sim
Artbud
Wiadomości Na sygnale Pożegnanie z mundurem po 26 latach

Pożegnanie z mundurem po 26 latach

21-08-2013 14:36 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,518 | Komentarzy: 3
Pożegnanie z mundurem po 26 latach
Foto:
zacisze
W dniu wczorajszym w Komendzie Powiatowej Policji w Kole nastąpiło uroczyste pożegnanie policjanta, który po 26 latach służby w mundurze odszedł na zasłużoną emeryturę.
Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Wiesław Grzegorczyk wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Kłodawie podinsp. Jerzym Robaszewskim podziękowali za 26 lat pracy na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego asp. szt. Krzysztofowi Kasiorkowi.

Asp.szt. Krzysztof Kasiorek od początku swojej kariery zawodowej związany był z Komisariatem Policji w Kłodawie, gdzie przez ostatnie kilkanaście lat był dzielnicowym na terenie gminy Kłodawa. Przez te lata Krzysztof Kasiorek dał się poznać jako policjant zdyscyplinowany, profesjonalnie wykonujący swoje obowiązki służbowe. Jako dzielnicowy był również pozytywnie postrzegany przez społeczeństwo.

KPP Koło
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
ja 28-08-2013 22:38
trzeba było być milicjantem a potem policjantem - proste
| Zgłoś do usunięcia
rencista 23-08-2013 11:14
"Kolaninie" to w końcu zdecyduj się czy chcesz pracować do 67 roku życia , czy nie ?Jestem osobą niepełnosprawną i rencistą lecz ze względu na stan zdrowia nie mogę pracować , a chciałbym ! Jak zazdrościsz to dlaczego nie pracowałeś i nie pracujesz (jak napisałeś) "na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego" ? Ustawa o Policji gwarantuje odpowiednie wyposażenie w sprawie rent i emerytur dla policjantów i z tego w/w zgodnie z prawem skorzystał !!! Czytaj ze zrozumieniem, ten b.policjant był dzielnicowym , a nie jak napisałeś "wieli Szeryf z Kłodawy" ! Sądząc po jadzie w twojej pisemnej wypowiedzi jesteś sfrustrowanym kłodawianinem , który został potraktowany przez w/w funkcjonariusza zgodnie z prawem (mandat ,bądź wniosek do sądu) i nie możesz się z tym pogodzić ! Uwaga , jeśli czujesz , że nóż ci się w kieszeni otwiera i kabura ( której nie masz ?) to więcej nie oglądaj filmów typu np. " Z archiwum X " !!!
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 22-08-2013 21:17
Nóż się w kieszeni otwiera ( a może kabura też, gdybym miał), że w wieku ok. 48-55 (i młodszym), za 26 lat pracy - na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego -pożegnał się z fanfarami z pracą i przeszedł na "zasłużoną" emeryturę wieli Szeryf z Kłodawy. A co z tymi, co muszą pracować do 67 roku życia - (choć - o ile zdrowie mi pozwoli- chętnie bym pracował (za godziwe pieniądze) i dłużej.
| Zgłoś do usunięcia