | Komentarzy: 2
Klasa sportowa w gimnazjum
Foto:
zacisze
Nie tak dawno informowaliśmy naszych czytelników o planach utworzenia w Zespole Szkół nr 1 w Kole klas sportowych o profilu „piłka nożna” w Zespole Szkół nr 1 w Kole. Pierwsze takie spotkanie odbyło się na początku stycznia i dotyczyło chłopców z rocznika 2003.
Tym razem, wychodząc naprzeciw zainteresowaniu powstaniem takiej klasy w gimnazjum, zorganizowane zostanie spotkanie informacyjne, na które zaproszeni są rodzice uczniów, którzy od września 2013 roku rozpoczną naukę w klasie pierwszej gimnazjum. Na spotkanie zapraszają organizatorzy – Zespół Szkół nr 1 w Kole oraz MKS „Olimpia” Koło. Spotkanie to ma na celu rozpoznanie zainteresowania wśród dzieci i rodziców tym pomysłem, przedstawienie programu i zasad funkcjonowania tejże klasy, możliwości i zaplecze, jakim dysponuje szkoła (m.in. kompleks boisk „Orlik”). W spotkaniu uczestniczyć będą także trenerzy i działacze klubu sportowego „Olimpia” Koło. Podkreślmy, że spotkanie otwarte jest dla rodziców uczniów z całego miasta Koła jak i okolic miasta, gdyż w mieście jak i powiecie jak do tej pory taka klasa sportowa nie istnieje.

Spotkanie to odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Poniatowskiego 22 w najbliższy wtorek, 29 stycznia 2013 roku o godzinie 17:00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
~Lech Poznan 26-01-2013 23:51
Ta co ty nie powiesz!? ale Ty mądry jesteś !!! Ale gimnazjum jest tak dobre i ma tak dobrego gospodaraza że orlik będzie wypożyczony szkole kiedy będzie chciał ! :D
| Zgłoś do usunięcia
~muniek 25-01-2013 16:41
Szkoła nie dysponuje żadnym Orlikiem ma tylko dostęp do niego w wyznaczonych godzinach, gospodarzem jest MOSIR.
| Zgłoś do usunięcia