sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Obchody 3. rocznicy katastrofy smoleńskiej

Obchody 3. rocznicy katastrofy smoleńskiej

09-04-2013 09:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,264 | Komentarzy: 7
Jubiler Euro Koło
Obchody 3. rocznicy katastrofy smoleńskiej
Foto:
W dniu 10 kwietnia czyli w dzień trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej o godz. 12.00 przed Ratuszem Miejskim w Kole odbędzie się uroczystość upamiętniająca ofiary tego tragicznego wydarzenia poprzez złożenie kwiatów i zapalenie zniczy.
Ponadto informujemy również, że w dniu 14 kwietnia w Klasztorze oo. Bernardynów w Kole o godz. 11.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencji Ojczyzny i poległych w katastrofie smoleńskiej w trzecią rocznicę tej katastrofy.

fot. F&A Media
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
~jas 09-04-2013 22:03
fragment treści artykułu "odprawiona zostanie Msza Św. w intencji Ojczyzny i poległych w katastrofie smoleńskiej...." POLEGŁYCH w katastrofie?!!! I zaśpiewacie też "Ojczyznę wolną racz nam wrócić panie " ?
| Zgłoś do usunięcia
~tomm 09-04-2013 17:11
A co mnie to obchodzi!!! Nikt tam nie zginął z Koła!!! Masz racje Alex lepiej by było przeznaczyć tą kasę na głodujące dzieci niż na ludzi co sobie pojechali na wycieczkę a rodziny dostali po 250 tys zl na łebka
| Zgłoś do usunięcia
~onn 09-04-2013 13:49
"Anatomia Upadku" Polecam obejrzeć .. Nie dajmy sobie mydlić oczu !!
| Zgłoś do usunięcia
~Roman 09-04-2013 12:31
Muszę przyznać,że władze miasta stanęły na wysokości zadania upamiętniając samą katastrofę oraz pamięć o niej.Jakby nie było zginął tam prezydent Polski i wielu zacnych ludzi.Szanuję i pochwalam pamieć o zmarłych.Warto jednak wybiegać w przyszłość, by głosy rozżalenia, buntu nie przerodziły się w chorobę społeczną.
| Zgłoś do usunięcia
~Alex 09-04-2013 11:15
Te pieniądze co dali na jakieś tam obchody co nas większości nikogo nie obchodzą!!! Powinni przeznaczyć na dzieci głodujące potrzebujące w Kole i w gminie Koło im się należy... Nie jedno dziecko najadłoby się zaspokoiło swój głód.... ale rządzący takich osób nigdy nie zobaczą ! Biedny biednego prędzej zobaczy pomoże. A bogaty widzi pieniądz i bogatych ludzi ! Nawet jest takie przysłowie Bogatemu nawet byk się ocieli
| Zgłoś do usunięcia
~prawda 09-04-2013 10:09
Mieszkanko Koła gdybyś śledziła najnowsze wyniki badań to byś wiedziała jak się sprawa ma. Po wynikach badań ponad 300 próbek , nie wykazano śladów materiałów wybuchowych a Pewien naukowiec wykonał animacje na podstawie wszystkich danych fizycznych i wykazała,że NIE BYŁO MOZLIWOŚĆI Żadnych wybuchów. Ale wy miejcie swoje teroie nie poprate żadnymi dowodami.
| Zgłoś do usunięcia
~mieszkanka Koła 09-04-2013 09:44
szkoda że dotąd nie wyjaśniono przyczyn tragedii.Czy my Polacy dowiemy się prawdy.A widać że rządzącym nie zależy na rzetelnym śledztwie.Widocznie mają coś do ukryciaDlatego dla potomnych muszą powstawać tablice,pomniki upamiętniające tę tragedie.
| Zgłoś do usunięcia